FarmVille - 20-та тема

  • 46 180
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • Мнения: 2 282
ха, аз за първи път да си направя фалшива ферма и те да пуснат такива грозни неща от кутиите  ooooh! само катеричката ми харесва малко.

П.П. Благодаря още веднъж на всички за животните   bouquet

А какво е това mistery wings? Това животните ли са? И какви са?

# 647
  • Мнения: 4 111
Някой да си е купил cold chunk (нещо като златен камък), който струва 5 FV и изтича след няколко часа? Загледах го още като го пуснаха, ама се чудя дали да си го купя и ако някой ми го покаже ще се радвам  Simple Smile
От новите кутии ми харесва кончето и катерицата, ама вече не ми се цъка ей така, взех медала и нещо трябва много да ме впечатли, че да се занимавам.

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 647
тоя златен камък не е декорация, а ти праща 5 злата за гърнето със злато... не си заслужава  Naughty

# 649
# 650
# 651
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Мечка страх, мене не - купих си кутията с надеждата да ми се падне гномче или катеричка. Е, падна ми се катеричка (поне така пишеше), ама с тоя бавен нет не мога да я видя - само пън стои застинал и явно животинчето спи в хралупата.  newsm78 Никакво го няма, та ще чакам някой да пусне снимка да оплакна очи. Иначе пънчето не е лошо и ми се вписа в пейзажа на полянката. И понеже ми писна от тия кутии, си подарих бг знамето пък. Whistling

# 652
  • Мнения: 68
Моля ви преведете туй що е:

8:30am PDT: The FarmVille team is currently investigating issues with gifts, feed bonuses and neighbors not appearing. Watch here for more details.

Да не би тези гифтове ,за които говорят да са тези от фалшивите акаунти  #Crazy

# 653
  • Мнения: 4 111
тоя златен камък не е декорация, а ти праща 5 злата за гърнето със злато... не си заслужава  Naughty

Благодаря!

# 654
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Естествено и аз да не остана назад си взех от новите кутии и ми се падна това, от което най-много ме беше страх - езерото  ooooh! Вече имам сумати езера и само ги продавам... Затова си употребих и останалите 2 готови акаунта и от тях ми се падна патока с хвърчилото, който е поносим и катеричката, която засега се крие, но е сладка  Heart Eyes

# 655
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Мамче_Габи, споко! Не разследват фалшиви акаунти  Laughing. Има проблем с изпращането на подаръците, два дни го предъвкваме поне. Като искаш да вземеш нещо и ти казва, че не можеш да взимаш свои подаръци, или нямаш право. Съседи изчезват и се появяват. Някаква каша има из фермата и хорицата от Зинга се мъчат да я оправят. Такъв е смисълът на съобщението.

Дони М, успокои ме, че не е само аз не мога да си видя катеричката от подаръка.  Wink

# 656
  • Мнения: 68
Днес май съм късметлийка,понеже исках катеричката,кончето и езерцето и от трите кутии ми се паднаха точно те,ето ги:


# 657
  • Den Haag
  • Мнения: 1 853
катеричката е много сладка  Peace

# 658
# 659
  • Мнения: 3 050
по повод първи април са дали на всеки по една тоалетна хартия да увие `барн` на съседа си като шега  Party Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт