Пролетта вече разцъфтява, а АВГУСТинчето по цял ден шава - №7

  • 28 974
  • 729
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 243

здравейте, момичета!! Simple Smile

надявам се да сте много усмихнати в този слънчев ден! аз пък искам да се похваля какъви козунаци сътворих (с помощ от мъжа ми, разбира се) по рецептата на bonniem! много вкусни и ароматни се получиха!

благодаря за идеята!  Hug

# 346
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 400
jennie.to, БРАВО!
Козунаците ти изглеждат страхотно.   chef

# 347
  • Мнения: 27
Наистина изглеждат страхотно козунаците! Аз тази година още не съм снимала...
3Д и 4Д са наистина за глезотия на родителите. Обаче ФМ с доплер за мен поне е задължителна! Peace Целта не е да се види пола, а евентуални малформации (леки или тежки). Благодарение на това изследване при подготвен специалист, който не е задължително да е гинеколог при предишната ми бременност знаех в 19 г.с.,че детето ми ще има проблем с бъбреци-уретери. В последствие бях подготвена за това как да процедирам след като се роди детето. Още по-натам,все пак развихме инфекция... Когато отидохме в болница част от децата бяха в тежко състояние. На другите майките знаеха предварително за сценария.
Всички отиваме за да чуем, че всичко с бебо е ОК, но винаги има рискове! Затова аз не смятам ФМ за глезотия  Peace
Желая ви светли празници!

# 348
  • Мнения: 565
Момичета, здравейте:)

Скапана съм:) Днес съм шампион. Боядисах 40 яйца, направихме 7 козунака и след малко вадя от фурната агнешкото:) Оказа се истинско изпитание да се случат тези неща с две малки деца вършеещи наоколо. Имаше моменти , в които получавах пристъпи на истеричен смях:) Малко по-късно ще се опитам да кача снимки с резултата.
Искам да ви изплача една друга мъка дето си нося от вчера.Ходихме до една ветеринарна клиника да водим кучето на родителите на мъжа ми. Докато чакахме влезе един мъж с една кутия от торта , а вътре- 5 малки кученце.Мишки.Слепички , току що родени. Някой ги изхвърлил и човекът ги видял и ги донесъл да помоли да ги вземта в клиниката. Там му отказаха, дадоха му телефона на екоравновесие , но го предупредиха,че ако ги остави там няма да ги гледат, ще ги оставят да умрат.Мишките бяха едни лъскави, чистички, мили...  Cry Цялото ми същество крещеше да ги взема, че ще им намеря домове. Мъжът ми ме разубеди. Те бяха съвсем новородени, хората в клиниката казаха ,че денонощно , на 3 часа трябва да ги изпишкват и хранят. Човекът, който ги намери имал 3 кучета вкъщи и не можеше да ги задържи. Звънна в екоравновесие , но там беше включен секретар.Дадох му телефона си и му казах , ако ги задържи или ги даде някъде където имаме връзка с тях да ми се обади-веднага ще започна да им търся дом. Тръгнах си, но вечерта като си легнах си мислех как можах да ги оставя .Ревах много.После ги сънувах. Яд ме е ,че не послушах сърцето си. Когато бях дете ходих с рейс и трамвай до другия край на София да търся изгубилото се бездомно куче от пред блока, намерих го с малки кученца, натоварих си го в една щайга и си ги върнах обратно. Когато след години едното го бутна кола и му счупи крачето му правихме шина от подръчнои материали. А сега.....сега сме големи и практични.Разумни... Cry Много ми е мъчно за душичките и ги мисля постоянно. Знам че има много такива животни, знам че има и деца в по-лоши ситуации, но ...бяха в ръцете ми.Галих ги... Моля се душичките да изкарат късмет. Поне ми стана ясно едно- това дето си мечатя как ще си купя дог...няма да стане.Когато дойде времето за куче, ще си осиновя куче. Поразрових се из сайтовете на кучкарниците...колко нещастни мили душици има там...
Айде , не искам да ви развалям настроението, исках само да си споделя мъката.

# 349
  • Мнения: 2



Fighty, много ме натъжи случката с кутретата  cry.. Стискам палци да извадят късмет милите душички..  Praynig Praynig Praynig

# 350
  • Miami
  • Мнения: 416
Христос Воскресе!   easter

# 351
  • Мнения: 776
 честит празник и от мене!  easter
  Да ви се похваля тази година аз съм с борака Simple SmileВсички ги помлях easter

# 352
  • Бургас
  • Мнения: 83
Христос возкресе!

Това за хойкането на татковците при нас май не важи-първото ни дете е момче,за бебока същото казват.А нашият татко си е походил доста... Mr. Green

И аз смятам,че ходенето на 3Д или 4Д не е глезотийка,а важно превантивно изследване.
Кори  Hug и  Heart Eyesна Жорката

# 353
  • Мнения: 1
аз мога ли сега да се запиша?

# 354
  • Мнения: 202
Честит Великден Simple Smile да сте живи и здрави и семествата ви също.. аз се връщам от село , заредена само с хубави емоции Simple Smile) после бяхме с милото за риба , която сега пържа  newsm44 newsm08 първите попчета за сезона.. айде весело изкарване , аз ще почивам на столче до котлона, че съм скапана Simple Smile Целувки

# 355
  • Мнения: 50
Omra, дабре дошла в  нашите редици.Кажи нещо повече за себе си-термин,на колко години си,коя бременост ,от кой град и момичетата ще те запишат на първа старница.
                                        ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!

# 356
  • София
  • Мнения: 63
Христос Воскресе!

# 357
  • Мнения: 78
Христос воскресе!Момичета,желая ви от сърце догодина по това време всички ние да държим в ръцете си слънчеви рожбички и да им се радваме!Бъдете здрави като червени великденски яйчица!Добре дошли на всички нови майчета! HugАз утре съм на фетална и после ще докладвам,дано новините да са добри! Praynig

# 358
  • Мнения: 0
Христос воскресе!!! Живи, здрави и  много обичани! easter

# 359
  • Смолян
  • Мнения: 1
Христос Воскресе! Нека на всикчи вас този светъл празник донесе много здраве, щастие и радостни емоции!

Общи условия

Активация на акаунт