Спирала за мигли 3

  • 115 043
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 243
От всички спирали, които съм ползвала, мога да откроя двойната на Л'Ореал като една от най-добрите за постигане на кукленски очи.

Доволна бях много и от сивия Архитект! Седяха като восъчни миглите ми. По принцип са сравнително гъсти, не са ми къси, но са ужасно прави, нямат извиване или ако успея да ги извия, след максимум час все едно нищо не е било, но предполагам това и най-добрата спирала не може да го постигне Simple Smile)) Сега съм с Уондърлаш-а на Орифлейм, но новата, още по-черния вариант и смея да твърдя, че за цената си е просто перфектна. Удължава, разделя, подвива (доколкото е възможно в моя случай), та се презапасих с 2.
Имам ужасен траен спомен именно от жълтата на Мейбълин, която толкова от вас харесват. за мен беше ужасна, толкова ронлива, спластена и 'некадърна' спирала даже и за 2 лв не съм си купувала  ooooh!

# 661
  • София
  • Мнения: 5 551
Bellucci,от тази серия съм ползвала синята и ми правеше уникални мигли,много дълги и обемни,определено бих повторила покупката,за вечерен грим е просто уникална,ама само по нея когато съм била чак ми е странно с такива мигли.

Сега има една на Мейбалин с вибрираща четчица,преди съм ползвала такава на Есте Лаудер много ми допадна,но бих се зарадвала ако й намеря по-евтин аналог,въпреки че се съмнявам.
Една приятелка много ми похвали и тази


В момента съм с една на Sephora и определено се превърна в една от любимите ми засега,не смея да кажа голяма дума,да не стане като с Million Lasches на Лореал,толкова я хвалих и в един момент се провали тотално SadМного съм разочарована,да си го кажа още веднъж!

Четчицата ми харесва,не ми дразни очите и не се рони

# 662
  • в белята
  • Мнения: 536
Аз пък да дам един отрицателен глас за жълтата спирала на Мейбълин ,особено след като съм ползвала досега Хипноуз на Ланком и на Ив Сен Лоран за изкуствените мигли ,ми се стори доста посна ,с три нанасяния нямаше почти никаква разлика от негримираното око.............. Confused Confused Confused
В този ред на мисли сега мисля да си взема някоя на Диор, кои модели се продават в БГ и кой е за тип кукленски мигли?

# 663
  • София
  • Мнения: 5 551
Аз пък да дам един отрицателен глас за жълтата спирала на Мейбълин ,особено след като съм ползвала досега Хипноуз на Ланком и на Ив Сен Лоран за изкуствените мигли ,ми се стори доста посна ,с три нанасяния нямаше почти никаква разлика от негримираното око.............. Confused Confused Confused

Еееее ти намери с какво да я сравниш Mr. Green

# 664
  • Мнения: 0
http://www.nisea-bg.com/produkti/spirali-za-migli/max-factor-fal … ffect-purple.html
Тази пак е на промоция,само че в розова опаковка.Взех си този път две,защото съм влюбена в тази спирала.

Някои виждал ли е тази промоционалната някъде в София?

# 665
  • София
  • Мнения: 901
Имате ли отзиви за новата спирала на Буржоа - на промоция е до края на месеца, но нещо не мога да намеря снимка  Embarassed в списанията я рекламират  Laughing

# 666
  • Мнения: 120
Здравейте,има ли мами които са ползвали спирали за очи на които им се измвъква дозатора? Аз имам такъв проблем с почти всички спирали,който съм си купила от една марка. Самият дозатор застава на края на четката от към дръжката и след това неможе да се измъкне. Sad Цялата съдържание на спиралата остава по четката и става голяма мацаница  Sick  . Това води до бързо изсъхване на спиралата. Някой знае ли какво се прави в този случай?  newsm78

# 667
  • Мнения: 777
За първи път чувам за такова нещо.. никога не ми се е случвало - коя е тази марка?

# 668
  • Мнения: 2 592
Някой знае ли какво се прави в този случай?  newsm78

Сменя се марката  Peace

# 669
  • Мнения: 4 633
кажете спирала която да не цапа под очите?

# 670
  • Мнения: 202
Аз си взех за чувствителни очи на Лумене - кафява...да си призная става, не е лоша.
Обаче като ви слушам за Ланком и Ив Сен Лоран и се чудя дали да не пробвам някоя от тези марки  Thinking Аз имам дълги, не много прави и не много гъсти мигли, т.е. нормални, и се чудя дали тия две марки имат някоя подходяща за мен Peace

# 671
  • Мнения: 0
кажете спирала която да не цапа под очите?

Водоустойчивата  Peace

# 672
  • София
  • Мнения: 39 175
кажете спирала която да не цапа под очите?

С тези със твърда четка /с иглички/ се маца по-малко.

Някой да ми даде мнение за новата спирала на Буржоа - Elastic?

# 673
  • Мнения: 2 414
Пробвали ли сте спиралинте на MAC  и коя се доближава до ефекта "изкуствени мигли"?

# 674
  • Мнения: 4 428
Много се колебая между тези две спирали  Rolling Eyes Някой има ли впечатления от едната или другата?
До момента ползвах Collosal Volume на Mayballine. Първата беше много хубава. Но втората, която си купих започна да се рони много бързо от миглите. Към следобяда вече трябваше да бърша парченцата спирала от лицето си  Confused Пък и ми свършва бързичко - за макс 2мес съм я свършила.
Та сега ми се ще да пробвам друга спирала. Аз и преди съм ползвала спирали на L`oreal, купувах си Архитекта. Но спиралата на Mayballine определено ми прави миглите по-хубави и изразителни.
Другото нещо е, че като гледам в магазините масово се отварят спиралите от клиентките. Това със сигурност изсушава туша вътре и спиралите се скапват бързо, като си ги купиш. Та в тази посока май съм по-склонна да си взема MaxFactor, защото имат лепенки при отвора и се вижда дали са отваряни или не  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт