® E-bay - тема 39

  • 25 820
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 868
Какво е отговорил продавача в диспута? Ако не е писал нищо или не е потвърдил че е изпратено вече трябваше да са ти върнали парите.

# 661
  • Мнения: 1 650
Имам следната питанка: Отворих диспут и ескалирах около 20 Октомври за едно яке,което спечелих на минималния залог и продавача отказва да ми го прати под предтекст,че е платил скъпо за него,не очаквал да се продаде толкова евтино и е на загуба,дрън-дрън. Платих си го веднага и сега чакам решение от ПейПал. Въпроса ми е възможно ли е по някакъв начин да го задължат да ми го изпрати?Нали щом ние играем и спечелим нещо си автоматично това означава,че сме се съгласили с условията на продавача,пощенските и т.н.Би трябвало и обратното да важи - щом продавача е публикувал на дадената цена да си е направил сметката и трябва и той да спази своята част от уговорката.
Някой имал ли е същия казус? newsm78
ми май нищо
аз спечелих миналата година една toyota tundra, нова за $19 999 - (струва към $40 000 там) човека беше забравил да сложи reserve и се оправда че бил дилър, в обявата пишело че може да се продаде извън еббей и я бил продал преди това в салона си

# 662
  • Мнения: 200
А на търг ли е играчката или е "Купи сега"?
Защото ако е на търг, може цената да се промени драстично.

Алекс ето за тези чудни животинки за детето става въпрос http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=emoto-tronic+furby&_sacat … rby&_osacat=0 .

# 663
  • Мнения: 1 889
Имам следната питанка: Отворих диспут и ескалирах около 20 Октомври за едно яке,което спечелих на минималния залог и продавача отказва да ми го прати под предтекст,че е платил скъпо за него,не очаквал да се продаде толкова евтино и е на загуба,дрън-дрън. Платих си го веднага и сега чакам решение от ПейПал. Въпроса ми е възможно ли е по някакъв начин да го задължат да ми го изпрати?Нали щом ние играем и спечелим нещо си автоматично това означава,че сме се съгласили с условията на продавача,пощенските и т.н.Би трябвало и обратното да важи - щом продавача е публикувал на дадената цена да си е направил сметката и трябва и той да спази своята част от уговорката.
Някой имал ли е същия казус? newsm78

Това ще да е някой заблуден, дето ще го яде от Пей Пал и от Ибей!
За съжаление никой не може да го принуди да ти прати якето, освен ако не се стресне от разследванията на ПП.
Лепваш му една отрицателна оценка със супер негативен коментар и това е!
А парите ще ти ги върнат от ПП.

Здравейте.След дълго колебание реших и аз да се мушна тук при вас.Не съм поръчвала още нищо от е bay но имам желанието скоро да го направя.Виждам че има и много ларедутки тук затова ще си позволя да ги питам-ако от Ла редут си взимам връхна дреха 36 или 38,на кой р-р да заложа от e bay?(ГО-85 и Т-73см.) Praynig


36 отговаря на 8, а 38 на 10 !!!

# 664
  • Мнения: 251
Ами нищо не пише ни продавача,ни ПейПал,и аз за това се чудя.Чакам отговор,но нагоре прочетох че след 10 дена при мълчание от страна на продавача връщат парите ама и това не е станало още.Освен ако не знам къде да гледам Blush,защото когато ги върнат нали имаш известие и на п.к а аз нямам, нито пък ги има в ПП отразени .

# 665
  • Мнения: 5 790
А на търг ли е играчката или е "Купи сега"?
Защото ако е на търг, може цената да се промени драстично.

Алекс ето за тези чудни животинки за детето става въпрос http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=emoto-tronic+furby&_sacat … rby&_osacat=0 .

Като гледам, една част от тях са на търг, друга част могат да се купят на момента, но цените са много различни. Има нови и употребявани...

# 666
  • софия
  • Мнения: 26 037
Просто съм бясна! Препоръчвам на всички, които имат проблем с пратките към Е и са писали мейли, да не чакат отговор! Мариела не е "видяла" мейл-а, а сега - 9.30 ч. е мноооого рано и не може да дава информация за получени пратки. И всичко това, при положение, че: вече веднъж е говорено с нея по телефона началото на седмицата и е обяснено, че пратката я няма повече от месец и изтича времето за пускане на диспут. Дреме й на... Определено повече нищо не пращам там! Дъни се за 2ри път, а промяна в отношението и коректността няма! Като чета тук, очаквам отново да си "смени адреса" след като пак станаха поредни издънки!

Последна редакция: пт, 06 ное 2009, 12:55 от zvanche

# 667
  • София
  • Мнения: 1 078
вижте какво си харесах,мислите ли,че ще ме мислят за луда ако ги обуя http://cgi.ebay.co.uk/IRREGULAR-CHOICE-PURPLE-HEEL-VINTAGE-SHOE- … sh=item4a9bfdaf77
страхотни са Peace
Уникални са... Всичките им обувки са невероятни. за съжаление работата ми хич не позволява да имам обувки с ток, а техните са само такива. Sad Иначе само се заглеждам по тях.

# 668
  • Мнения: 1 889
Ами нищо не пише ни продавача,ни ПейПал,и аз за това се чудя.Чакам отговор,но нагоре прочетох че след 10 дена при мълчание от страна на продавача връщат парите ама и това не е станало още.Освен ако не знам къде да гледам Blush,защото когато ги върнат нали имаш известие и на п.к а аз нямам, нито пък ги има в ПП отразени .



Погледни в имейла, с който си регистриран в Пей Пал. Те ще ти пратят със сигурност решението им.

# 669
  • Мнения: 534
Ами нищо не пише ни продавача,ни ПейПал,и аз за това се чудя.Чакам отговор,но нагоре прочетох че след 10 дена при мълчание от страна на продавача връщат парите ама и това не е станало още.Освен ако не знам къде да гледам Blush,защото когато ги върнат нали имаш известие и на п.к а аз нямам, нито пък ги има в ПП отразени .



Погледни в имейла, с който си регистриран в Пей Пал. Те ще ти пратят със сигурност решението им.

И мен ме интересува същото до днес е срока от ПП да вземат решение продавача не е отговорил и би трябвало да ми върнат парите на 6.11  newsm78 трябва ли да им пиша или да си чакам ?

# 670
  • Мнения: 4 435
Аз нали платих със сенд мъни, и днес имам мейл от И-бей, да си платя спечеленият продукт, за да може продавача да го прати. Объркана съм. Rolling Eyes

# 671
  • Мнения: 5 255
Чекни на артикула в май ибей на платено  Peace

# 672
  • Мнения: 234
Аз нали платих със сенд мъни, и днес имам мейл от И-бей, да си платя спечеленият продукт, за да може продавача да го прати. Объркана съм. Rolling Eyes
По скоро пиши на продавача той да отбележи при него, че е платено.

# 673
  • Бургас
  • Мнения: 380
Здравейте, момичета, дали няма някой от вас който прави поръчки за другите, както в ягодката? трябва ми ето това http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=120489015 … its%3DI%26otn%3D2
има го и в английския.

# 674
  • Мнения: 4 435
При мен е отбелязано, сега ще пиша на продавачката и тя да отбележи. Благодаря ви.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт