FARMVILLE - 6-та тема

  • 39 855
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 532
Такаааа след като изчетох всичко налично в гугъл и се допитах до познати пиша ви тук(не за първи път) относно осиновяването.
Никога до сега не е излизало на моята стена съобщение за осиновяване на животно пуснато от някой съсед Rolling Eyes
Ако отида до стената на някой съсед и е пуснал там го виждам но не и на моята Rolling Eyes
Е мога ли аз да ходя по стените на всичките си познати Rolling Eyes
Проверих си в настройките дали имам отметнато да получавам известия на стената си и Имам
Дайте съвет какво не е наред
Другите неща, които пускат виждаш ли ги на стената? Да не си си скрила съобщенията от фармвил? По принцип има опция определени приложения и хора да си ги скриваш от стената Wink

# 676
  • София
  • Мнения: 465
А при разширяването на фермата, парите едни и същи ли са например да разшириш до 22 по 22, ако си например 14 по 14 или 18 по 18
Ако въпроса ти е дали закупуването на зема е за една и съща цена, отговора е не; всяка струва по-скъпо от предходната и се закупува задължително следващия размер (не може да се прескача от 14/14 на 20/20 примерно)

Добър вечер
Аз на сестра ми като разширявах  направо и купих 18*18 
с книжни пари или с монети, защото аз когато исках да купя с монети не ми позволяваше

# 677
  • Мнения: 0
Здравейте......търся си съседи....наторявам винаги когато имам възможност....
nikstein@abv.bg

Благодаря ви предварително Simple Smile

И един въпрос....защо не мога да си купувам крави? 30 ниво съм...

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 23:07 от nikstein

# 678
  • до морето
  • Мнения: 2 356
Да ви се оплача: днес при осем кокошки-смес златни и черни и една-единствена бяла, която ми бе началната , ми даде бяло яйце  #Crazy.
Откога ги въртя и накрая така да ми се подиграят.

# 679
  • Мнения: 64
И аз си търся . Утре ще добавя nikstein, ако иска.
  usmivka07@gmail.com

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 07:26 от muronka

# 680
  • София
  • Мнения: 4 051
Здравейте......търся си съседи....наторявам винаги когато имам възможност....
nikstein@abv.bg
Благодаря ви предварително Simple Smile
И един въпрос....защо не мога да си купувам крави? 30 ниво съм...
Защото имаш възможност да си осиновиш от стената, както и да ти пратят като подарък. Кажи на съседите си, че искаш крави  Simple Smile.

# 681
  • до морето
  • Мнения: 2 356
Вече могат да се торят и изорани, назасяти площи и напълно израстнали растения  Grinning, какро и попаднах засега на един единствен бонус за торене.Дано са го върнали

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 08:09 от hrrisss

# 682
  • Мнения: 929
Това да не е чувалчето което се появи горе в ляво под парите?

# 683
  • София
  • Мнения: 1 635
Днес последно ви чета от офиса и се ядосвам, че не мога да вляза, от утре в къщи съм първа в играта.

# 684
  • Мнения: 138
Горе в ляво под парите ми се появи снимката на една съседка. Цъкнах върху нея, но ми заби и не разбрах какво следваше. После като влязох там си беше подаръчето, което води до изпращането на подаръците. Защо беше снимката на съседката там  Rolling Eyes ?

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 9
Да ви се оплача: днес при осем кокошки-смес златни и черни и една-единствена бяла, която ми бе началната , ми даде бяло яйце  #Crazy.
Откога ги въртя и накрая така да ми се подиграят.
Преди да събереш яйцата извади бялата кокошка

# 686
  • Мнения: 138
Горе в ляво под парите ми се появи снимката на една съседка. Цъкнах върху нея, но ми заби и не разбрах какво следваше. После като влязох там си беше подаръчето, което води до изпращането на подаръците. Защо беше снимката на съседката там  Rolling Eyes ?
Разбрах защо е била там снимката  Laughing .

# 687
  • Мнения: 852
Горе в ляво под парите ми се появи снимката на една съседка. Цъкнах върху нея, но ми заби и не разбрах какво следваше. После като влязох там си беше подаръчето, което води до изпращането на подаръците. Защо беше снимката на съседката там  Rolling Eyes ?


И на мен така ми излезе,но не разбрах защо newsm78

# 688
  • Мнения: 138
Горе в ляво под парите ми се появи снимката на една съседка. Цъкнах върху нея, но ми заби и не разбрах какво следваше. После като влязох там си беше подаръчето, което води до изпращането на подаръците. Защо беше снимката на съседката там  Rolling Eyes ?


И на мен така ми излезе,но не разбрах защо newsm78

Защото те е наторила. Като цъкнеш на снимката излиза съобщението да и благодариш  Simple Smile

# 689
  • Мнения: 852
Благодаря ти!
Много ми зацикли и неможах да и благодаря Blush

Общи условия

Активация на акаунт