Черен списък - гр.София

  • 1 017 116
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 483
Д-р Дица Цачева - груба.
Д-р Тимева и д-р Савова от клиниката на Атанас Щерев.

Извинявайте, че отклонявам темата, но за Д-р Савова мога да кажа само прекрасни неща.На нея дължа бременността си, както и много други момичета.
Тя ми следи бременността и разчитам на 100 % на нея.Страхотен човек и прекрасен професионалист е.Ако всички лекари бяха като нея, този черен списък нямаше да го има.
Ще публикувам същото и в белия списък.

# 346
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Искам да поставя в черния списък Женската консултация на АГ Шейново.
Днес имах записан час там за първоначален преглед, но след повече от 20 минутно чакане ми тръшнаха вратата със сумтене, че съм за картон, а имаше повече от 6 часа до края на работното време на акушерката. Така и не можах да разбера името на тази жена /не съм сигурна че заслужава името - акушерка/. Отношението и е отвратително още от 2004 г., когато ходих там за първото си дете.
Ще се опитам да я опиша и ако имате възможностя избягвайте - леко пълна, ходи с престилка, с къса, червена коса.

# 347
  • София
  • Мнения: 1 941
Искам да поставя в черния списък Женската консултация на АГ Шейново.
Днес имах записан час там за първоначален преглед, но след повече от 20 минутно чакане ми тръшнаха вратата със сумтене, че съм за картон, а имаше повече от 6 часа до края на работното време на акушерката. Така и не можах да разбера името на тази жена /не съм сигурна че заслужава името - акушерка/. Отношението и е отвратително още от 2004 г., когато ходих там за първото си дете.
Ще се опитам да я опиша и ако имате възможностя избягвайте - леко пълна, ходи с престилка, с къса, червена коса.
Знам я! Лекарите и викат на галено Драганче. Аз също съм възмутена от нея - трябваше да ми вземе секрет и от мързел ли не си сложи ръкавици, незнам, но съответно не може да пипа без тях, та с едната ръка на кръста, а с другата ръчка, ама с извинение не може да нацели правилното място и ме нарани с клечката.  #Cussing out После два дена едвам ходех до тоалетна. А една друга мама беше объркала датата на консултацията си и тая като видя и вика - Айде кръгом, ще дойдеш утре. Горкото момиче беше в напреднала бременност и я разкара в най-голямата жега. Другата русичката е много, много мила.

# 348
  • София
  • Мнения: 15 303
Д-р Дица Цачева - груба.
Д-р Тимева и д-р Савова от клиниката на Атанас Щерев.

Извинявайте, че отклонявам темата, но за Д-р Савова мога да кажа само прекрасни неща.На нея дължа бременността си, както и много други момичета.
Тя ми следи бременността и разчитам на 100 % на нея.Страхотен човек и прекрасен професионалист е.Ако всички лекари бяха като нея, този черен списък нямаше да го има.
Ще публикувам същото и в белия списък.

А съвпадението на фамилиите ви-твоята и на д-р Савова-чиста случайност ли е?  newsm78

# 349
  • Мнения: 2 085
.....но след повече от 20 минутно чакане ми тръшнаха вратата със сумтене, че съм за картон,
Какво значи това "за картон" newsm78

# 350
  • София
  • Мнения: 12
Доц. Юлия Ковачева - безкрайно некомпетентна женица, която дава "страхотни съвети." Ако ставаше въпрос за декубиталните рани на баба ми, може би до някаква степен би било поносимо. Ама когато се занимаваш с малки бебета е добре да прочиташ малко книжки издавани след 1930 г.

# 351
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
.....но след повече от 20 минутно чакане ми тръшнаха вратата със сумтене, че съм за картон,
Какво значи това "за картон" newsm78

Първоначален преглед, който се извършва само от акушерка. Тя те разпитва за предишни бременности, предишни заболявания, записва ти личните данни. Мери ти кръвно, тегло, таз и др. подобни неща

# 352
  • София
  • Мнения: 1 877
Някакви отзиви за Св. Тихон?!  newsm78
Благодаря предварително!

# 353
  • Мнения: 1 080
Панталеева ,Юлия Ковачева , Лазарова - трябва да напуснат гастроентерологията завинаги Twisted Evil

# 354
  • Мнения: 112
Здпавейте!
Досега само чета темите във форума, но днес искам да споделя с вас своите неволи по време на бременността, и по-специално с лекарката, която досега ме наблюдаваше.
Става въпрос за д-р Бранкова, тази, която има частен кабинет на бул. Витоша 51
Това е най-меркантилната и безотговорна лекарка, която съм срещала.
При нея всичко е бизнес!
По-конкретно, пиша по повод това, че в края на 6-тия месец направих бъбречна криза. Обадих й се, а тя ме извика в клиниката Св. Лазар, за да ме прегледа. Направи ми само гинекологичен преглед, без дори да погледне бъбрека, въпреки че в кабинета имаше ехограф. Разбира се, каза ми след 3 дни да отида в частния й кабинет, за да ми прегледа бъбрека. Целият преглед трая 5 мин. и струваше 40 лева!
Без да ми назначава никакви изследвания, ми изписа антибиотик, който нормално се пие 2х на 12 часа, а тя го предписа в увеличена доза - 3х на 8 часа!
Освен него ми каза да вземам магнезии и желязо, които взаимно се неутрализират като действие и не би следвало да се вземат при един и същ прием.
След като отидох на консултация при друг лекар, се оказа, че при предишния месечен преглед, от направените изследвания е видно, че утайката ми е била достатъчно висока, за да сигнализира възпалителен процес, но тя нито ми каза, нито ми предписа някакво лечение!
През цялото време, докато ходех при нея на консултация ме убеждаваше колко добри условия има в клиниката Св. Лазар и как няма да съжалявам, че ще раждам там (сякаш вече беше решено!). Когато обаче я попитах дали е възможно при раждане в Св. Лазар да се обработи кръвта за съхранение на стволови клетки, след което да се изпрати в чужбина на съхранение последва лекция за това как подобни действия са излишни и как не си струва усилията, и колко е добра банката на Св. Лазар и т.н.

Момичета, ако някоя от вас посещава д-р Бранкова, моля ви бъдете внимателни! Знам и някои доста плашещи случаи с израждани от нея бебета. Няма да ги споделя с вас, за да не звучи прекалено злонамерено, тъй като предполагам, че има бъдещи майки, които ходят на прегледи при нея.

 

# 355
  • Мнения: 288
Д-р Николай Генов от МЦ Панацея - незаинтересован, на  моменти  дори груб. Не знам  как е като специалист,но прегледа при него  прилича по-скоро на минаване  на конвейр. Мисля че девиза на цялата  клиника е "да правим пари".
абсолютно съм съгласна. На този д-р Генов всеки преглед му струва минимум 100лв. Бях му пациентка в стария кабинет

Подкрепям от личен опит- арогантен, нагъл и алчен. За последен път ходих в кабинета му една събота и чаках при записан час около 2 часа - оказа се че човекът правил аборт през това време. Жената - майка на две дечица, потърпевшата бе много зле. Придружаваха я съпруга и майка й - арогантния печалбар прибра пред очите ми 350 лв през 2002 и наруга горките хорица. Беше объркал медикаментите - вероятно упойката и в резултат жената бе в шок. Всички стояха и чакаха да се възстанови - никой не посмя да я транспортира в спешен прием от страх да не се разчуе. Повече не стъпих там, това ми беше за урок!

# 356
  • Мнения: 5 103
Д-р Иво Тодоров-Тина Киркова, има частна клиника инвитро на 5-те кюшета.Не ходете при него, много е зле, особено ако трябва да ви изражда. Моя позната отиде при него, тя е с Астма, задължително ражда секцио, което се поема от здравната каса. Той й обясни че не може да ражда по нормален път и трябва да я режат но затова удоволствие трябва да плати 800 евро. Значи веднъж касата му превежда 500лв. за секцио,защото в нейният случай е задължително и  800евро от нея. За мене този човек е кожодер.

За тоя и аз знам някои не добри неща за него. Twisted Evil Една приятелка сгафи (забременя от гаджето си,а нямаше намерение да остава с него цял живот,сега е щастливо женена за друг и имат 2 деца,онзи въпросният е минало) и искаше да направи аборт,но естествено щеше да си плати за това. И не помня как и кой ни го препоръча тоя,но ходихме в частният му кабинет (ул."Хан Аспарух" № 19 тел.(8 или 9) 52 47 38-за тези които им се иска да го напсуват)  и той не само,че си направи устата за плащане на аборта(трябваше да се случи самия аборт в самата "Тина Киркова") ,но си измисли и други "проблеми" в момичето за да намери повод да му се плати  Money и за други несъществуващи проблеми. Поиска за тогава (1998 г.) доста дебела и немислима сума и това ни накара да се отдръпнем от него и да потърсим друг доктор. В крайна сметка си намерихме един друг доктор от "Тина Киркова-Света София"  и  той се отнесе с нужното внимание,направи аборта с кюртаж (слава Богу не я увреди,сега има 2 деца) бързо и професионално за няколко часа и и взе 1/3  от  това  което и искаше тоя Иво Й. Тодоров  #2gunfire  Докторът който свърши работата се казваше  Методий Ив. Генов, пак от І АГ "Св. София"  Flutter

Аз раждах при Иво Тодоров преди 5 месеца, цента не е в евро, а е 900лева, той не взима пари от здддравната каса поради простата причина, че не е на догвор в болницта, а самия той си плаща за да оперира.
Както самия той казва, на който му се виждат много парите, да ражда при друг.

# 357
  • Мнения: 116
Доктор Иванов гинеколог в медицински център Доверие.След едномесечно кървене след аборт отивам при него на преглед и тои ми каза че отново съм бременна.Оказа се че не съм била изчистена добре след аборта и имах възпаление.Когато му казах това тои отсече "АМА КАК ТАКА ТО ДОСЕГА НИКОЙ НЕ Е ПРАВИЛ РЕКЛАМАЦИИ"сякаш става въпрос за развалено сирене и аз правя рекламации в бакалията.Аборта ми го правеше той.

# 358
Д-р Цачева от 7 ДКЦ!Груба и алчна!
Преди 5 години се лекувах при Д-р Цачева. Съгласна съм, че е груба. Оiвен това ме лекува 6 месеца от какво ли не и накрая се отказах от нея.

# 359
  • София
  • Мнения: 39 173
Пак за Азади от 25 ДКЦ. Става дума за съседчето, което е 1 масец по-голямо от Габи. В момента е с гнойна ангина на 3ти вид антибиотик, само защото тя не е видяла какво става отначалото и му е изписала по-леко лекарство. Дори му е дала ваксината за паралич! #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт