Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 167

  • 27 223
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9

Еда хубаво се зъби на Харун,но дали някой ден няма да се изребчи така и на Арас

# 721
  • Мнения: 9

Еда хубаво се зъби на Харун,но дали някой ден няма да се изребчи така и на Арас

Прави го,защото знае,че пред Харун това ще мине...Виж за Арас не съм много сигурна..

# 722
  • Мнения: 9
Еда хубаво се зъби на Харун,но дали някой ден няма да се изребчи така и на Арас

Прави го,защото знае,че пред Харун това ще мине...Виж за Арас не съм много сигурна..
И двамата са много интересни.Един пред друг викат,нараняват се,ребчат се...но с другите са толкова тихи и милички.Могат да говорят с всеки един друг,да се обясняват...но един с друг не могат

# 723
  • Мнения: 2
Има един разговор между Мелда и Харун в офиса, който в този епизод дадоха като спомен на Мелда-може и да греша, но тогава Харун приключи с въпроса знае ли, че Бату е Кенан, а сега започна с него. Ако, някое от момичетата, които превеждат се сещат и ако е нещо интересно, може с две думи само да кажат (дано не е много нахално от моя страна) Hug

Поздравявам ви с тези красиви моменти:
http://www.youtube.com/watch?v=3D0rlOlelu4&feature=fvwrel

Заповядай  Hug Hug
Харун:Бату може ли да бъде Кенан?
Мелда:Не знам , но Бату не е добър човек..
Харун:Кажи каквото знаеш,Мелда..Какво имаш предвид под ''не е добър човек''?Виж това е много важно за мен..
Мелда:Бързо се ядосва,понякога загубва контол..Ами не знам..Има проблеми и с Ниса
Харун:Яроста до какво ни докара..Но Ниса вече е в безопасност,от тук нататък няма да му позволя да я доближава..
Мелда:Ти защо си мислиш , че той е Кенан?
Харун:Има стотици причини..Но непременно трябва да се разреша това ,Мелда..Бату е много хитър човек , ако забележи и най-малко съмнение..Не искам да унищажава доказателствата

# 724
  • Мнения: 9
Розовка,благодаря за превода  newsm51
Мелда явно е намислила как да помогне на Харун да разкрие Бату,но отново играе опасна игра.Първия път играта й завърши с изнасилване,втория не ми се мисли до какъв край може да доведе  ooooh! И все пак,готова ли е Мелда да направи тази жертва в името на любимия си мъж,на сестра си и близките си  newsm78

# 725
  • Мнения: 570
Розовка, благодаря за превода! bowuu bowuu bowuu  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Май Мелда окончателно е решила да премине в отбора на ''добрите''. newsm78 newsm78 newsm78

# 726
  • Мнения: 0
Розовка,благодаря за превода  newsm51
Мелда явно е намислила как да помогне на Харун да разкрие Бату,но отново играе опасна игра.Първия път играта й завърши с изнасилване,втория не ми се мисли до какъв край може да доведе  ooooh! И все пак,готова ли е Мелда да направи тази жертва в името на любимия си мъж,на сестра си и близките си  newsm78
мисля,че за сега тя е единствения човек,който може да направи нещо по въпроса.до сега никой нищо не направи...а тя е достатъчно наранена от него и мисля,че нищо не би я спряло вече...а ако случайно Бату наистина е влюбен в нея,няма начин да не допусне някъде грешка.никой не е перфектен...

# 727
  • Мнения: 315
Розовка,благодаря за превода  newsm51
Мелда явно е намислила как да помогне на Харун да разкрие Бату,но отново играе опасна игра.Първия път играта й завърши с изнасилване,втория не ми се мисли до какъв край може да доведе  ooooh! И все пак,готова ли е Мелда да направи тази жертва в името на любимия си мъж,на сестра си и близките си  newsm78
Аз също бях убедена ,че Мелда не е на страната на Бату , но след като Харун я е предупреди Бату да не разбира/видно от превода на Габи/,не знам защо му каза.!!! newsm78 newsm78 newsm78
Все повече си мисля ,че Мелда ще стане жертва на Бату , но ще докаже верността и обичта си към Харун.И това ще е едно от посланията на филма.Мелда напълно реабилитирана , с цената на живота си, помогнала на любимите хора и най - вече на любимия мъж.!!!

# 728
  • Мнения: 11
Здравейте момичета,

Виждам, че не съм единствената, която гледа филма защото е започнал да го гледа с голям интерес и очаква да види как ще свърши, а не защото изгаря от нетърпение да се наслади на новия епизод. Сценаристите си следват линията от началото на филма:
Еда: Моля те забрави ме. Трябва да ме забравиш.
Харун: Не мога да та забравя, не искам да те забравя.
Каквито и обстоятелства да имаше и сега продължава да има, това беше и е за сега основната тема на нашия филм Незабравима.
Какъвто и край да ни поднесат сценаристите остават верни на замисъла си, любовта на Еда и Харун ще остане незабравима за зрителите, трудна, понякога много красива, понякога неразбираема, за някои грешна, за други благословена.

# 729
  • Мнения: 315
Незабравима.
Какъвто и край да ни поднесат сценаристите остават верни на замисъла си, любовта на Еда и Харун ще остане незабравима за зрителите, трудна, понякога много красива, понякога неразбираема, за някои грешна, за други благословена.


Мария, smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
чудесно казано!!!
Да се надяваме ,че краят ще е щастлив за двамата влюбени, и за нас феновете на магията"незабравима"!!!

# 730
  • Мнения: 9
Розовка,благодаря за превода  newsm51
Мелда явно е намислила как да помогне на Харун да разкрие Бату,но отново играе опасна игра.Първия път играта й завърши с изнасилване,втория не ми се мисли до какъв край може да доведе  ooooh! И все пак,готова ли е Мелда да направи тази жертва в името на любимия си мъж,на сестра си и близките си  newsm78
Аз също бях убедена ,че Мелда не е на страната на Бату , но след като Харун я е предупреди Бату да не разбира/видно от превода на Габи/,не знам защо му каза.!!! newsm78 newsm78 newsm78
Все повече си мисля ,че Мелда ще стане жертва на Бату , но ще докаже верността и обичта си към Харун.И това ще е едно от посланията на филма.Мелда напълно реабилитирана , с цената на живота си, помогнала на любимите хора и най - вече на любимия мъж.!!!
Това,че разкри на Бату подозренията на Харун може би е ход,той да й се довери.Бату идеално знае,че Мелда се доближи толкова близо до него заради Харун  и фирмата.Сега споделяйки с него иска да спечели доверието му,той да повярва че тя би била с него въпреки че знае за Кенан.По телефона Бату и каза,че е готов да й разкаже истината и тя ще използва това,но за съжаление и аз мисля че всичко ще е с фатален край за нея  ooooh!

# 731
  • Мнения: 11
Незабравима.
Какъвто и край да ни поднесат сценаристите остават верни на замисъла си, любовта на Еда и Харун ще остане незабравима за зрителите, трудна, понякога много красива, понякога неразбираема, за някои грешна, за други благословена.


Мария, smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
чудесно казано!!!
Да се надяваме ,че краят ще е щастлив за двамата влюбени, и за нас феновете на магията"незабравима"!!!

Меги, благодаря ти. Но щом тук при нас има толкова различни мнения, толкова за и против едно или друго действие, наистина започнах да виждам, колко добре се справят сценаристите, как умело поднасят нещата ( макар и в някои случаи на нас да ни се виждат наивни, глупави и необмислени) така, че да предизвикат зрителя така задълбочено да обсъждат тази любов.

# 732
  • Мнения: 315
Розовка,благодаря за превода  newsm51
Мелда явно е намислила как да помогне на Харун да разкрие Бату,но отново играе опасна игра.Първия път играта й завърши с изнасилване,втория не ми се мисли до какъв край може да доведе  ooooh! И все пак,готова ли е Мелда да направи тази жертва в името на любимия си мъж,на сестра си и близките си  newsm78
Аз също бях убедена ,че Мелда не е на страната на Бату , но след като Харун я е предупреди Бату да не разбира/видно от превода на Габи/,не знам защо му каза.!!! newsm78 newsm78 newsm78
Все повече си мисля ,че Мелда ще стане жертва на Бату , но ще докаже верността и обичта си към Харун.И това ще е едно от посланията на филма.Мелда напълно реабилитирана , с цената на живота си, помогнала на любимите хора и най - вече на любимия мъж.!!!
Това,че разкри на Бату подозренията на Харун може би е ход,той да й се довери.Бату идеално знае,че Мелда се доближи толкова близо до него заради Харун  и фирмата.Сега споделяйки с него иска да спечели доверието му,той да повярва че тя би била с него въпреки че знае за Кенан.По телефона Бату и каза,че е готов да й разкаже истината и тя ще използва това,но за съжаление и аз мисля че всичко ще е с фатален край за нея  ooooh!
Предполагам ,че е така , но все пак Харун и каза ,че е много хитър и може да се опита да унищожи доказателствата!!
Трябваше да потърси друг начин да демонстрира лоялност към Бату и безразличие към Харун!!
Но явно сценаристите са избрали това поведение за Мелда.Кой знае каква развръзка са намислили???!! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 733
  • Мнения: 9
Розовка,благодаря за превода  newsm51
Мелда явно е намислила как да помогне на Харун да разкрие Бату,но отново играе опасна игра.Първия път играта й завърши с изнасилване,втория не ми се мисли до какъв край може да доведе  ooooh! И все пак,готова ли е Мелда да направи тази жертва в името на любимия си мъж,на сестра си и близките си  newsm78
Аз също бях убедена ,че Мелда не е на страната на Бату , но след като Харун я е предупреди Бату да не разбира/видно от превода на Габи/,не знам защо му каза.!!! newsm78 newsm78 newsm78
Все повече си мисля ,че Мелда ще стане жертва на Бату , но ще докаже верността и обичта си към Харун.И това ще е едно от посланията на филма.Мелда напълно реабилитирана , с цената на живота си, помогнала на любимите хора и най - вече на любимия мъж.!!!
Това,че разкри на Бату подозренията на Харун може би е ход,той да й се довери.Бату идеално знае,че Мелда се доближи толкова близо до него заради Харун  и фирмата.Сега споделяйки с него иска да спечели доверието му,той да повярва че тя би била с него въпреки че знае за Кенан.По телефона Бату и каза,че е готов да й разкаже истината и тя ще използва това,но за съжаление и аз мисля че всичко ще е с фатален край за нея  ooooh!
Предполагам ,че е така , но все пак Харун и каза ,че е много хитър и може да се опита да унищожи доказателствата!!
Трябваше да потърси друг начин да демонстрира лоялност към Бату и безразличие към Харун!!
Но явно сценаристите са избрали това поведение за Мелда.Кой знае каква развръзка са намислили???!! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Все пак Бату е наясно с подозренията на Харун.Ако Мелда така изведнъж се доближи пак до него той ще се досети защо го прави.Донякъде постъпи умно... newsm78 така си мисля

# 734
  • Мнения: 80
Здравйте,компания,в съботния дъждовен ден!
Виждам,че Милена и г-жа Броненосец са се опитали да ни разбулят малко от тайните на следващия епизод!За което им благодаря- newsm51 newsm51 newsm51
Дано само текста,който са превели да е достоверен,но скоро ще го разберем.

Аз също мисля,че заглавието на филма е посветено на любовта между Еда и Харун,а не на Мелда.
Може би сценаристите ще реабилитират образа на Мелда(все пак оставям 1%съмнение ),но не вярвам Мелда да стане жертва-това би било жестоко,и би наранило много и Еда,и Харун,а Хрун ще се почувства и много виновен.
След всичко,което им причинаха,и което и те си причинаха,не би ми се изкало да има събитие,което да помрачи допълнително техните взаимоотношения.(на Еда и Харун)
Смятам,че Мелда е достатъчно хитра да се справи,ако това иска.А и веднаж вече подцени Бату и пострада.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт