АВГУСТинчето си шава и на мама сладки ритничета раздава № 6

  • 25 050
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10
de66ko  newsm44 smile3501 Радвам се,че всичко е наред и си толкова щастлива!

# 676
  • Мнения: 397
записче, че не смогвам Simple Smile

# 677
  • Мнения: 18
de66ko ,радвам се,че всичко е наред с бебока.
Юле,стискам палци да се оправите бързо и живи,здрави,в пълен състав скоро да се приберете.
Аз да се поваля.Снощи си лежахме с моя мъж и гледаме ТВ.По едно време усетих бебока,че подритва на едно място.Слабичко.Казвам на мъжо да си сложи ръката там и да чака(досега милия все нямаше късмет да усети нещо).Минаха няколко безрезултатни минути и когато  почти бяхме забравили малкото заби такъв ритник,че чак аз подскочих.А таткото Shocked Shocked ShockedТова беше най-силното усещане досега.Незнам дали студената вода предизвиква ритничета,но за топлата бащина ръка съм сигурна Laughing
Хубав ден на всички Heart Eyes

# 678
  • Мнения: 10
записче, че не смогвам Simple Smile
Сладурка!Отдавна не си писала,а преди толкова дълго се включваше!Важното е да сте добре с бебочето! Hug
Карина,страхотно си го разказала!Направо си представих милата гледка! Hug

# 679
  • София
  • Мнения: 1 859
Сега се връщам от ФМ - ще си имаме госпожица.
За присъствието на таткото - аз съм по-скоро против. Мисля, че само ще създаде излишна суматоха и ще му остави трайни следи в съзнанието, които по-добре да не си спомня.
Мен нещо ме наболява коляното, може би към го претоварила. Знаете ли дали е безвредно да го мажа с нещо?

# 680
  • Мнения: 0
Много ви благодаря, момичета! Исках и вас да разедя с положително настроение и хубави новини!   bouquet  bouquet  bouquet

# 681
  • Мнения: 776
  Относно това таткото да присъства на раждането- аз съм против.
 Нашият татко все не успява да усети бебока как ритка. Като си сложи ръката то спира и за това татко ни се изказа, че успокоявал детето усещало присъствието ми и по този начин се успокоявало Laughing
 Julia Yankova стискам палци и всичко ще е наред с бебоците ти.   bouquet

# 682
  • Мнения: 1 691
de66ko, bibi76, честито и на двечките Hug
За присъствието на таткото - винаги е до човек, но аз за нашия съм против (а и на него не би му хрумнало такова нещо, доколкото го познавам).
Мен нещо ме наболява коляното, може би към го претоварила. Знаете ли дали е безвредно да го мажа с нещо?
Със сигурност има безвредни обезболяващи - повечето са с локално действие, но конкретно не мога да ти кажа. Може да питаш в някоя аптека и да помолиш да погледнеш листовката - няма да ти откажат.

# 683
  • Мнения: 101
Julia Yankova,дано всичко да се нареди и да гушкаш здрави бебета лятото!

относно раждането,и ааз съм против,пък и той няма да издържи честно казано Simple Smile

момичета,снощи ме боля корема,нещо като присвиване,като иглички,немога да го обясня то4но,на някой случвало ли му се е ,това контракции ли са и как се справяте с този проблем ако сте го имали, разбира се. другото което искам дса попитам е ако има скъсена шийка на матката вижда ли се на видеозон?

# 684
  • Мнения: 776
  За скъсената шийка мисля, че се виждаше на видеозона.

# 685
  • Мнения: 17
аз да ви се оплача от едната акушерка .  Twisted Evil .отивам аз за продължаване на болничен като преди това платих 7.20 на касата за 20 дена болничен . доктора беше там пита ме как съм що съм и т.н и докато ми пишеше болничния помоли една от акушерката ако да ми направи запис за да види дали имам контракции. ние сме в малък град и акушерките си ги познавам тази дето ми правеше записът е някаква леля на мъжа ми . и така прави ми тя записът и "как ще правя запис на 5 месеца то е толкова трудно да се намерят тоновете (като за това даже и бебето и пречеше защото постоянно мърдаше  Laughing ) както и да е намери ги после ме пита "докторът колко пъти те гледа на видеозон - два ,три пъти ? " аз казах да но те са повече пъти и тя "много са " направо ме разби знам че по принцип имам право на 3 пъти но това дали ще ме гледа повече безплатно зависи от доктора . излязох аз в коридора и чакам за болничен (вътре в отделението ) я зе че ме изгони да чакам навън . излязох аз и старшата сестра ме видя и вика абе ти защо си излязла навън  и аз викам ами кръстева ми каза да изляза (кръстева е акушерката ) старшата сестра е много готина и по принцип тя най-важна след доктора . като и казах че ме е изгонила така се ядоса че направо се уплаших да не се скарат . и по принцип тази акушерка се опитва да се прави на шев и много ме изнервя това . с нас всичко е наред за сега доки каза че мога да си се разхождам да си пия хапчетата и ако има нещо да се обадя .

извинявам се за дългия ком но исках да си излея душата . И главите нагоре защото всички ще стогнем до финала със сладки бебенца които ще си гушкаме  Hug Hug Hug newsm51

# 686
  • Мнения: 1 691
Моли84, скъсената шийка се вижда на ехограф. А за болката като иглички - не мисля, че са точно контракции, те се чувстват по различен начин. Дано не се повтаря, но ако се повтори, питай доки Peace
Нина, даже само на 2 безплатни ехографски прегледа имаш право до края на бременността, ако всичко протича нормално. Но на акушерката не й се връзвай - голямо чудо, че е философствала за това, дето не й влиза пряко в работата. Твоите нервички са по-важни в случая.

# 687
  • Мнения: 17
ми аз другата седмица може да ходя на частния кабинет на доктора който ме преглежда  Wink вие плащате ли нещ по принцип като ви гледа доктора по жк на видеозон  newsm78

# 688
  • софия
  • Мнения: 1 201
ми аз другата седмица може да ходя на частния кабинет на доктора който ме преглежда  Wink вие плащате ли нещ по принцип като ви гледа доктора по жк на видеозон  newsm78

На мен на ЖК ми правят всичко друго освен ехограф-до този момент не са ме гледали нито веднъж и май нямат и намерение.Иначе без проблем ми дават болнични(за това никакви пари не са ми искали) , мерят ми килца, кръвно, обиколка на корема

# 689
  • София
  • Мнения: 174
Аз не съм се записала на ЖК по здравна каса и си ходя само на частно в Токуда . Н амен досега не сами мерили нито килца, нито обиколка на корема. А кръвното си го меря сама вкъщи. Досега са ми вземали само веднъж кръв и урина за изследване.
Я кажете на вас по колко пъти са ви правили изследвания.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт