Тема Незабравима (Unutulmaz) 152

  • 22 582
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
BoBoYana споко не вярвам да направят това сценаристите.Както каза ти това ще бъде супер глупаво.Но споко както ти казах а и на всички който мислят че ще има раздяла-няма да направят тази глупост сценаристите Wink.
Дано си прав, но нещо ни готвят! Този тандем Бату-Едже е взривоопасен!  Thinking

# 691
  • Мнения: 33
О за това съм сигурен но какво ли ще бъде BoBoYana незнам ще видим.

# 692
  • Мнения: 33
А според мен след няколко серии би трябвало да има финал на този прекрасен филм.Но ще видим как ще се развият нещата.

# 693
  • Мнения: 0
Бобо ти си станала цял дедектив .Много бързо установи и анализира целувката  Hug
Ами, признавам си попоспрях се на това гифче неопределено време........ Blush Blush Blush


та, ако мислите, че не съм била достатъчно наблюдателна, преценете сами!  hahaha hahaha hahaha hahaha
Много си наблюдателна  Peace,целува си смело момичето,даже с лявата си ръка май му разкопчава ризката  Embarassed Embarassed Embarassed Blush Blush Blush
Абе, с две думи яко му е набрала.....то гневна, та чак иска да го изяде!  hahaha hahaha hahaha
Сценаристка им работа! Пък после щяла да бяга от сватбата. Айде, бе!  Crossing Arms
вай вай за смела , смела е , инициативна , направа иска да го изяде- напълно я разбирам , това е идеализираният образ на мъж, стои зад  всяко твое решение , всеки твой каприз и инат ,красив, интелигентен , богат , моногамен , детето ти ще е с хубави черти , с  тяло като  Аполон , боже отплеснах се  , уви ако познавах такъв да съм го приватизирала  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
....домошар, не гледа футбол, обича децата, готви..... newsm62 newsm62 newsm62 и накрая като в оня виц с магазина за мъже....отиваш на шестия етаж и там пише....е, такъв мъж няма!  hahaha hahaha hahaha

# 694
  • Мнения: 80
Цитат на Каламитси за дефиниция на умен човек:"1.Оценява една ситуация и взима адекватни решения.
2.Не се поддава на манипулации
3.Сигурен и уверен е в себе си.
4.Не повтаря грешките си и се у4и от тях"

Каламитси,скъпа,твоите постове ми доставят удоволствие и ме провокират да споря с тебе,понякога дори само заради спорта,но аз дори не познавам историческа личност,която да притежава всичките тези качества наведнъж.
Нито Еда,нито Харун притежават тези качества,иначе щяха да са някакви "божества"

# 695
  • Мнения: 0
О за това съм сигурен но какво ли ще бъде BoBoYana незнам ще видим.
лошото е, че май и сценаристите не знаят hahaha hahaha hahaha hahaha

# 696
# 697
  • Мнения: 914
Здравейте Незабравими

Въпреки че късничко се включвам гледах прословутите фрагменти  #Crazy #Crazy #Crazy

И като гледам май пак ще ни изненадат с края на филма, когато тоя път Харун получи плика. Дали ще е свързано с отвличането на Еда според резюмето, на което има че Едже и Бату ще действат заедно или нещо друго ще видим определено не следващата а по=следващата седмица

# 698
  • Варна
  • Мнения: 475
Бобо ти си станала цял дедектив .Много бързо установи и анализира целувката  Hug
Ами, признавам си попоспрях се на това гифче неопределено време........ Blush Blush Blush


та, ако мислите, че не съм била достатъчно наблюдателна, преценете сами!  hahaha hahaha hahaha hahaha
Много си наблюдателна  Peace,целува си смело момичето,даже с лявата си ръка май му разкопчава ризката  Embarassed Embarassed Embarassed Blush Blush Blush
Абе, с две думи яко му е набрала.....то гневна, та чак иска да го изяде!  hahaha hahaha hahaha
Сценаристка им работа! Пък после щяла да бяга от сватбата. Айде, бе!  Crossing Arms
вай вай за смела , смела е , инициативна , направа иска да го изяде- напълно я разбирам , това е идеализираният образ на мъж, стои зад  всяко твое решение , всеки твой каприз и инат ,красив, интелигентен , богат , моногамен , детето ти ще е с хубави черти , с  тяло като  Аполон , боже отплеснах се  , уви ако познавах такъв да съм го приватизирала  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
....домошар, не гледа футбол, обича децата, готви..... newsm62 newsm62 newsm62 и накрая като в оня виц с магазина за мъже....отиваш на шестия етаж и там пише....е, такъв мъж няма!  hahaha hahaha hahaha
так де има го само в серияла , това е то нямам късмет , после се жени ?  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy
затова Харун Великолепний ще го сънуваме , ама , че съдба  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 699
  • Мнения: 914
Абе кесарче стои той стои ама тя Еда да не прекалява че взе да му пречи. Тя се нацупи и хоп Харун тъкмо тръгна да побачка малко във фирмата и се появява нашта ревнивка спретва му скандал и всички във фирмата се чудят къде да се дянат. Отиде пак 1 месец да не мисли хич за работа. Как им лаща на тия хорна не знам  hahaha

# 700
  • Варна
  • Мнения: 329
 bye Тоя прословут плик и на мен не ми дава мира! Thinking Имам нови предположения какво има вътре, може и да са абсурдни, но да споделя- едното е призовка от съда, Кенан е завел някакво дело за нещо си и другото- снимка на Еда и Арас в компрометираща поза, може някой да я е направил, когато Еда е в дома на Арас- има такъв момент във фрагмана и не се знае какво е станало в къщата! Crossing Arms

# 701
  • Варна
  • Мнения: 329
Абе кесарче стои той стои ама тя Еда да не прекалява че взе да му пречи. Тя се нацупи и хоп Харун тъкмо тръгна да побачка малко във фирмата и се появява нашта ревнивка спретва му скандал и всички във фирмата се чудят къде да се дянат. Отиде пак 1 месец да не мисли хич за работа. Как им лаща на тия хорна не знам  hahaha
Сега Тарък върти бизнеса, докато Харун си оправя сърдечните каши! Wink

# 702
  • Мнения: 914
bye Тоя прословут плик и на мен не ми дава мира! Thinking Имам нови предположения какво има вътре, може и да са абсурдни, но да споделя- едното е призовка от съда, Кенан е завел някакво дело за нещо си и другото- снимка на Еда и Арас в компрометираща поза, може някой да я е направил, когато Еда е в дома на Арас- има такъв момент във фрагмана и не се знае какво е станало в къщата! Crossing Arms
Д това за Арас и Еда също звучи правдоподобно. Ще го видим какво са го мъдрили

# 703
  • Мнения: 33
danidorina според мен никакъв шанс за някакви снимки Еда - Арас това просто няма да се случи но найстина и аз не спирам да мисля какво ли има във плика.Какво ли?

# 704
  • Варна
  • Мнения: 329
Бобо ти си станала цял дедектив .Много бързо установи и анализира целувката  Hug
Ами, признавам си попоспрях се на това гифче неопределено време........ Blush Blush Blush


та, ако мислите, че не съм била достатъчно наблюдателна, преценете сами!  hahaha hahaha hahaha hahaha
Много си наблюдателна  Peace,целува си смело момичето,даже с лявата си ръка май му разкопчава ризката  Embarassed Embarassed Embarassed Blush Blush Blush
И на мен ми направи впечатление, че Еда целува доста по- страстно тука! smile3521 Че е и прихванала типичния захват на Харун- и нейната ръчичка е на врата му, както и неговата- на нейния! newsm53 Бре, и май наистина му откопчава ризата! newsm09 Ей, няма време, ей! smile3503 smile3508 newsm62

Общи условия

Активация на акаунт