(18+) Малки хитринки :)

  • 21 928
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Аз пък си мислех, че сексът вече не е тема табу, още по-малко за Клю-то.

Много стеснителен и консервативен народ.

# 16
  • Мнения: 2
Искам си първо парите за патента, Франческа,..........след туй мога и да кажа/без пари нищо вече не става/ ............ Hug

# 17
  • Мнения: 9 814
Лошото е, че трябва да се покаже, то с описание друдно става.  Laughing

# 18
  • Мнения: X
Не зная, Перличка, досега без хитринки как сте го карали. Не зная защо и всъщност си решила, че мъжа ти има нужда от нещо по-така, след като той отрича. На някои хора и едно фелацио им стига за цяла торба с хитринки, други си търсят трети, трети си правят пластични операции. Де да знам пък, може да се окаже, че хитринката е съвсем тривиална- примерно да си обезкосмиш пеперудката или както беше във вица: "Пено, вкъщи има пор!" да си сложиш кюлотите под възглавето.

# 19
  • Мнения: 300
Ехаааа,веднага ме погнахте.Верно тоя форум е заприличал на бойно поле  Laughing Какво лошо има не разбрах,нито за темата, нито за това, че съм си сложила снимки на сем. и питам за секс.Вие какво, срамувате се от нормалните човешки нужди ли  Rolling Eyes така съм си преценила, така съм решила да направя. Има много теми за секс, не знам тази с какво толкова ви учуди, та чак и възмущение долавям  Crazy
Темичката е много интересна.
Очаква се да споделяме интимни неща-трикове, но думата, която използваме, за да кажем, че с любимите си хора извършваме полово сношение, е със звездичка.
Като ще секс, да е секс - какво нецензурно има?!

И понеже не съм мъж, се оттеглям от темичката, Simple Smile.
не съм казала да пишат само мъже  Peace Написах го, защото искам да знам на мъжете какво им харесва  Mr. Green На мен не ми е скучно, просто искам да доставям максимално удоволствие на мъжа си.Аз не виждам нищо лошо, но ако темата е толкова страна и дразнеща нека модератор я заключи/изтрие  Peace В този форум се пускат много теми, някои хора споделят ,опа изтипосват много по-брутални истории/мнения на 1-ва страница, ама не правят впечатление.Еми,така е.Различни хора, различно мислене. Айде давайте следващата порция морал и забележки  Laughing

Не съм допрочела останалите страници и сигурно няма, но понеже съм цитирана, че и удебелена, да напиша. В скоби е искането по възможност да се изказват мъже - ето защо съм се оттеглила.
Не намирам за страхотна идея публичното изтъпанване на сексулните си фантазии спрямо който и да е мъж.
И не съм възмутена, смешно ми е.
Успех в теорията, късмет в практиката!

# 20
  • Мнения: 342
Харесва ли ви новия ми аватар? Смених со го,че при толкоз много потребители.......да не вземе мама да ме види  Laughing Та по темата.При нас разнообразието е смяната на пози,от време на време някое по-секси бельо (нямам предвид такова от секс шопа  Mr. Green ) Усещам, че му е хубаво, но просто искам да го разнообразявам достатъчно,искам да му е още по-хубаво,да съм единствената, която да гара да се чувства на върха. Просто това ме прави доволна, моето удоволствие е това, да видя как съм доставила огромно удоволствие на любимия човек. Това ме кара да се чувствам добре. Колкото до чорпогащника и гащите без дупка.....не бих пробвала  hahaha иначе идеята е мн. оригинална хахахах. Като казахте за чорпогащника, че било все едно си девствена  Laughing се сетих за 1 трикче,което бях чела в журнала или друго списание,не помня  Blush "упражнение" при което в определени моменти стягаш мускулите и отпускаш.Е, има ефект и за мъжа е мн. приятно  Crazy

# 21
  • Мнения: 2
...... се сетих за 1 трикче,което бях чела в журнала или друго списание,не помня  Blush "упражнение" при което в определени моменти стягаш мускулите и отпускаш.Е, има ефект и за мъжа е мн. приятно  Crazy

          Пфу, никакъв напредък в тази наука, открили Америка в журнала.......то ако само по журнал се вършеше таз работа, малииииииииии..... Cry

# 22
  • Мнения: 9 814
Важен е и предишният опит, какво по принцип се харесва на човек, дали е от по-стандартния тип....

# 23
  • Мнения: 342
Ох,почвам да съжалявам,че пуснах темата.Какво толкоз.  ooooh! Интересно ми е да разбера какво им харесва на мъжете и ако на мен ми хареса да го направя.Фелацио каза някой, ок ама на мен не ми харесва. Просто исках да споделите вашия опит и идеи,а и мисля че темата може да бъде полезна,защото някои хора имат нужда от разнообразие, но ги е срам да си кажат.Аз например имам 1 простичко желание и въпреки, че сме от 5г. заедно пак ме е срам да кажа,не е кой знае какво.Та може и той да е така,знам ли.Пуснах темата,защото очаквах идеи.Ето например понякога ми е било толкова хубаво,че съм изкала да "изкрещя" нещо, но ме е срам да го направя.Та може и на него да не му харесва нещо,да мму харесва нещо друго, но да не иска/може да ми каже. Колкото до това,което съм научила от журнала,тогава като го четох изобщо не съм правила секс,другото е, че съм на 23г. и не съм имала много партньори, за да имам кой знае какъв опит.Не съм дърво, но просто искам да го изненадвам с нови неща  Crossing Arms

# 24
  • Italia
  • Мнения: 1 059
                       Всичко, което знам по въпроса (доста ценни неща, смея да твърдя) съм научила от хомо сайтове. Там са доста откровени и описателни. И много, много полезни.

Ако може линкове с интересни и полезни статии на ЛС, че аз само на снимки попадам в гугъл  ooooh!

# 25
  • Мнения: 5 370
Тая тема ще я шерна у Фацебуката, ше обера точките там. Laughing
И гарантирано авторката ше получи съвети, от адекватни-по-адекватни.

# 26
  • Мнения: 427
             Развихри фантазията, направи в леглото това , за което ти мечтаеш/ или той.А по реакцията на партньора, ще разбереш
             дали си  налучкала правилната посока.Кой знае ,може пък да удариш джакпота. Peace

# 27
  • Мнения: 12
В съседната тема е Зоната на здрача, а тук било Козмо.  Crazy

ХУсещам, че му е хубаво, но просто искам да го разнообразявам достатъчно,искам да му е още по-хубаво,да съм единствената, която да гара да се чувства на върха. Просто това ме прави доволна, моето удоволствие е това, да видя как съм доставила огромно удоволствие на любимия човек. Това ме кара да се чувствам добре.

Намеренията са несъмнено благородни, обаче да се има предвид, че ако партньорът не прихваща инициативата ти да разнообразяваш сексуалния ви живот, става малко тип "непоискано добро", ако ме разбираш.
Или в неговите уши думите ти ще прозвучат като "Мило, айде тая вечер да го направим малко по-така...ама аз, такова..то на теб да ти е по-хубаво и разнообразно, не че нещо..."  Flutter
Най-много да го вкараш във филми дали уж тактично не му намекваш, че не те задоволява и нещо ти липсва.

Аз лично съм напълно за всякакви щуротии, но при взаимно съгласие и желание, а при вас май такова липсва.
Това със единствената, която го кара да се чувства на върха, все едно не съм го прочела, че да няма засегнати от някой по-откровен коментар.
П.С. Жена съм.  Peace


Последна редакция: пт, 07 май 2010, 16:53 от Sundance Kid

# 28
  • Мнения: 3 634
От сутринта чакам темата да потръгне в правилната посока, но не би.

Преди всичко човек не трябва да е скучен сам на себе си, а след това да се старае да не отегчи и останалите. Жози, хайде малко по-така! Празник е!!!

# 29
  • Мнения: 342
Sundance Kid възможно е и във филм да го вкарам, но просто понякога се чудя дали се справям добре,така да го кажа  Mr. Green
Saidah аз точно фантазия искам да развихря, но искам и да науча какво харесва или как на един мъж. За да съм по-уверена  Blush

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт