Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 28

  • 31 772
  • 728
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 479
Не можах да разбера защо й трябваше на Ферхунде да разправя такива небивалици на майка си newsm78
Първо тъгува, после плюе. Въобще не й е ясно какво иска. Май ще има доста да пати от главата си Thinking

# 391
  • Мнения: 265
Кога пак ще влизаме в роля? Утре или в понеделник?
Да ви се похваля ... тук всяка година на 15 май имаме карнавал в Габрово и аз ще участвам облечена като баба Джеврие ... намерих си вече и елече  Joy Joy Joy
 И аз се трогнах от сцената на сдобряването на Неджля и Лейля. Време беше да се стопи леда между тях!

белите чорапки да не забравиш и клепките Party

Те са задължителен аксесоар ... ама си намерих галоши (гумени) и ще са фешън с белите чорапи до коленете Simple Smile

# 392
  • Мнения: 265
Не можах да разбера защо й трябваше на Ферхунде да разправя такива небивалици на майка си newsm78
Първо тъгува, после плюе. Въобще не й е ясно какво иска. Май ще има доста да пати от главата си Thinking


 все пак говорим за Ферхунде. Изобретателна е и никога няма да каже, че тя е виновна за каквоот и да било. Все другите са криви а тя е права Simple Smile

# 393
  • Мнения: 127
Кога пак ще влизаме в роля? Утре или в понеделник?
Да ви се похваля ... тук всяка година на 15 май имаме карнавал в Габрово и аз ще участвам облечена като баба Джеврие ... намерих си вече и елече  Joy Joy Joy
 И аз се трогнах от сцената на сдобряването на Неджля и Лейля. Време беше да се стопи леда между тях!

белите чорапки да не забравиш и клепките Party


И веждите оскубани, да са като чертичка Laughing и гледай поне с трима да се скараш  Joy Joy

# 394
  • Мнения: 1 296
Аз ако избълвам толкова лъжи и интриги, задължително ще се омотам много яко. Никога няма да мога да запомня на кого какво и кога съм го казала. Не мога никак да лъжа. Затова и не изневерявам, в личен план.

# 395
  • Мнения: 265
Кога пак ще влизаме в роля? Утре или в понеделник?
Да ви се похваля ... тук всяка година на 15 май имаме карнавал в Габрово и аз ще участвам облечена като баба Джеврие ... намерих си вече и елече  Joy Joy Joy
 И аз се трогнах от сцената на сдобряването на Неджля и Лейля. Време беше да се стопи леда между тях!

белите чорапки да не забравиш и клепките Party

 Мерси за идеята .. виж за веждите бях забравила . А що се отнася до скарването не с 3 а с 30 ще се скарам Simple Smile Ще минавам с децата от детската градина и познай дали няма да викам и да въвеждам ред Simple Smile
Ако някой се сети още нещо специфино от Джеврие да свирка. Благодаря!


И веждите оскубани, да са като чертичка Laughing и гледай поне с трима да се скараш  Joy Joy

# 396
  • Мнения: 0
Тая Ферхунде трябва да ходи с тефтерче и химикалка в задния джоб, че за да си записва кого за какво е излъгала  Tired

# 397
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Не можах да разбера защо й трябваше на Ферхунде да разправя такива небивалици на майка си newsm78
Първо тъгува, после плюе. Въобще не й е ясно какво иска. Май ще има доста да пати от главата си Thinking

Защото няма доблест да си признае, затова. Дори на собствената си майка, която, като такава, е твърде вероятно да и прости. Лъже най-безцеремонно и нея. А какво остава за другите - Левент, например. И на него му ги бълваше едни простотии... ooooh! Самоубивала се била, парите си на Текинови давала, те и оказвали психически и физически тормоз... Малоумница.

# 398
  • Мнения: 13
Здравейте!От известно време ви чета и ми е много приятна вашата компания,бих искал да се включа:)
Над това семейство е направена някаква магия,имат нужда от ходжа...
Толкова много трагедии и мъка наведнъж

# 399
  • Мнения: 1 296
алабала&Ники , виж Джавка как мило те гледа, иска и тя да дойде на вашия карнавал



не може да не ти трепне сърцето, иначе няма да си човек smile3521

# 400
  • Мнения: 106
Туй чудо на чудесата ПЕРКУнде е такова чудовище , че няма докъде Sick Отвратена съм!Айде да видим сега как ще ми я защитавате ooooh! Crossing Arms Thinking Naughty

# 401
  • Мнения: 10
момичета извинете ме но искам да питам нежо което изобщо нямa нищо общо с темата........sorry просто искам до сваля от бтв едно клипче но не мога четох че някои казват че клипчета от тоя сайт могат да се свалят с
replay media catcher  aз не знам каu МОЛЯ ВИ АКО НЯКОЯ ОТ ВАС СНАЕ КАЖЕТЕ!!!!отново извинете но не намерих тема в която да пиша но ако има  такава  моля кажете

# 402
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Здравейте и от мен.И з се чудя как и се събраха в устата на Ферхунде вс.тия лъжи?!То бива и бива,ама Хайрие почти винаги я защитаваше и се чудеше как да и угоди,а тя какво наговори за нея,че тя стояла зад магиите които правели Нехир и Седеф.Гюлшен даже и се чудеше на акъла откъде ги измисля и как не я  е срам...
Иначе мн.беше трогателна сцената между Неджля и Лейля в болницата и мн. се радвам,че най-после се сдобриха.
А Фикрет мн.взе да ме ядосва с това постоянно тичане в Истанбул;Джеврие с право и говори така;мн.малко са мъжете дето ще търпят това тичане на жена си при майкини и на вс.два дни....

# 403
  • Мнения: 265
tzarina че как ме виждаш без нея под ръка да отида ... да не се чува! Фикрет само може да ми завижда .. не само веждите ще й оскубя ами и козината ще и сваля без кола маска смао да не забравя да й взема 3-4 резервни памперса, че като кихне ... лошо!

А за Ферхунде няма какво да кажа въпреки, че я защитавам (не винаги). Сега да си сърба попарата, която надроби. Само да не поиска да се върне пак в семейство Текин, че ще докара инсулт на Али Реза.

# 404
  • Мнения: 81
 Много точно описа Фъртуната на мама как са я тормозели, как прикъдяват, държат й блузката и правят магии! Много точно и вярно! Милата, как ги издържала толкова време, все се питам! Ама забрави да спомене на мама за Левент!
 А майка й не се ли сети да я пита откъде има пари за апартамент?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт