Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 85-та тема

  • 149 360
  • 733
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 358
Краси-Мира може ли рецепта на Ябълковото руло.
От мен Свински вратни пържолки с пресни картофи, пресен лук и гъби

и
Ориз със спанак, тиквички и моркови

Пепчо още дълги години заедно  bouquet
Марабу ще пробвам пресните картофки по твоя начин Peace.Страхотно изглеждат.
nudel33 страшно апетитно е парчето торта Heart Eyes
Венета от твоите тестени неща от всичко ми се хапва.

# 661
  • Мнения: 2 126
Баничка с мая по рецепта пуснната в подфорума днес:


Пеп-4о,живи и здрави бъдете Hug
Бъни,не беше поствала скоро,радвам се да те видя Hug

Всичко показано както винаги е страхотно  bouquet

# 662
  • Плевен
  • Мнения: 604
От мен отново една тортичка (за рождения ден на свекървата) - този месец имаме доста поводи за празнуване.



С малко закъснение да честитя на празнувалите вчера :
Нудел 33, да са ти живи и здрави рожденниците -чудесна торта и мъфини. bdbaloni
Пеп-4о, още дълги години здраве, любов и сговор!   newsm51

А какви апетитни неща видяяях-искам поне малко баничка от Дес, тутманик от Венета, картофките на Марабу и Меганс, сладкиша на Иланг-Иланг.Ще спра дотук, не защото няма още изкусителни предложения, а защото съм скромна и да не прекалявам все пак. Wink Mr. Green
Не мога да не отбележа красотите на Леля Ог, всичко е страхотно, но серията "М.Джексън" е просто невероятна.  bouquet

# 663
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Mitonela , чудна ти е тортата - много обичам ягоди Hug.

Дес , какъв хубав загар е хванала баничката ти, чудна!

Бъни , страхотно меню Hug.

pepelia6kata , много ми хареса рибното ти ястие  bouquet.

Ще покажа само едни пърленки , направени по рецепта от форума, много вкусни :

Пърленки

# 664
  • Мнения: 1 679
Честита годишнина, Пепи!  newsm51

Аз се включвам с едни ананасови кексчета, които приготвих през уикенда:



и от днес - пъстърва:

# 665
  • Мнения: 68
Привет момичета  Hug

Човек не бива да влиза тук на гладно, че  Blush

лулу! – не е честно  Crazy този ябълков сладкиш ще го сънувам  Simple Smile обожавам ябълкови вкусотии
краси.мира – изумително меню!! Не знам кое по напред да си избера и дали да завърша с ябълковия пай  Mr. Green или с ябълковото ти руло!!
magi71 – шоколадовите ти квадратчета са – ммммм  Crazy
megansg – карамеленото ти руло е като ЗА ИЗЛОЖБА!!! Супер си
Da be Da – чудно хлебче!!
nas – питките ти ми изглеждат много съблазнителни!!
Mitonela – тортата Сахер е прекрасна!!! Всъщност  Grinning и двете ти торти са супер – тази с ягодките е много свежа!!
Apr – взимам си и от салатката и от баницата  Simple Smile
Ала-Бала – от пъстървата мога Wink да отмъкна за детенце, че аз риба недолюбвам и не готвя
labrex4е – много ме заинтригува с тия пържоли с бира  Heart Eyes - има ли я рецептата при тебе, мила, че да я пробваме и у нас  Mr. Green
tzarina – и „поничките” и гофретите изглеждат суууупер
mari_eta – много е вкусно пак при теб и с удоволствие бих си взела от пудинга Wink , но и от палачинките не бих се отказала!!
Madla – руладинките със синьо сирене си ги заплювам  Heart Eyes любими вкусове!!
Леля Ог – КРАСОТА!!  За сладкишчетата няма да коментирам, че нямам думи!!! Пилето е като недокосвано с ръка  Peace, а аз, дето ориз с тиквички от детската градина не понасям  Simple Smile стоя вече маса време и се облизвам пред твоя шедьовър…
иланг-иланг – дали  Mr. Green ти се намира още от домашния сладкиш, че нещо ми е „сухо” капочиното тая сутрин Wink Прекрасен е!!
marabu – фантастични мъфинки със страхотна комбинация!!
Venetta – твоят тутманик изглежда греховно вкусен  Crazy бива ли така, момиче??? -  Blush да ме караш да меся сега
пеп-4o честита годишнина!!!!! Много вкусна почерпка Simple Smile
nudel33честито за всички щастливи поводи!! Много здраве и щастие ви желая!! Тортата е невероятна и изглежда адски вкусна!! А мъфинките – мечта!!
pepelia6kata – страхотно поднесена скумрия!! – а салатата изглежда страхотно!!
Бъни – много апетитни пържолки
Дес – божествено вкусна изглежда тая баничка!!! Искам и аз  Laughing
Аелис – искам и от твоите Пърленки  Mr. Green - така както си ги поднесла под носа ми Wink нищо, че още си допивам капучиното


От мен - една бърза, проста и много вкусна манджа със засуканото име Милфьой с бекон и зеленчуци  Laughing







Прекрасен и успешен ден на всички   bouquet


П.П. Smiley* - от вчера се облизвам по тия ананасови кексчета!! - изумителни са Simple Smile

# 666
  • Мнения: 112
Smiley* , невероятни кексчета  bouquet
Нудел 33, да са ти живи и здрави рожденниците   party023  ura
Пеп-4о, още дълги години здраве и щастливи могове!  1dating Drunk
Mitonela , прекрасна торта за свекървата, явно заслужава Wink
От мен баница с маслини и домати

# 667
  • Мнения: 9 170

П.П. Smiley* - от вчера се облизвам по тия ананасови кексчета!! - изумителни са Simple Smile

 и аз, и аз  Hug

Момичета, благодаря ви  за пожеланията   bouquet

Mitonela, чудна пролетна торта   bouquet

Дес, Луча много хубава баничка  Heart Eyes

# 668
  • Мнения: 73
Мезенце .



Ориз със свинско месо .



Запечени картофи с пушени свински ребра .

# 669
  • Мнения: 22 867
labrex4е – много ме заинтригува с тия пържоли с бира  Heart Eyes - има ли я рецептата при тебе, мила, че да я пробваме и у нас  Mr. Green
От мен - една бърза, проста и много вкусна манджа със засуканото име Милфьой с бекон и зеленчуци  Laughing

Angellove, сложих рецептата: Свински пържоли с гъби и бира по немска рецепта, вкъщи много се харесва. Отдавна се каня да я напиша и все се помотвам нещо. Embarassed Сега ще връщам комплименти, но не от куртоазия. Тая манджа със засуканото име много ме грабна, ще я пробвам, че ми хареса и как изглежда. Peace  bouquet

Пеп-4о, пропуснала съм те някъде, злото така да те пропуска! Живи, здрави и щастливи още дълги години!

На nudel33 да са и живи и здрави слънчицата, двойни радост и щастие ще и носят! И тортата, и мъфинките са прелест!  bouquet  chef
А сега и мен ме подкокороса с тия ушки, ще ги правя, няма как! Grinning

Ох, и това слънчево кексче на Smiley* , както обичам ананас........ Crazy Heart Eyes  bouquet  chef

# 670
  • Мнения: 68

Благодаря, labrex4е  Hug непременно ще се пробва, че много вкусно ми изглежда и звучи   chef

 Mr. Green а чушките с изчекнатото име са наистина приятни - бекончето ги овкусява много готино Wink ама съм и скромна, да му се не види  Blush

Приятен ден   bouquet

# 671
  • Мнения: 1 313
Много вкусни ястия, браво на всички!

Леля ОГ,  Hug

Смайли, кексчето изглежда...ммм!

Angellove , интересно предложение!

Митонела, тортата изглежда страхотно!

От мен пиле с ориз по индийски Simple Smile))


Chicken Biryani by Kemi H, on Flickr

Последна редакция: ср, 11 май 2011, 17:03 от esy

# 672
  • София
  • Мнения: 2 265
Пица

# 673
  • София
  • Мнения: 146
pepelia6kata как я печеш скумрията на скара.На мен ми залепва,слагаш ли мазнина на скарата. Пробвах и върху фолио.

# 674
  • Мнения: 901
mari_eta
megansg благодаря и абсолютно прави сте винаги перфектно и печелившо съчетание и всичко са доволни Simple Smile

Бъни надявам се да се харесат Simple Smile

Angellove винаги свършват първи когато отидем на пикник, може би защото са мини Simple Smile
 това засуканито Мильоф изглежда добре като засукано Simple Smile


а при нас  За обяд
любима супа

Общи условия

Активация на акаунт