Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 27

  • 51 936
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 844
Записвам се и аз.   bouquet
Темата е страхотна, както винаги. Жалко само, че няма да мога да пиша често.  Sad
А защо???

# 31
  • Мнения: 8 683
Мерси за хубавата темичка.
Отговорът ми за анкетата - ще се разделя с Аднан и тогава с Бехлюл. Но това, естествено, няма да стане още при първите трепети, а след като съм сигурна, че и отсрещната страна иска същото. Но, щом чувствата са взаимни, оставането ми в този брак ще е измама и предателство към другия.

Иначе що се отнася за филмите - на мен "Листопад" ми е фаворит от гледаните досега.  Wink
И на мен, и на мен!  Hug Подушвам, че сме от една порода. Laughing

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 529
В анонса за довечера някой се е натровил с риба ли?

# 33
  • Мнения: 0
  А как и кога ще си сигурна Снежка,това  е въпросът. Отговорът предполгам е различен и строго индивидуален,зависи от човека,характера му,другия човек и т.н.Когато сме наясно е лесно и всеки знае какво трябва да направи,а дотогава ако се колебае-балансира или се отдръпва.

# 34
  • Мнения: 8 683
 А как и кога ще си сигурна Снежка,това  е въпросът. Отговорът предполгам е различен и строго индивидуален,зависи от човека,характера му,другия човек и т.н.Когато сме наясно е лесно и всеки знае какво трябва да направи,а дотогава ако се колебае-балансира или се отдръпва.
Отговарям на анкетата, според моите разбирания. Така бих направила аз. Споко, не критикувам Бихтер.

# 35
  • Мнения: 0
     Не че я критикуваш,просто размишлявам  Peace.  А и можем да сме абсолютно сигурни какво бихме направили само ако сме попадали в дадена ситуация,дотогава всичко е само теория,виж практиката е друга работа  Wink
   Еmely,благодаря за информацията   bouquet

# 36
  • Мнения: 8 683
     Не че я критикуваш,просто размишлявам  Peace.
Peace

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 34 265

Момичета, за мен Бихтер е като това кокиче. Всички знаем колко бързо
загива кокичето. Въпросът в темата е ако бяхте Бихтер.
Виждам, че пречупвате нейните чувства през своите разум и сърце.
Аз отговорих Бехлюл. Веднъж те спохожда такава любов.
А сега де......

# 38
  • Мнения: 8 683
А и можем да сме абсолютно сигурни какво бихме направили само ако сме попадали в дадена ситуация,дотогава всичко е само теория,виж практиката е друга работа  Wink
А откъде си сигурна, че не съм попадала?

# 39
  • Мнения: 0
  Бихтер е  само една и реагира както е показано във филма,въпросът е ако бяхме на нейното място и разбира се,че ще го интерпретираме спрямо нашите разбирания.Иначе отговорът щеше да бъде един,без избор.  Peace
  Снежка,не съм сигурна,не се отнасяше за теб,говорех по принцип и не само за тази,а за всякакви  заплетени ситуации.Надявам се не си се засегнала ,ако е така извинявай  Hug

# 40
  • Мнения: 8 683
Снежка,не съм сигурна,не се отнасяше за теб,говорех по принцип и не само за тази,а за всякакви  заплетени ситуации.Надявам се не си се засегнала ,ако е така извинявай  Hug
Извинявай тогава. Не съм се засегнала, няма за какво. Wink

 Бихтер е  само една и реагира както е показано във филма,въпросът е ако бяхме на нейното място и разбира се,че ще го интерпретираме спрямо нашите разбирания.Иначе отговорът щеше да бъде един,без избор.  Peace
С това съм напълно съгласна и тъкмо щях да пиша същото, но се чудех как да го формулирам. Hug

# 41
  • Мнения: 0
  Снежка  Hug

# 42
  • Мнения: 0
Момичета знаете ли от къде може да се свали музиката на серияла

Здравствуйте!  Aşk-ı Memnu  -  мой  самый  любимый  сериал!  Смотрела  его  на турецком  языке.  Вы  очень  счастливые,  так  как  у  вас  есть  возможность  смотреть  его  на  родном болгарском  языке! Простите,  я  не  умею  писать  по-болгарски...... Вот  по  этой  ссылке  можно   прослушать    и   скачать  всю  музыку  из  сериала:

http://mp3.tac.az/index.php?name=News&op=Article&sid=15347

# 43
  • Мнения: 0
Добър вечер  Hug   Hug  все още се чудя какво да отговоря,защото аз много харесвам любовта на Бехлюл и Бихтер,тя е толкова красива и истинска като тяхната втора няма.Но просто не бих могла да постъпя като нея,може би нямам толкова смелост не знам,но  примерно аз някога ако попадна в такава ситуация и семейството ми разбере за това,ще трябва и аз като Бихтер да се гръмна.Просто и колкото да е голяма любовта аз няма да мога да се отдам на нея,няма да бъда щастлива по такъв начин.Във семейството ми е недопустимо такива неща,знам че се случват понякога объркани неща,но за семейството ми това е огромен грях/също и във Турция е така/който никой не би искал да носи товара за него.Това е моята гледна точка и за мен и колкото да е тежко: Ще остана вярна на Аднан.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт