D H L

  • 57 496
  • 738
  •   2
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 749
В проследяването показа че пратката ми е в София и последно да се свържа с тях за уточняване на адреса а аз съм от Пловдив.По всяко време ли мога да им се обадя?За пръв път ми е и не съм много на ясно как да процедирам.

На мен всеки път при проследяването ми излиза София, но си получавм пратката в Пловдив.
Но ако адреса ти е неточен задължително трябва да се обадиш, защото пратката ще ти седи там. Обади се в понеделник сутринтта, дай точен адрес и я чакай. Ако си на работа може да дадеш и адрес там. Телефона го има на първата страница.

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Мерси много  bouquet

# 662
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
уж вчера беше дадена на куриер и пишеше че е в Лил-сега излиза че снощи е тръгнала от Айндховен.Изглежда не си обновяват редовно сайта.Както и да е.И имам отказ за 1 евро някаква блуза,но важното е че чаршафите-8бр.идват.

# 663
  • Мнения: 156
Добро утро,момичета!Немога да разбера защо поръчката ми пише че е за София а пък тя е за Каэанлък направена на 12.01 следобяд.От 12.01 направена сутринта я получих вчера и тя беше за Казанлък и така си пише и в проследяването.Дали другия колет стои сега в София или въобще не е трагнал от Франция незнам!Ето какво излиза в сайта на ДХЛ

Current status for 7140433661...   Help 
Shipment data received.   
Tracking history...   Help 
 Date and time Status Location Service Area
1/17/2011      3:36 pm Shipment Details Received.   
From  To
 Shipment information
 Lille, France 
 Sofia, Bulgaria   
 Ship date: 1/17/2011
Pieces: 1
Total weight: 1.5 lbs Note on weight
 
 
 
 
 
 

# 664
  • София
  • Мнения: 607
REM  в българският сайт на DHL пише че пратката ти е предадена на куриер в Лил за София ,но всички които са от други градове казват ,че на всички така пише.
Не се притеснявай ако искаш се обади на DHL и ги попитай ,понякога не си обновяват информацията и както е в Лил може да се озове в Казанлък. Peace
 

# 665
  • Мнения: 720
И моята поръчка стоя 4 дни в Лил, и изведнъж се телепортира директно в СФ.  newsm78
Вчера следобяда ми звъннаха от офиса на ДХЛ, да ми кажат, че днес не могат да ми доставят пратката, ако съм можела аз да отида. Пък аз живея в градче на 10 км. от техният офис, с две малки деца, трудно ми беше да направя организация (баби, кола) за следващите два часа от работното им време. Та разбрахме се за понеделник. Сега виждам, че в графата за проследяване на поръчката са вписали, че не са ме намерили на адрес.  Shocked
В понеделник смятам да ги насмета, дано ме запомнят да не се правят на 6 без 10.  Crossing Arms
При вас доставят ли ви поръчките на адрес или вие ходите да си ги взимате?

# 666
  • Мнения: 337
Момичета, възможно ли е поръчка от 15.01 още да не се появява в сайта на DHL?
Това значи ли, че е пусната по пощата?
Имам втори ред в суивито от 3-4 дни...

Colis nº 20110195920311

Не мога да го намеря никъде  Confused 

# 667
  • Испания
  • Мнения: 206
При мен на всички пратки в Бг сайта стои София,но в американския сайт ,където ги проверявам по № колис-същите пратки ,най-долу -на шипмент детайлс си пише Добрич!
Shipment details...      Help
From
   
To
   
Shipment information
Wattrelos, France
   
Dobrich, Bulgaria
   
Ship date: 1/19/2011
Pieces: 1
Досега съм нямала проблем,само една от 06,01 дошла по пощата ,една от 14,01 също я няма,другите от 17 нататък ,но мисля че е рано още и си ги чакам,все ще дойдат Peace

# 668
  • Сандански
  • Мнения: 162
Момичета, възможно ли е поръчка от 15.01 още да не се появява в сайта на DHL?
Това значи ли, че е пусната по пощата?
Имам втори ред в суивито от 3-4 дни...

Colis nº 20110195920311

Не мога да го намеря никъде  Confused 
И мойта е така от 4 дни имам втори ред, но я няма в DHL...също е от 15.01. newsm78

# 669
  • Перник
  • Мнения: 396
Може ли някой да ми каже, къде да гледам за този втори ред Praynig А иначе поръчката ми е от 15.01. и с никакъв номер не я намирам. Махах цифри.... и пак нищо.
Colis nº 20110195923370
Възможно ли е да дойде по пощата?

# 670
  • Мнения: 16
Момичета, възможно ли е поръчка от 15.01 още да не се появява в сайта на DHL?
Това значи ли, че е пусната по пощата?
Имам втори ред в суивито от 3-4 дни...

Colis nº 20110195920311

Не мога да го намеря никъде  Confused 
И мойта е така от 4 дни имам втори ред, но я няма в DHL...също е от 15.01. newsm78
И аз в отбора. Моята също е от 15.01. четвърти ден е с втори ред и в сайта на DHL не излиза нищо.

# 671
  • София
  • Мнения: 57
момичета стига сте се шашкали една друга  ooooh!
Ми те вчера изпращаха пратки от 13.1 (пише го в постовете по-горе)! Изчакайте да ви пратят мей с тракинг номер по мейла, няколко часа след това в DHL ще има инфо за пратките ви !

Последна редакция: сб, 22 яну 2011, 11:56 от @nni

# 672
  • Перник
  • Мнения: 396
Току що получих мейл от ларедут за поръчката ми от 15.01. Изпратена е на 19.01.

# 673
  • Сандански
  • Мнения: 162
Току що получих мейл от ларедут за поръчката ми от 15.01. Изпратена е на 19.01.
И аз съм получила такъв имейл Simple Smile
Но не я намирам в сайта на DHL, предполагам че не са си обновили информацията още  Peace

# 674
  • София-Младост
  • Мнения: 23 430
Току що получих мейл от ларедут за поръчката ми от 15.01. Изпратена е на 19.01.
И аз съм получила такъв имейл Simple Smile
Но не я намирам в сайта на DHL, предполагам че не са си обновили информацията още  Peace
Обновяване чак в понеделник ще има.

Общи условия

Активация на акаунт