Спа хотелите в България.Впечатления и разочарования

  • 99 163
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 547

Не препоръчвам масажите, дали масажистката беше кофти ( една русо момиче с мноооого екстеншъни на косата), но и двете процедури , които си правих бяха доста далече от истината...все пак говорим за хотел 5 звезди...


Аз съм доволна от мъжете масажисти, помня че единият се казваше Данчо. В Спа-то мн препоръчвам спа капсулата.

# 677
  • Мнения: 966

Не препоръчвам масажите, дали масажистката беше кофти ( една русо момиче с мноооого екстеншъни на косата), но и двете процедури , които си правих бяха доста далече от истината...все пак говорим за хотел 5 звезди...


Аз съм доволна от мъжете масажисти, помня че единият се казваше Данчо. В Спа-то мн препоръчвам спа капсулата.
В никакъв случай спа капсулата Stop толкоз неприятен спомен имам от нея - затвориха ме вътре и направо си мислих, че ще умра, това не е за всеки. Naughty

# 678
  • Мнения: 3 066
Привет ,
не знам дали темата ми е за тук,моля да бъде преместена по предназначение .
Някой може ли да ми предложи добър ранно -летен (поне 4-5 звезден хотел ) с много процедури, релаксираща обстановка и пакет цени ?
Искам да изненадам майка си за 50 годишнината й като я пратя в Бг на Спа в края на юни поне за 5 дни с включени цени за нощувка,масажи,храна и специалност на празника й?
Помогнете с отзиви моля !
Благодаря предварително!

# 679
  • Мнения: 605
Ariadne, виж РИУ Правец резорт. В момента нещо не мога да отворя страницата му.

Има прекрасна гледка към езеро, добро обслужване, масажи (Виктория спа) - това което съм правила е без забележки.
Храната също е добра.

# 680
  • Мнения: 3 066
Ariadne, виж РИУ Правец резорт. В момента нещо не мога да отворя страницата му.

Има прекрасна гледка към езеро, добро обслужване, масажи (Виктория спа) - това което съм правила е без забележки.
Храната също е добра.

Благодаря-ще погледна!:)

# 681
  • София
  • Мнения: 6 614
Ariadne, виж РИУ Правец резорт. В момента нещо не мога да отворя страницата му.

Има прекрасна гледка към езеро, добро обслужване, масажи (Виктория спа) - това което съм правила е без забележки.
Храната също е добра.

И на ментова ми хрумна, ако им кажеш, че има и повод, съм убедена, че ще се постараят.

# 682
  • Мнения: 605
Ariadne, по повод "специалност на празника"  се сетих, че миналият месец една приятелка подари на семейство по случай годишнина от сватбата им уикенд в Правец и в стаята им е имало бутилка шампанско. Така, че ако изрично кажеш, че е подарък с повод със сигурност ще се постараят.

Сетих се и за Стримон спа в Кюстендил. Там е с и минерална вода.  Ходили сме за 14 февруари и имаше вино и плодове в стаята.

Последно предложение, но не и от личен опит, е хотел Ястребец на Боровец. Той е от веригата Small Luxury Hotels и според приятели е много добър.

# 683
  • Мнения: 1 354
Ох,най-накрая цялостна информация за спа хотелите, и с цена,което ми е важно: http://www.hotel359.com/

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 41 114
Някой да е ходил тук...http://spahotelholiday.com/bulgarian/

# 685
# 686
  • Мнения: 3 291
виж темата за хотелите във Велингад лятото минахме покрай хотела на външен вид изглеждаше много добре и влязохме вътре информативно да видим цените на рецепцията момичето беше много любезно хигиената на пръв поглед е добра.Имаха доста изгодна оферта с бонус нощувка

# 687
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

да, питай.
Но беше преди 2-3г.

# 688
  • Мнения: 1 186
за мен най-добрия спа хотел е МАКСИ във велинград. добро обслужване,невероятна хигиена, усмихнати, борова гора, басейни бол, ....вижте сайта или отидете, няма да съжелявате. препоръчвам го с две ръце.  Heart Eyes

# 689
  • Мнения: X
за мен най-добрия спа хотел е МАКСИ във велинград. добро обслужване,невероятна хигиена, усмихнати, борова гора, басейни бол, ....вижте сайта или отидете, няма да съжелявате. препоръчвам го с две ръце.  Heart Eyes
ох в момента сме в Макси и съм в потрес... Вътрешният дизайнер яко се е изгаврил .... Скоро не бях виждала такъв кич. Дано СПА -то утре да е ок, че направо ми идва да се ощипя... Имам чувството че съм попаднала в изкривен образ на Версай с елементи на селска кръчма от Чудомировите разкази.

Общи условия

Активация на акаунт