Лакове за нокти - тема 10

  • 44 118
  • 700
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 544
Страхотна нова тема. За днес съм си записала 2-3 лака, надявам се довечера да се похваля.

# 16
  • Мнения: 1 409
Ето ме и мен! Днес отивам на лов за лакчета -  не се чувствам удовлетворена от последните цветове, които грабнах. Пък и ноктите ми се изпочупиха... Трябва да се оправи положението спешно  Crazy 

# 17
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Лу, прекрасен розов лак на OPI! Как се казва?  Grinning

Имаш предвид този нали?  Laughing Вчера го получих от размяна  Heart Eyes Оказа се лимитирана колекция на ОПИ, спряна от производство, голяма рядкост  Grinning Казва се Lazy Daisy Pink  Peace Много съм доволна от размяната  Wink



TheBlackWidow много яка колекция  Hug 62 бройки никак не е зле  Wink

Опита ли вече Mood лаковете? Как са ти като трайност?  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 1 795
TheBlackWidow жестооооки лакове  Peace

Офф, много ми се ще и на мене МУУД лакове, намерих някакъв сайт бяха по 7-8 долара и не доставяха до тук и в Ибей/Американския/ също......някой да е пазарувал от Американския, дали ще трябва да се минава митница....все пак става въпрос за 2-3 лакчета, пакетчето ще е супер лекичко. Чудя се дали да рискувам  Thinking

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 712
Aз точно оттам си поръчах и ги чакам, чаааакам Crazy Митница няма да минават - леки са, пък и цената им е под прага Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 544
......някой да е пазарувал от Американския, дали ще трябва да се минава митница....все пак става въпрос за 2-3 лакчета, пакетчето ще е супер лекичко. Чудя се дали да рискувам  Thinking
Получавала съм по 6 наведнъж от щатите направо в пощата  Peace Не минават през митница.

# 21
  • Мнения: 222
Чудесни сте момичета, страхотна темичка, много ми помага за избор на лакове, щото едно е в шише, друго на нокти....
TheBlackWidow страхотна колекция  Hug на последния ред има един Манхатън интересен - синьозелен със златист блясък, такъв ли е?
аз днес по случай рожденния ден на сина ми ссъм с кораловия на КА с лека декорацийка, трябваше да си сложа и печат - торта със свещички, но нямах време да си играя снощи...

# 22
  • София
  • Мнения: 1 795
bradata ти ги спечели или с БайИтНау, тези дето гледах аз бяха с БайИтНау....мисля да придумвам за комб. шипинг  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 31 440
The BlackWidow, готина колекция. Hug
Лу, розовия лак е просто бонбон. Heart Eyes

# 24
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Дени, сигурна бях, че ще го оцениш  Hug

Мисля да съм с него на морето, след 3 дни  Crazy Crazy

# 25
  • Мнения: 2
Искам да ви помоля някой ако има снимка на тези лакове на Севънтийн как седят на ноктите да постне.Че в интернет каквото и да съм търсила на Севънтийн го няма.

http://www.seventeencosmetics.gr/gr/colour/nails/super_shine_creme.html
Оттози линк номер:
-82 розов
-206 по-мръсно розово
-216 розово
-247 пак розово
-274 отново розово
-277- розовоо..
-268 тъмно лилаво
-270, 271,278 някакви сивкави
-275 и 276 някакви оранжевеещи


Много ще ми помогнете особено за розовите, защото тези сякаш се доближават до това, което търся.  Благодаря на всички, които ще помогнат.

Rainboww имам номер 82 цвета е такъв какъвто е показан , плътен е , имам същия цвят и на Перфект обаче е ужасен

# 26
  • Мнения: 31 440
Дени, сигурна бях, че ще го оцениш  Hug

Мисля да съм с него на морето, след 3 дни  Crazy Crazy
Ще бъдеш неотразима, както винаги. Heart Eyes Hug  bouquet
 Извини ме за недоразумението с двете пуснати в една минута теми. EmbarassedНали запази другата следващия път да е от теб?

# 27
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Извини ме за недоразумението с двете пуснати в една минута теми. EmbarassedНали запази другата следващия път да е от теб?

Какво говориш, изобщо няма за какво да се извиняваш, просто мислехме едновременно  Heart Eyes Hug

Бубс ги сля, моя пост е под твоя, следващия път ще се разберем просто предварително  Grinning

# 28
  • Мнения: 282
Лу,благодаря ти за отгожора от предната тема!  bouquet
Момичета,някоя от вас има ли OPI Nail Polish Color CATCH ME IN YOUR NET D33 ?   Хвърлила съм му око от скоро,но ме интересува как стои на ноктите. Rolling EyesСнимките от нета са много противоречиви.

# 29
  • Мнения: 36 230
Бубс ги сля, моя пост е под твоя, следващия път ще се разберем просто предварително  Grinning

снимките са много красиви и ми беше жал да трия   Blush

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт