Тема Незабравима (Unutulmaz) 156

  • 29 834
  • 759
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 833
Вече тати ще прави закуска hahaha hahaha hahaha ,че на мама ще й се гади  от миризми




# 571
  • Мнения: 0
Момичета  лека нощ от мен и приятна вечер на нощната смяна smile3524
 

# 572
# 573
# 574
  • Мнения: 46
Рекси,благодаря за снимките с красиви спомени,от които струи мноооого  txtloves txtloves txtloves

Лека Дори Hug

http://www.youtube.com/watch?v=izja9oTZdqk

# 575
# 576
# 577
# 578
  • Мнения: 80
Здравейте приятелки/и, след 3-часово четене, за да наваксам написаното искам да ви информирам за нещо, което малко би обяснило поведението на героите от филма.
В момента чета книгата на Орхан Памук „Истанбул“, в която той пише следното:

„Докато в семейството се говори за математика, успехите в училище, футбол и други развлечения, то при основни теми като любов, съчувствие, религия,смисъл на живот или омраза всеки бързо се скрива в охлювна къщичка и страдайки и  вместо да излее сърцето си, не отронва нито дума, като глухоням.“

,Разногласията в семейството не се решаваха в съда, а съвсем практично - веднага с оръжие, това бе специалността на корабостроителните семейства по Черноморието.

Сега става ясно защо никой с никого нищо не споделя и защо веднага се вадят патлаците

Няма нищо лошо в това да казваме как бихме постъпили ние на мястото на даден герой-киното(дори и сериалите)е изкуство,което провокира подобни размисли.
Но от това,което ни цитира Мармалон,си мисля,че съм била права да искам да разглеждам поведението на героите в контекста на средата,в която живеят,нрави,семейство и т.н.

# 579
# 580
  • Мнения: 0

Последна редакция: пн, 24 яну 2011, 00:20 от RadY@

# 581
# 582
  • София
  • Мнения: 833
Голямо гушкане и зад кадър  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 583
# 584

Общи условия

Активация на акаунт