ОБЩ ПРОТЕСТ СРЕЩУ ЗЕС И ЗАКОНА ЗА ГМО - 17ти (сряда) от 9.00 ч.

  • 40 443
  • 1 037
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 1
Хеееей, слънцето се усмихна Simple Smile
Вижте кво става при братята хамериканци: http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?sid=2010022400040001501
Аз викам, направете колко се може повече колажи на тази статия, и после знаете, пускайте на воля....да видят хората колко е жестока борбата дори и в Америка.

Призлява ми като чета, дай боже никога да не разберем какво им е на тези хора в момента. Много дълга борба им предстои. Нашето тук е просто детска играчка в сравнение с тяхното, само едно истински активно гражданско общество ни трябва, силно, с чиста и независима позиция, дето си знае правата и силата. Нямам предвид НПО, а гражданско общество, с чиста гражданска позиция.

Един от върховните съдии е бившо величие от Монсанто. Простете ми, но сега не ми се рови за точното име. Шефът на агенцията им по храните - също. Както и г-н Майкъл Тайлър от сегашния екип на Обама. Ако тия хора допуснат присъда срещу Монсанто, значи корабът наистина потъва и плъховете се спасяват поединично.

# 916
  • Мнения: 74
Не е 12-17, a e 12-15.

# 917
  • Мнения: 1
  За четвъртък 14.30 има обявено заседание на КОСВ. Ако има за утре гласуване къде трябва да е обявено?

# 918
  • София
  • Мнения: 1 849
die Hexe, как точно е обявено събитието в неделя - концерт, протест, митинг..., какво е мотото? Ако е сигурно трябва бързо да разпространим новината, няма никакво време

# 919
  • Мнения: 1
Моля, дайте точна информация относно мероприятието на 28.02 , искам да разпечатам малко инфо листове и да ги раздавам в двора на института по информатика и математика, да залепя по входове на блокове из квартала, говорила съм с повечето хранителни и др. магазини и имам разрешение да залепя листовки на вратите им.
на листовете които ще отпечатам ще има снимка свалена от фейсбук групата, дата, час и място на събитието, както и лозунг,  мото или като там се казва.

# 920
  • Мнения: 10
А на мен ми презля като прочетох постинга на Тео с всички промени,които са натамънили гадовете. Ако това  не успее да  пока дожестатъчно недвусмислено,че този закон се прави само и единствено с цел да се облекат законово минали и бъдещи престъпления свързани с геноцид над българския народ то не знам какво друго би могло да отвори очите на дремещите.  Промените сами по себе си говорят за пълна безотговорност и липса на всякаква загриженост и желание да се изпълнят исканията на населението.  Наглостта им няма край  и цялата им енергия е насочена в това да ни натресат отроваса викайки "защитени сте,ние изпълняваме вашите желания"
Тео,длъжна си да излезеш и публично да им заявиш че не спазват нищо от исканията ни. Стига са писали те сценария,теглят на сила в тяхната посока,някой трябва да им го каже открито. Направи като предния път и вземи думата дори ,ако не искат да ти я дадат ,кажи им директно ,че народа не е глупав ,а техните промени са просто подигравка с избирателите им

# 921
  • Мнения: 1
  Тео, ти си знаеш. Никакъв обяснителен режим. Само нападение. Масирано. Аз лично продължавам да питам, оставки няма ли да искаме?

# 922
  • Мнения: 4 392
Spirolina ... и още много други... кой има желание за интервю за утре от 14 ч?
Аз не мога по обективни причини. Доста далеч съм. Hug
Но за почти всичко друго ме бройте естествено. Laughing


Хайде още отсега да се разберем кой какво поема по разпространението на информацията за неделя и да заставаме на нисък старт, за да не стане като предишния протест. Rolling Eyes

Още щом се напише тук, какво къде кога( Моля, организаторите да го напишат веднага, щом имат инфо), да имаме готовност веднага да "наводним" нета.
Аз поемам форумите.


Последна редакция: ср, 24 фев 2010, 00:00 от СпирОлина

# 923
  • Мнения: 89
Позволявам си да пусна аз повече инфо за 28-ми, понеже die Hexe, може би вече не е на линия ..


 Инфо относно 28-ми, не е окончателен вариант, очаква се отговор от още изпълнители, но може да се пише спокойно дата, място и тип на събитието, потвърдилите и други Simple Smile :

Дата: 28.02.2010г. - неделя
Място: пред храм-паметник Свети Александър Невски
12-15 ч.



Последна редакция: ср, 24 фев 2010, 13:10 от Tatti

# 924
  • Мнения: 335
От това, което се знае по слухове, че било предложено и прието в комисията излиза, че точно с тези поправки ще се допусне нарушение по определени текстове от Договора за създаване на ЕО (преим.), каквито в момента няма.
Нищо чудно после те да се припишат на "тълпата", дето е "упражнила натиск" върху избраниците си и да запръска едно „Видяхте ли, ние като ви казвахме...”

Дори с участието на няколко представители на организации за няколко допълнителни часа в комисии, не е спазено изискването за обществения дебат, откритостта и обосноваността.

Проектът си остава все така немотивиран.

ПП
Като оставим всичко останало настрана, публикувано ли е някъде например какви точно са финансовите и други средства, необходими за прилагането на новата уредба...

# 925
  • Мнения: 1
Позволявам си да пусна аз повече инфо за 28-ми, понеже die Hexe, може би вече не е на линия ..


 Инфо относно 28-ми, не е окончателен вариант, очаква се отговор от още изпълнители, но може да се пише спокойно дата, място и тип на събитието, потвърдилите и други Simple Smile :

Дата: 28.02.2010г. - неделя
Място: пред храм-паметник Свети Александър Невски
Събитието ще бъде в две части.
От 12 часа - изложение на био-производители на традиционни земеделски продукти. Пчелари с дегустация на мед, винари с вино, хлебна фурна с малки хлебни хапки, билкари, сладкари.
От 13 часа- концертна програма. Потвърдили засега са Камелия Тодорова, Влади Въргала, Елица и Стунджи, Мартин Костадинов (млад поп-певец), детски хор, оперен певец - Стефан Владимиров, народна певица.




БЛАГОДАРЯ!

# 926
  • Мнения: 74
Милички, утре сутрин ще има по-пълно съобщение, сега се доизглажда Simple Smile

# 927
  • Мнения: 1
“Клирингова къща по биобезопасност”  ???????????????????????????????????

От къде са тези изрази и какъв смисъл имат ? Някой чете ли какво се пише ?

 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Определено смятам, че се хвърлят лавина от думи в темата с цел забавяне на инициативата и създаване на димна завеса в подкрепа на ........... ?  newsm78 Money Money Money Money newsm78

Аз не се чувствам нито защитен нито спокоен от това което се твори в момента !

# 928
  • Мнения: 1
Не се намесвам в обсъждането на закона, защото не съм адвокат.
Но мога да кажа, че догонваме ли - винаги ще губим!!!

Мисля, че имаме само един шанс - ВЕТО! и после "ти гониш."

Тези хора са толкова обръгнали в подобни ситуации, че ние им изглеждаме като дечица. То затова и са вбесени, че досега не направиха това, което се иска от тях. Ще трябва по-добра координация и привличане на топ адвокати. Не само един!!! Знам, че имаме огромни ресурси, които не сме задействали. Тези хора, подписали петицията - на 10 - 1 сугурно е готов да помага, но не знае как.   

# 929
  • Мнения: 1
Не се намесвам в обсъждането на закона, защото не съм адвокат.
Но мога да кажа, че догонваме ли - винаги ще губим!!!

Мисля, че имаме само един шанс - ВЕТО! и после "ти гониш."

Тези хора са толкова обръгнали в подобни ситуации, че ние им изглеждаме като дечица. То затова и са вбесени, че досега не направиха това, което се иска от тях. Ще трябва по-добра координация и привличане на топ адвокати. Не само един!!! Знам, че имаме огромни ресурси, които не сме задействали. Тези хора, подписали петицията - на 10 - 1 сугурно е готов да помага, но не знае как.   
newsm10 newsm10
като гледах клипчето от заседанието на комисията се чуваха гадни коментари като: "тия ни поставят ултиматоми ... " това направо ме взриви, а ние сме "тия" които им плащаме заплатите и сме ги "сложили" там да ни защитават интересите

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт