Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 33

  • 27 081
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 10 240
Сутрешното инфо с английски превод:


ATV series Gönülçelen which was watched with interest lead actors Tuba Buyukustun and cansel Elçin said " although We've come across Towards the end of the season
but most audience have followed us"

Gönülçelen lead Players Cansel Elçin and Tuba Buyukustun,after the intense of the last season take a breath holiday. the shooting will start soon so we take a holiday before it to storage energy for it


* Have you had a busy season. Where did you choose to relax?
Tuba Buyukustun: Yes, We spent one intense season. i choose to spent the Holiday in a place fed my spiritually.
Cansel Elçin: i spent a part in Paris,and a part in fountain .

*A web site have been selected you both 'Best Player of Drama'. In the eyes of the audience you are the most compatible couples. What do you feel?

TB: We entered in the last season late we was the latest series but we were one of the most watched. To be awarded this poll, for me i'm very proud.
CE: Of course, very proud, We're happy. This is a success for everyone in our team.

*What is awaits viewers in the second season? Can you give me tips?

TB: In our first season we started very late and only sixteen episodes We went to the front of the audience. In fact, this maturation period we are about to enter in a new story. I give you a clues, In this story,i would prefer the audiencer to travel with
CE: I can not give you a hint.

# 646
  • Мнения: 10 240
Хайде малко Мурат оджа



Алекс, страхотен оджа!

# 647
  • Мнения: 0
На всички вас и най вече на оджата  една прекрасна мелодия в изпълнение на неговия колега  Ричард Клайдерман

http://www.youtube.com/watch?v=R5S-rfEnNOc&feature=PlayList& … ext=1&index=1

# 648
  • София
  • Мнения: 1
След 10 мин. го имате преведено. Браво на Ринка!

# 649
  • София
  • Мнения: 51
На всички вас и най вече на оджата  една прекрасна мелодия в изпълнение на неговия колега  Ричард Клайдерман

http://www.youtube.com/watch?v=R5S-rfEnNOc&feature=PlayList& … ext=1&index=1

Много мерси  newsm51

# 650
  • Мнения: 10 240
На всички вас и най вече на оджата  една прекрасна мелодия в изпълнение на неговия колега  Ричард Клайдерман

http://www.youtube.com/watch?v=R5S-rfEnNOc&feature=PlayList& … ext=1&index=1

Много мерси  newsm51

И аз благодаря!
Клайдерман е страхотен пианист!
Нашият оджа също! През втория сезон очакваме от него такива хубави мелодии, вдъхновени от Хасрет!


# 651
  • Мнения: 10 240
Видео от други участия на Arzu Gamze Kılınç / Сайме/:

http://www.youtube.com/watch?v=aklbIgXKO9k

http://www.youtube.com/watch?v=IoS6kDLozqo

# 652
  • София
  • Мнения: 1
Туба и Джансел, които играят главните роли в сериала ЗС, гледан с интерес " въпреки, че започнахме по-късно сезона  имахме много зрители, които ни гледаха".
След интензивните снимки на сериала двамата си почиват във ваканция. Скоро снимките започват отново и те трябва да си починат и да съберат енергия за тях
*Имахте напрегнат сезон. Къде си избрахте място за почивка?
-ТБ: Да, изкарахме напрегнат сезон. Избрах място за почивката си, където се зареждам духовно.
ДЕ: Аз изкарах една част в Париж, една на водопад /???/
*Един сайт ви обяви за най-добра двойка, играла в драма. В очите на феновете вие сте най-подхождащата си двойка на екрана. Как се чувствате?
ТБ: Ние стартирахме сезона по-късно, но бяхме един от най-гледаните сериали. Този вот ме прави много горда.
ДЕ: Разбира се, много горди. Много сме щастливи. Това е успех на всеки един от екипа ни.
*Какво да очакват зрителите от сериала през втория сезон? Нещо да ни подскажете?
ТБ: Започнахме втори сезон много късно и затова направихме само 16 епизода. Всъщност,  в следващия  сме на път да навлезем в една нова история. Давам ви една подсказка: в тази история предпочитам зрителя, с когото да пътувам.
ДЕ: Аз не мога да ви дам подсказка

# 653
# 654
  • Мнения: 2
Хубав уикенд на всички! Hug Hug
Ринка, мерси за новините, за линковете и колажите! newsm51 smile3525  newsm51 newsm51 Нобче, мерси за превода! newsm51 smile3525 newsm51
"в тази история предпочитам зрителя, с когото да пътувам" Това ми намирисва на турнета, ама тези, които са добри в гатанките, да ме светнат! Rolling Eyes

# 655
  • Мнения: 10 240
Ниобка, благодаря за превода! newsm51 newsm51 newsm51

Много интересна е подсказката на Туба! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 656
  • София
  • Мнения: 51
Туба и Джансел, които играят главните роли в сериала ЗС, гледан с интерес " въпреки, че започнахме по-късно сезона  имахме много зрители, които ни гледаха".
След интензивните снимки на сериала двамата си почиват във ваканция. Скоро снимките започват отново и те трябва да си починат и да съберат енергия за тях
*Имахте напрегнат сезон. Къде си избрахте място за почивка?
-ТБ: Да, изкарахме напрегнат сезон. Избрах място за почивката си, където се зареждам духовно.
ДЕ: Аз изкарах една част в Париж, една на водопад /???/
*Един сайт ви обяви за най-добра двойка, играла в драма. В очите на феновете вие сте най-подхождащата си двойка на екрана. Как се чувствате?
ТБ: Ние стартирахме сезона по-късно, но бяхме един от най-гледаните сериали. Този вот ме прави много горда.
ДЕ: Разбира се, много горди. Много сме щастливи. Това е успех на всеки един от екипа ни.
*Какво да очакват зрителите от сериала през втория сезон? Нещо да ни подскажете?
ТБ: Започнахме втори сезон много късно и затова направихме само 16 епизода. Всъщност,  в следващия  сме на път да навлезем в една нова история. Давам ви една подсказка: в тази история предпочитам зрителя, с когото да пътувам.
ДЕ: Аз не мога да ви дам подсказка


Благодарности за превода  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

А какво значе тази подсказка?????

# 657
  • Мнения: 2
Направо ми прилича на турне, но няма логика. Мисля,че ще има само едно две турнета.

# 658
# 659
  • София
  • Мнения: 1
Туба и Джансел, които играят главните роли в сериала ЗС, гледан с интерес " въпреки, че започнахме по-късно сезона  имахме много зрители, които ни гледаха".
След интензивните снимки на сериала двамата си почиват във ваканция. Скоро снимките започват отново и те трябва да си починат и да съберат енергия за тях
*Имахте напрегнат сезон. Къде си избрахте място за почивка?
-ТБ: Да, изкарахме напрегнат сезон. Избрах място за почивката си, където се зареждам духовно.ДЕ: Аз изкарах една част в Париж, една на водопад /???/
*Един сайт ви обяви за най-добра двойка, играла в драма. В очите на феновете вие сте най-подхождащата си двойка на екрана. Как се чувствате?
ТБ: Ние стартирахме сезона по-късно, но бяхме един от най-гледаните сериали. Този вот ме прави много горда.
ДЕ: Разбира се, много горди. Много сме щастливи. Това е успех на всеки един от екипа ни.
*Какво да очакват зрителите от сериала през втория сезон? Нещо да ни подскажете?
ТБ: Започнахме втори сезон много късно и затова направихме само 16 епизода. Всъщност,  в следващия  сме на път да навлезем в една нова история. Давам ви една подсказка: в тази история предпочитам зрителя, с когото да пътувам.
ДЕ: Аз не мога да ви дам подсказк

Благодарности за превода  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

А какво значе тази подсказка?????

Ринка, храната
И аз мисля, че действието ще се развива на път, по турнета и концерти.Другата веротност е по пътя Измир-Истанбул, ако заорът сценария около мистерията Саиме-Салих newsm78

Общи условия

Активация на акаунт