Черен списък - гр.София

  • 1 017 119
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 14 654
Twisted Evil Д-Р КОЛЕВА/ завеждащ отделение/ - Св. София /бившата тина Киркова/.

явно определението лигла и е любимо на колева.ужасно е надменна и злобна.

# 256
  • Мнения: 73
Доцент Щерев-циничен ,нагъл,груб,алчен

# 257
  • Мнения: 1 029
Цитат на: link=topic=4909.msg1385043#msg1385043 date=1141245257
Екипите в Родилният дом на Правителствена болница
Смениха се докато лежах всички и нито един не заслужава титлата пред името си #Cussing out
Защо мислиш така?Кажи нещо конкретно.Аз лично съм много доволна от престоя си там.
Да изброявам лекарите един по един? - Станев, Христова и още един с брада (не му знам името)  #2gunfire
Убиха детето ми - нищо по-конкретно не мога да кажа!!!
janaj и Mecho Pyx, можете ли да кажете по-точно защо сте толкова недоволни от лекарите в правителствена болница?  Rolling Eyes Аз смятах там да раждам, но сега като прочетох вашите мнения и направо се изплаших!!!  Shocked

# 258
  • Мнения: 231
Искам да включа в Черния списък Д-р Иван Димитров от 14 поликлиника, който сега е с нов адрес: София, ул"Феликс Каниц" 11, тел. 952 3883. Да, да, точно така!
Този "лекар" ми беше препоръчан първо от моята GP и след това още повече се подведох по препоръките за него в bg-mamma. По тези причини го избрах за лекар, който да проследи бременността ми. Няма да се спирам с подробностти на това, което ми се случи при него, а само ще обобщя, че два прегледа бяха достатъчно показателни, че е некадърен лекар и арогантен човек. На първия ми преглед в 10 г.с. ме прегледа на ехограф за 5 минути и след това в продължение на 20 мин. първо ми се накара като на циганин, че още не съм започнала да пия Neofolic, а после ми размахваше  някакви документи и сметки за да ми показва, че Здравната Каса му плаща жълти стотинки. На втория "преглед" в 16 г.с. въобще не ме прегледа защото съм му изглеждала здрава и освен това ме нарече "ненормална" защото го попитах какво мога да пия за главоболие - този въпрос не бил по неговата специалност.
 alert Високо алармирам: Не ходете при д-р Иван Димитров ако държите да получите професионално и компететно отношение и още повече ако не искате да ви стресират или обидят заради нормални въпроси, които трябва да се зададат точно там !!!
В предвид това, което съм чела за д-р Иван Димитров в bg-mamma стигам до заключението, че до преди година - две той се е стараел да бъде професионалист, включително и в отношението си към хората, но сега очевидно е безкрайно оттегчен от работата си и наплива от пациенти. В резултат на това сега не проявява професионалните си умения, а насреща си виждаш един ужасно изнервен и арогантен човек, който всячески се старае да те разкара, дори ти го казва в прав текст.
Е, аз със сигурност ще го разкарам  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire, защото искам да получа компетентно медицинско обслужване от спокоен и добронамерен специалист.

Аз съм ходила при него преди 2 години, тогава имах кисти на яйчниците и нарушени хормони, тогава той категорично заяви че аз не мога да имам деца поради тази причина.......е малко по касно, т.е. в момента сам бременна 6 седмица, а и с един спонтанен аборт преди няколко месеца.
така4е този "доктор" трябва да си хвърли дипломата.

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 23:36 от Vivi

# 259
Д-р Китанова и д-р Радев от "Шейново"

Д-р Китанова ме гледаше на УЗ едва ли не всяка седмица срещу 25 лв, и така и не видя, че ембриончето е мъртво, даже напротив - обясняваше ми, че расте ?!.
После нейният колега д-р Радев, при когото попаднах по спешност, кървяща,  ми заяви най-безапелационно, че "ембрионът е мъртъв", но да подпиша, че "отказвам хостпитализация" и ако прокървя по-силно да дойда в понеделник (цялата драма се развива в един черен петък вечерта...) После си прибра една едра банкнота за ултразвука и не ми върна ресто "щото нямал дребни"....
В крайна сметка, добре, че бяха други технви колеги от същата болница - много читави лекари Докторите Вътев и Гаргова, които ме абортираха на другия ден, но после много трудно се възстанових от инфекцията, защото бях прекарала с мъртвия ембрион повече от 2 седмици, през които Китанова ме гледа поне 2 пъти....

Какво да коментирам повече... Добре, че има и свястни лекари и хора!

# 260
А, и още нещо забравих да добавя - внимавайте с посещенията си в Генетичната консултация в "Майчин дом". Там всички са адски любезни, внимателни и изчерпателни като трябва да ви обяснят колко жизнено необходими и важни са всевъзможните скъпоструващи генетични изследвания. Една от лекарките буквално ме заведе за ръка в лабораторията, където срещу 70 лв. ми направиха някакво безумно генетично изследване, което се оказа напълно ИЗЛИШНО, да не говорим как за едно и също нещо се взимат такси по два-три пъти... Независимо, че й бях обяснила, че личният ми гинеколог счита това изследване за ненужно, въпросната лекарка (ако се сетя за името, ще ви го напиша) го изкара едва ли не пълен некадърник...
Просто внимавайте кой и за какво ви кара да плащате, защото считам за много непочтено да се спекулира с тревогите и притесненията на хората по такъв брутален начин и да ти се измъкват немалки суми, независимо, че си здравноосигурен.

# 261
  • Мнения: 36
др РУСЕВА от 3градска поликлиника, детски очен "лекар". Високо алармирам: Не ходете при нея  тя е касапин #Cussing out

# 262
д-р динчо георгиев - има частен кабинет на ул.цар асен, изражда в тина киркова - безотговорен!след всички консултации и уговорки с него не благоволи да си вдигне телефона........
Верно ли това бе?!!! #Crazy #Crazy #Crazy
Е от него точно не го очаквах!
вярно и още как! преди години го посещавах в продължение на 1 год. по негови думи бях букет от венерически болести.. баща ми ме светна, че не е нормално да се тъпча с антибиотици 1 год. отидох при друг- нямаше ми нищо, освен гъбички от продължителня прием на антибиотик..

Последна редакция: чт, 11 май 2006, 02:31 от Vivi

# 263
  • Мнения: 3 506
д-р динчо георгиев - има частен кабинет на ул.цар асен, изражда в тина киркова - безотговорен!след всички консултации и уговорки с него не благоволи да си вдигне телефона........
Верно ли това бе?!!! #Crazy #Crazy #Crazy Е от него точно не го очаквах!

Що да не е вярно, бе? За какво му е на човека да се главоболи с проблемни случаи? Друго си е да си води там лесните раждания, да си свирка и да му се носи славата колко е печен....... Само дето броят на пострадалите от него май взе да се доближава до броя на доволните...
Уф, що ли ми попадна това сега, та пак да се ядосвам Close

# 264
  • Мнения: 752
И аз да се включа тук. Д-Р ЖЕЛЕВ -  гастроентеролог от Педиатрията. Ужасно отношение и некомпетентност. Три пъти водя бебето докато се "убеди" на края, че има АБКМ (беше правила реакции, имаше всички "симптоми", джипито й даде диагнозата, но той не вярваше).  Не ми разказват подробности, че побеснявам.
Д-Р ПЕРЕНОВСКА - алерголог МА. Много нагло отношение. Въобще не ни изслуша, а почти веднага ни изписа лечение (май еднакво за всичките й пациенти). Бебето беше на 3 месеца, а й изписа Зиртек на капки. За съжаление не прочетох упътването преди да почна лечението (винаги го правя, но тогаво имахме други проблеми и сляпо се доверих на лекарката). Оказа се, че се изписват на деца над 1 година, в редки изключения над 6 месеца. Детето се влоши, започнаха страхотни проблеми докато се усетя, че е от "лечението" на Переновска. #2gunfire

# 265
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И аз да се включа тук. Д-Р ЖЕЛЕВ -  гастроентеролог от Педиатрията. Ужасно отношение и некомпетентност.

Подкрепям!

# 266
  • Мнения: 415
Здравейте,
от скоро съм в форума и за съжаление имам какво да добавя в чериният списък. С две ръце против "Д-р" Димитър Казаков /а дори видях името му в белият списък  newsm78/. Преглежда в Лозенец- ХІІІ ДКЦ , ул. Д. Хаджикоцев20, както и в клиника Лора.  Препоръча ми го личната ми лекарка, а и отидох при него само за второ мнение и болнични /с направление/. Това, че почти всяка втора дума е за пари и "здравето е собственост в която трябва да инвестираш" май се среща често, но факта че изпи пред мен две бири, преди да ме прегледа ... това вече не го бях виждала. Нито доста черната история на личният му живот, с която ме запозна до подробности, за които не искам и да си представям. Малка част от разказа включваше аборта, който е направил на първата си жена, в петия месец и думите "държах лично аз да го направя" Thinking. Не мисля да продължавам, още една трагична съдба..., но и моето положение не е розово и бях отишла за съвет и мниние. Мечта ми е да имам бебчо и коментар от сорта на "не ти трябва, моят син не ме поглежда"  #Cussing out не са ми от полза в този тежък момент.

# 267
  • Мнения: 2 085
newsm61
"Д-р" Димитър Казаков
........ изпи пред мен две бири, преди да ме прегледа ... 
........ "не ти трябва, моят син не ме поглежда" 
smile3511   #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 268
никол. съжалявам, 4е така е станало с тебе, но все пак е коректно да посочиш с кой точно налбански си имала проблеми. защото в тази болница те са трима: професор, доктор и още един доктор. а според мене и тримата са много добри. аз лично съм ходила по различни проблеми при двама от тях - професора и младия доктор и съм страшно доволна.



Д-р Налбански от Майчин дом /ет.5/- София. Накратко, защо го поставям в черния списък:
Приета с кървене в 11 г.с. при преглед с вагинален ултразвук ми заяви, че съм си въобразила, че съм бременна. След  няколко дни се записах на женска консултация и там ми откриха миома 7 см., не беше забелязал и нея, въпреки че с тия размери трябва да си сляп, за да не я видиш. Къде са професионалистите, за които бях чувала и заради които отидох в тази болница??? И защо преглед на бременна, приета по спешност се извършва 3 дни след приемането????

# 269
  • Мнения: 14 654
k23, щом като си доволна от някой лекар си го сложи в белия списък(има и такъв),а не пиши в черния ,че си доволна от него.така темата се раздвоява

Общи условия

Активация на акаунт