Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 24

  • 63 036
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 90
някой знае ли каква марка беше парфюма на Бихтер

# 706
  • Мнения: 4 275
Момичета, от два-три дена се спирам на сериала. Попрочетох и последните 5-6 страници. Това как да го тълувам  Rolling Eyes:
...Филмът е реален,а не измислица.

Има ли някъде резюме на целия сериал? Мисля, че в темата за Листопад имаше такова в бяло.

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 34 279
Има на страницата на БТВ - но е много вяло. То 79 серии
как да ги резюмираш. Много са.

# 708
  • София
  • Мнения: 51
Здравейте, епизод 45

http://vbox7.com/groups/080f7e38f760/pool/

http://vbox7.com/collection:1304535?&page=1

Приятно гледане!!!

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 34 279

Добро утро. С дъх на люляци. При нас вали дъжд.
Хубавото е, че е събота сутрин.

# 710
  • Варна
  • Мнения: 2 397
аткета за новата тема искате ли

# 711
  • Варна
  • Мнения: 2 397
Бехлюл постъпи глупаво и по отношение на Нихал. Той знае, че тя го харесва, обаче не спира да се закача с нея, все едно нищо не се е случило. Добре че Аднан се намеси, за да се усети най-после Бехлюл и да си преосмисли поведението.
  А това не е сигурно,колко народ му говори,ама той не вдява,защото така е и по-удобно-малката сестричка,която го обича много,винаги готова на всичко за него  Rolling Eyes
А момента като наистина се усеща че тя го обича е много романтичен   txtloves

# 712
  • Мнения: 8 688
Добро утро!


Момичета, от два-три дена се спирам на сериала. Попрочетох и последните 5-6 страници. Това как да го тълувам  Rolling Eyes:
...Филмът е реален,а не измислица.

Има ли някъде резюме на целия сериал? Мисля, че в темата за Листопад имаше такова в бяло.

Чаровница, има предвид, че нещата, които се случват, могат да станат и в реалността. Иначе филмът не е по истински случай. Доколкото знам няма разказ на целия филм в бяло, като "Листопад".

За анкета съм, но хич не ме бива в мисленето им.

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 34 279
Magosniwa, то да се чудиш...
Става ли нещо такова:
В името на Вашата любов, как бихте постъпили -
- като Фирдевс;
- като Мадмоазел;
- като Елиф;
- като Бихтер;
- като Нихал;
- незнам;
- не мога да преценя.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 2 397
Това го е писало едно момиче в vbox но не отговарям дали е точно Може и правописни грешки да има не знам Rolling Eyes
бб Фирдефс губи къщата си и Бихтер я прибира да живее при нея. Фирдефс научава за връзката на Бихтер и Бехлюл и че Нихал е влюбена в Бехлюл. И Фирдефс започва да променя Нихал ,защото по това време тя се облича доста по детски и безлично. Фирдефс казва на Бехлюл ,че Нихал е влюбена в него ,но той не вярва ,но когато вижда една роза ,която и е подарил разбира ,че тя го обича и казва на Бихтер ,че не иска да нарани Нихал ,но не е готов да се откаже от Бихтер. В къщата на Аднан има един шофьор Бешир. Той разбира за връзката на Бихтер и Бехлюл .Бешир е влюбен в Нихал ,но тя го приема като приятел. Бешир снима с камера как се целуват Бихтер и Бехлюл и си казват ,че се обичат. Бешир иска да покаже касетата на Аднан за да изгони Бихтер и Бехлюл от къщата ,но разбира ,че Нихал е влюбена в Бехлюл и се отказва и заминава да работи на кораб. Там разбира ,че е болен има рак на белите дробове. Бехлюл отива при него в болницата. Бешир заплашва Бехлюл ,че ако не се ожени за Нихал ще покаже на Аднан диска ,на който са Бихтер и Бехлюл .Бехлюл предлага брак на Нихал и тя приема ,двамата се сгодяват ,но Бехлюл продължава да спи с Бихтер и Бехлюл не иска да целува Нихал. Бащата на Нихат Хилми изценира ,че уж Бихтер и Бехлюл са любовници ,без да знае ,че е така. Аднан започва да подозира Бихтер и Бехлюл. Бихтер като разбира за подозренията на Аднан напуска къщата. Аднан разбира ,че Хилми е изценирал всичко това и сега го съди. Бихтер отива при Бехлюл и му казва ,че е бременна от него ,но мисля ,че Бехлюл не и повярва и тогава скъса с нея. И понеже вече я нямаше Бихтер в къщата да следи по прозорците да не се целуват Нихал и Бехлюл ,те се отпуснаха и взеха да целуват. Бихтер и Аднан се сдобриха и тя се върна в къщата. Бехлюл за да е насаме с Нихал отиват на една яхта и остават там през ноща и спят заедно ,а Бихтер започва да вижда ,че Бехлюл се влюбва в Нихал и страда. Бихтер се опитва да говори с Бехлюл ,но той отказва. Бихтер като вижда ,че няма надежда прави аборт ,а после като научава Аднан ,че Бихтер е била бременна и ,че е направила аборт се скарват ,а Бихтер обвинява Аднан за това ,че е направила аборт. Бюлент сина на Аднан отначало харесваше много Бихтер ,но след като разбра ,че тя иска да го изпрати в чужбина за да се отърве от него ,мнението му се промени. В отчаянието си Бихтер иска помощ от майка си ,да раздели Нихал и Бехлюл .Фирдефс и помага ,но раздялата не трае дълго и Нихал и Бехлюл пак се събират. Бихтер продължава да вярва ,че Бехлюл я обича и няма да се ожени за Нихал и започва да губи контрол и се държи малко като луда. Бехлюл да е по далеч от Бихтер решава ,че след сватбата ще живеят в Америка. Бехлюл отива при Бешир и му казва че се срамува и съжалява ,че е имам връзка с Бихтер ,разплаква се и си тръгва ,но Бешир го вика и му казва къде е диска с записа на Бихтер и Бехлюл. Бехлюл отива взема записа и го унищожава. В къщата на Аднан има една жена ,която я наричат Мадмазел ,но иначе се казва Денис ,но я наричат така ,защото е на половина французойка на половина туркиня. Та Денис е влюбена в Аднан. Тя отглежда Нихал и Бехлент след смъртта на майка им. Тя започва да се съмнява в Бехлюл и Бихтер. Бихтер се държи с Денис много лошо ,защото знае за нейните чувства към Аднан .Съмненията на Денис достигат и до Нихал и тя се скарва с Бехлюл и той и казва ,че няма да се женят ,а и Аднан се съмнява в Бихтер и Бехлю. После се сдобряват Нихал и Бехлюл и наближава деня на сватбата Нихал и Бешир се сбогуват а Бихтер испада във все по голяма депресия след като сестра й и казва че ще замине с децата и мъжа си за чужбина В последния епизод Аднан иска развод на Бихтер Бихтер и Бехлюл се срещат да се сбогуват но Мадмазел ги вижда отива при Аднан който испълнен със съмнения се среща с Бешир и той му казва че Бихтер и Бехлюл са любовници През това време Бихтер е извикала Бехлюл при себе си и като чува Аднан да вика изважда пистолет и когато Аднан влиза в стаята се самоубива като през това време ги чува Нихал а Фирдефс напуска къщата Погребват Бихтер а Фирдефс е получила инсулт Бехлюл каздва на гроба на Бихтерр че умее само да бяга и нарянява всички около себе си Аднан Нихал Бюлент и Мадмазел напускат къщата и заминават за да започнат едно ново начало далеч от всичко случило се

# 715
  • Мнения: 0
Добро утро! Приемате ли ме при вас в този така дъждовен ден?  Hug Момичета, само ако знаете колко безсънни нощи съм прекарала за ви чета... И най-накрая се реших да се присъединя към вас! Всичките сте страшно мили и добри и разбиращи от мъже, естествено!  Laughing Сериала ми беше преразказан много отдавна от една приятелка и нямах търпение да почне излъчването му и при нас. А тези, които не са запознати с края му, както беше казала една съфорумка, нека четат с по едно око и се стремим да ги опазим максимално  Grinning За сега това, другото ще го нищя по нататък  Laughing
Оооо, някой питаше за музиката от сериала... Така ми дзърка джисииийемката  Laughing Нека пише на лични, с удоволствие ще пратя. Приятен и усмихнат съботен ден на всички!

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 34 279
Добре дошла. Аз съм с едното око - за четенето де.
Преди да стана редовна съфорумка също като теб
четях денонощно. Престраших се и ето вече съм редовна.
Смело пиши, питай. понякога си изпускаме нервите, но
надявам се за добро. Още веднъж - добре си ни дошла.

# 717
  • Варна
  • Мнения: 2 397
Плюшка добре дошла  Hug Hug Hug
Да понякога си изпускаме нервите като Бихтер но иначе сме добри души  Wink

# 718
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здравейте на всички ранобудни птички Laughing

Плюшка добре си ни дошла Hug

хареса ми идеята за анкетата, въпреки , че това е строго индивидуално и отговара ми се струва , че ще е  не мога да преценя

и по едно кафенце

и чай

# 719
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
ама само колко бъзо се изписват темите а  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт