Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 28

  • 31 742
  • 728
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 296
Ми то сигурно се подразбира, че на мама детето си е най-добро, затова й вярва

# 406
  • Мнения: 1
Някой да направи Принтскрийн на кадъра "баба Джеврие с пачките в ръка" хахахах
 Money Money Money Money Money Money Money Money Money Money

# 407
  • Мнения: 307
браво на Лейля, най-после завистта и злобата ще спрат, много се радвам на постъпката й
другите в момента не ми се коментират

# 408
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ферхунде прави голям гаф

ББ Майка й, подтикната от разказа на дъщеря си в другата серия отива при сем. Текин и им иска обяснение за това, което е станало. Обижда много гадно Седеф и Нехир. Казва, те се обичаха /за Шевкет и Ферхунде/, защо ги разделихте, защо им се набъркахте.
Хайрие едва се сдържа да не каже истината, само подметна, че това не епричината. Али Ръза каза, че най-добре всичко ще и обясни дъщеря й, те няма да коментират въпроса. Само да видите как се изложи Ферхунде.
Шефа я викна и се разбраха да обядват заедно, но като Ферхунде слезе на ергистратурата долу, видя майка си. След малко слезе и Левент и тя директно го заряза и тръгна с майка си, за да поговорят.
Като седнаха в едно заведение и майка и каза, че идва от Текин, Ферхунде настръхна и започна да се оправдаха, че те лъжели и си измисляли, че тя нищо не  е направила, че просто говорила с шефа си, забранено ли е било...ала-бала...И ТОТАЛНО СЕ ИЗДАДЕ...
Накрая като се наприказва, попита майка си, "Те какво точно казаха?" А тя отговори - "Нищо, абсолютно нищо, казаха да питам теб, аз го направих и вече разбрах всичко. На Ферхи и призля и се наложи да лъже още дълго майка си и да я убеждава.

# 409
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
браво на Лейля, най-после завистта и злобата ще спрат, много се радвам на постъпката й
другите в момента не ми се коментират

Утре всъщност ще е покъртителната сцена на сдобряването / в стаята на Лейля/, аз ревнах като магаре.

# 410
  • Мнения: 48 286
Мисля че лъже майка си, защото не са особено близки
Всъщност не мисля че някой й е особено близък, просто не е могла никога с никой да е напълно искрена, спокойна

# 411
  • Мнения: 10
явно никоя не знае smile3518 smile3518 smile3518 smile3514 smile3514

# 412
  • Мнения: 13
браво на Лейля, най-после завистта и злобата ще спрат, много се радвам на постъпката й
другите в момента не ми се коментират

Утре всъщност ще е покъртителната сцена на сдобряването / в стаята на Лейля/, аз ревнах като магаре.
Ох значи утре пак ще се плаче,днес много ме разчустваха Неджля и Лейля,най после малко светлина в тунела Simple Smile

# 413
  • Мнения: 13
Мисля че лъже майка си, защото не са особено близки
Всъщност не мисля че някой й е особено близък, просто не е могла никога с никой да е напълно искрена, спокойна
Според мен я лъже защото се срамува от себе си,гузна е и самата тя не може да оправдае действията си спрямо Шевкет и цялото семейство.

# 414
  • Мнения: 48 286
Да, и това, но ако беше близка с майка си , щеше да й се довери, да сподели да й олекне

# 415
  • Мнения: 81
Мисля че лъже майка си, защото не са особено близки
Всъщност не мисля че някой й е особено близък, просто не е могла никога с никой да е напълно искрена, спокойна



       Мисля, че лъже, за да не е виновна тя. Познавам за съжаление такъв човек, никога не се признава за виновен. Ф. е същата кукумявка.

# 416
  • Мнения: 18
алабала&Ники, умолявам те прати ни снимки като си в одежди  Joy

# 417
  • Мнения: 1
Може ли помощ... някой знае ли как мога да си сложа две картинки, една до друга за подпис?

# 418
  • Мнения: 265
непременно в събота през нощта още Simple Smile

# 419
  • Мнения: 81
     Защо Лейля се чувства недооценена, пренебрегната? Защо толкова търси някой да я обича /то всеки иска/, но тя остава много засегната и разочарована след това?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт