В БУРГАС за винцето шарани готвят всички, чакат пухкав сняг и коледни звездички

  • 32 661
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • Бургас
  • Мнения: 302
    Здравейте мацки,искам съвет от мамите на момиченца- къде да пробия ушите на дъщерите ми? Ако сте доволни от козметичка или лекар ще съм ви благодарна да споделите?!

Аз моята дъщеря я заведох при д-р Шик, много бързо проби ушичките, без да плаче и без проблеми след това. 20лв струваше всичко.

А за леда, ние с моя мъж още във вторник вечерта изчистихме пред къщи и насипахме един пакет едра сол, сега няма помен от лед, сухо е. Ако всеки изчисти така, няма да има проблеми.

# 661
  • Мнения: 197
Скъпи бургаски мами, извинявам се, че нахлувам така ни в клин ни в ръкав в темата ви, но имам огромна молба към вас!  Praynig
До църквата "Св. Кирил и Методий " в Бургас има два магазина за худжествени материали, единия е Армстронг, другият е малко магазинче, в което работи / или поне лятото работеше / една пълна жена... Спешно ми трябва телефона на тази жена или на малкото магазинче...За жалост не знам нито името й, нито името на магазинчето  Embarassed Забравила съм, макар цяло лято да се снабдявах от нея  Sad
Ще ви бъда много благодарна, ако някоя от вас, разхождайки се наблизо просто влезе и вземе телефон от жената  Praynig Praynig Praynig Много моля!

# 662
  • Мнения: 668
И ние си изчистихме пред входа, а гледам, че повечето хора са си почистили и по тротоарите има горе - долу къде да се върви, но е факт, че улиците са в ужасно състояние.  Crossing Arms

# 663
  • Мнения: 1 813
Аз пък днес бях на лекции от 8:00, бях примерна, но лекторът се появи в 10:30. Бил "безумен час 8:00", после ни взе почивката от 13:оо до 14:00 , нищо че имаме лекции от 14:00,  понеже "аз закъснях". После просто си заминах.  Naughty ай ...... всичките, егати мизерниците.

# 664
  • Мнения: 1 280
Аз пък днес бях на лекции от 8:00, бях примерна, но лекторът се появи в 10:30. Бил "безумен час 8:00", после ни взе почивката от 13:оо до 14:00 , нищо че имаме лекции от 14:00,  понеже "аз закъснях". После просто си заминах.  Naughty ай ...... всичките, егати мизерниците.


  Може ли да позная при кой си имала лекции  Joy

# 665
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
на мен пък днес ми се наложи да ходя на зъболекар  Tired добре,че без час ме приеха,сложиха ми лекарство  Tired много гадно.

# 666
  • Мнения: 2 475
на мен пък днес ми се наложи да ходя на зъболекар  Tired добре,че без час ме приеха,сложиха ми лекарство  Tired много гадно.
Аник ,и аз през бременността си създадох проблеми със зъбите!Още си нося последствията,макар че се храних с много млечни продукти!Вчера колежката както си яде сандвича и остана без зъб.Първата ми пломба бече на 18 години,но откакто дойдох в Бургас само със зъболекари се занимавам!Ох,оплаках се!  Sad

# 667
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Какво съвпадение,преди да дойда в Бургас нямах нито една пломба,а сега нямам зъб без пломба.

# 668
  • Мнения: 1 111
   Карай, зъби щом има... hahaha

# 669
# 670
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Какво съвпадение. И аз бях цял ден на лекции, имахме делови игри и даже разпознах (или може би припознах) нашето Уишче на една снимка  Rolling Eyes

# 671
  • Мнения: 970




А аз да попитам на колко от вас мъжете почистиха тротоарите пред домовете си?  Wink




АААААА Мойто мУж изчисти снега още преди три дена пред кооперацията а в двора го остави  да се въргаляли щерките  Mr. Green

п.п. Пак заваля  cold

Последна редакция: пт, 22 яну 2010, 21:23 от mamsy

# 672
  • Мнения: 1 701
Какво съвпадение. И аз бях цял ден на лекции, имахме делови игри и даже разпознах (или може би припознах) нашето Уишче на една снимка  Rolling Eyes



Аз съм!  Peace

# 673
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
хммм  Hug добре изглеждаш

а помощ от приятелче... (ние като за начало се справяме)  Mr. Green

# 674
  • Бургас
  • Мнения: 347
Здравейте Simple Smile
От доста отдавна не съм се включвала и сигурно сте ни забравили... Като започнах да пописвам и тук бях бременна, сега детенце е на 9 месеца  Wink
Май няма с какво да се похваля.. карам нататък... Гледам че си говорите и за зъболекари... счупих си зъб наскоро, с ядки, не друго... и да ви питам кой зъболекър ще ми препоръчате? Самата аз имам впечатления от двама господина в града.. единият е в центъра, а другия в Лазур... ама... не съм много-за, да ходя пак при тях... Кажете, моля, ако сте доволни от някой...
Хади, приятен ви съботен ден    Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт