Квилинг за маниаци - 5

  • 129 590
  • 740
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 318
Te4e, нямам думи Shocked  Картичката е станала по- хубава от очакванията ми. И аз бих се разделила трудно с нея Simple Smile

Последна редакция: пт, 29 апр 2011, 15:15 от Ianina

# 556
  • у дома
  • Мнения: 7 206
svetlaem, отдавна не си се включвала - пилето е много сладко. Hug

А, аз съм до никъде. Чакам някой да ми подхвърли от неговата муза, че Дими маи е във ваканция. Simple Smile

Мерси,Яни,заслугата е на големия ми син -и двете работи са от училище(всъщност то пилето няма по него никакъв квилинг,но аз реших да ви го покажа заради празника  Embarassed ) ,аз съм свободна само през лятото,сега ми е доста натоварено и изобщо нямам свободно време...Миналото лято и аз нещо нямах муза,та не съм се и вкл,а и сега си ви чета редовно и  ви се възхищавам,нищо че пиша от дъжд на вятър...
За гепарда просто не намирам думи,толкова е великолепен     bouquet     bouquet    bouquet

Последна редакция: сб, 30 апр 2011, 01:22 от svetlaem

# 557
  • Мнения: 14
 Hug Много благодаря, момичета... давате ми крила! Целувки.

# 558
# 559
  • Мнения: 36
nedkaangelova Близнаците много ми харесаха,много семпли и свежи   bouquet
Te4eto невероятен е  Simple Smile
Лили Ангелова Много пъстри и много свежи   bouquet

# 560
  • Мнения: 0
Te4eto, възхитена съм. Страхотен е гепардът!
 smile3501

А ето нещо петнисто и от мен -


(още тук - http://paper-witch.blogspot.com)

Хубав ден  Hug

Последна редакция: пн, 02 май 2011, 14:31 от kari4ka

# 561
  • Мнения: 5
Тези квилинг картини са невероятни! kari4ka,Te4eto  Heart Eyes

# 562
  • Варна
  • Мнения: 5 598
E Te4eto, Kari4ka, направо не е честно. С тия красоти много вдигате нивото тука.  Wink
Браво, страхотни неща сте направили.  Hug

# 563
  • Мнения: 318
Ох, тази крава ...  и този поглед ... Crazy Голяма е сладурана Grinning Браво и от мен!

nedkaangelova , ако добавиш още малко елементи, картичките ще издлеждат още по-добре.

# 564
# 565
  • Мнения: 17
Ianina Благодаря за съвета ще го имам впредвит.ДА се похваля брат ми спечели осемнайстан игра на Малките Картичкофурии и много се зарадва като разбра, защото това му е пурвата картичка публикувана някъде.Той също се запали по квилинга макар че е само на 6 и само иска да му режа лентички.

# 566
  • Мнения: 36
Ianina връзката не се отваря.

# 567
  • Мнения: 318
Ianina връзката не се отваря.
Не знам какъв е проблема, при мен се отваря newsm78

# 568
  • у дома
  • Мнения: 7 206
Ianina връзката не се отваря.
Не знам какъв е проблема, при мен се отваря newsm78
При мен днес се отваряше,а сега -не...
Змията и прасето ми бяха фаворит  Embarassed

# 569
  • Мнения: 429
Момичета, мисля да започна и аз с миши стъпки в това изкуство. Вчера влязох в един магазин за материали за такива работи. Направиха ми впечатление многото перфоратори и други неща на Heyda. Вие как си ги набавяте? Мисълта ми е дали е възможно да си поръчам такива направо от тях или някой дистрибутор, че в това магазинче цените бяха доооста скъпички бих казала  Embarassed.

Общи условия

Активация на акаунт