НОЕМВРИ още е далече,но знаем,че ще бъдем мами вече

  • 21 188
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 817
Бях на лекар да! Каза ми, че всичко е повече от нормално, термина ми живот и здраве е за 23-ти ноември. Има бременност, в матката е, но за сърчице и по обстоен преглед на 22-ри, тогава ще съм в 8-ма седмица и няколко дни.

За повдигането на мен много ми помага лимонов сок с малко захар и вода. По цял ден само това пия. Лекарката ми каза, че трябва максимум по литър и половина течности на ден да приемам, това + супи, чайове и тн. Да не надхвърлям общо 1,5 литра.

Последна редакция: пт, 01 апр 2011, 14:43 от Шушу-мушу

# 706
  • Мнения: 77
За анкетката гласувах това: НЯМА РАДОСТ ПО-ГОЛЯМА ДА СТАНЕШ НОЕMВРИЙСКА МАМА
Само и само да има глас и от мен, но ми харесват и другите Hug Нямам претенции за заглавието. Скоро ще имаме нова темичка така като гледам. Доста сме вече. Аз утре пак съм на преглед и после ще пиша най-накрая в коя съм седмица и за кога ми е термина, та да може и аз да се залепя на 1 страничка. Лек ден от мен, че имам мнооооого работа, която хич не ми се довършва ама няма как.

# 707
  • Мнения: 25
Добър ден и от мен  Heart Eyes за съжаление няма мами от Бургас или поне аз не съм разбрала кой са те ?Аз още нямам доктор понеже моята при която ходих първия път ми каза ,че няма да може да ми води бременността  Tired сега се интересувах от Калчева или Парушева , но те не работели със здравната каса.В голямо чудене съм при кого да се запиша.Моля помогнете ми ooooh!

# 708
  • Мнения: 10
Добре дошли всички нови мами и честито за всички нови тупкащи сърчица!
И все хубави новини да пишете  Hug

# 709
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
Благодаря ви от сърце за милите думи.Подкрепата е много важна в такъв момент.Прегръщам ви !

# 710
  • Мнения: 56
Ekaterinapro, не се отчайвай,времето лекува.Аз имах извънматочна преди 2 г. и половина,тежко го преживях,но ето че рано или късно стават нещата.
ще ме включите ли на първа страница с термин 12 ноември?
Благодаря предварително.

лек ден от мен

# 711
  • София
  • Мнения: 4 035
Яни, веднага като се записа те включих на първа страничка на термин 12.11, писала съм, че си от София и ти е втора бременност, ако нещо съм сгрешила с тези неща ще го оправя, но си включена.

# 712
  • Мнения: 72
здравейте,момичета!два дена не съм сядала на компа,защото се спуках от рев по неизвестни за мен причини,най-вероятно на хормонална основа.но за щастие днес хубавото време ми повлия добре и не съм депресирана вече Party
на преглед съм в понеделник и нямам търпение пак да видя малкото топче Heart Eyes
тогава мисля и да си накупувам ново бельо защото гърдите ми са огромни спрямо това което бяха преди #Crazy
за заглавията-всички са хубави,но аз лично си избрах последното Grinning
 Hug за  всички

# 713
  • Мнения: 56
Благодаря,Бубче.
Всичко е точно така. Hug

# 714
  • Мнения: 56
Бубче,а може ли парола за албума?

# 715
  • Мнения: 10
И аз моля за парола Simple Smile

# 716
  • Мнения: 1
и аз моля за парола за албума и ако си нямаш още помощник за подържане на темата ще се радвам да ти помогна:)

# 717
  • София
  • Мнения: 587
Здравейте и от мен. Днес бях на лекар и бързам да доложа  Laughing. Всъщност, няма нищо ново, за съжаление явно са се объркали миналата седмица като ми казаха да отида днес, за да чуем сърчице. Подобно на шушу-мушу ми казаха, че е маточна бременност като сакчето е разположено точно в средата, било на идеално място. Дрън-дрън  Joy Дадоха ми направления за един куп изследвания: васерман, за кръвна група, захари, автралиийски синдром ( или нещо подобно ) и още няколко.
До момента нямам гадене и някакъв особен дискомфорт. Момичета, искам да ви питам нещо, което много ме интересува. Утре ще пътуваме с половинката до родителите му. Те имат пинчер, който е обезпаразитен и тн, обаче имат и дворна котка, която е нон-стоп някъде и постоянно се прибира гноясала от разни битки . Принципно и котката приема хапчета за вътрешни паразити, но смятате ли, че не е добра идея да се радвам на кучето, тъй като " другарува" с котката

# 718
  • Мнения: 320
Miss_charm според мен изобщо не бива да се радваш нито на кучето нито котето ние живеем в къща и в нас понякога идват чужди котки а аз изпадам в някаква паника като ги видя защото те са носители на страшно много болести и зарази така че моя съвет е да ги избягваш  Hug

# 719
  • Мнения: 72
ами аз имам котка в къщи,но тъй като тя никога в живота си не е излизала навън и не е яла месо ветеринарят каза че вероятноста да е  носител на токсиплазмоза е минимална.освен това аз от малка живея с котки и най-вероятно съм имунизирана,но в твоя случай мисля че не е добра идея да си играеш с животните.все пак ако звъннеш на доки и го попиташ ще си най- спокоина! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт