След "ПЕРЛА" - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 66

  • 45 380
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 20
MAMA-AN    bouquet

Всъщност, в "Перла" участват  двама певци-актьори. Единият е Югур Аслан, а другият е точно Айча. Хубава и талантлива жена!  Peace

# 631
  • Мнения: 20
Да кажем и две думи за втория певец-актьор в "Перла" - Угур Аслан / или Югур Аслан/

Роден е на 9 февруари 1972 г.  в малко селце в област Хатай. Той е най-малък в семейство от девет деца. Голямата бедност в семейството го принуждава  да търси препитание в курортните градове. Няколко години е общ работник, сервитьор, барман, а всичко, което припечелва, заделя за образованието си. Още тогава Югур пеел и свирел на китара и скоро  приятелите му го поканили да направят група, за да свирят по заведенията. Това се оказала печеливша идея. Така с парите от участията си, той успява да плати и продължи обучението си в катедрата по театрално изкуство.



Музикалните му изяви не го оставят незабелязан. Скоро той става един от най-търсените изпълнители за различни участия. По-късно се установява в Истамбул. Работи в музикални програми в телевизията, записва песни. Първата песен от първия му албум е прекрасната Dayan Gunlum от сериала "Перла"
Югур Аслан е женен за едната от сценаристките на "Перла". Освен , че пише част от музиката на филма самият той участва в него в ролята на кроткия и добросърдечен Орхан , който е съпруг на Рукие.



Последна редакция: нд, 24 юли 2011, 22:25 от pkaneva

# 632
  • Мнения: 20
Една прекрасна песен...

Uğur Aslan Dayan Gönlüm

# 633
  • Мнения: 0
Привет , мадами!!!

pkaneva   love001 благодаря за информацията за Тай Чи.

Браво, че се сети за Югор Аслан thumbsup Не знаех подробностите от автобиографията му. Илиза, че неговия дебют също е сврзан с ПЕРЛА.

MAMA-AN  Flowers Bouquet Страхотна е Айча, сърдечни благодарности за инфото.

# 634
# 635
  • Мнения: 20
Югур Аслан  определено не се е родил със сребърна лъжица в уста.... но дори  и от дъното е постигнал мечтите си....

Песните му са много хубави, особено лиричните балади.  Има топъл, както се казва "кадифен" тембър на гласа....

Видео на фона на негово изпълнение.

# 636
  • Мнения: 20
Другата красива песен, написана от Югур Аслан, специално за "Перла" и изпълнена от самия него е Değer miydi

# 637
  • Мнения: 0
Една от топлите семейни вечери, когато Орхан пее, а дядо М.Фикри свири  dazzler1

# 638
# 639
# 640
  • Мнения: 0
Руми   love001, това ми хрумва най-напред от сериала



М: -Спокойно, не хъркам. Laughing
И: -Знам, май забрави, че спим в една стая. tooth

А сега сериозно  Heart Eyes



-Няма да се откажем Мехмет!
Тази люлка ще е пълна!
Кой ще ни попречи,кой?
Ще опитаме всичко,чуваш ли?
Не е ли по-важно,че го искаме,кажи.
И двамата искаме,тогава ще се борим
и ние ще имаме дете.
-Сигурна ли си?
Не мога да променя съдбата си.
-Мехмет,аз никога нищо не съм постигала
лесно,никога!
Нито щастието,нито спокойствието,нито теб.
Все се борих,упорствах и успявах!
Това пък е моята съдба.
Виж,щом сме заедно можем всичко,нали?
Ще пренапишем съдбата си Мехмет.
Ако не го направим,и ти и аз цял живот
ще сънуваме кошмари.
-Ти си най-силната жена,която познавам.
Благодаря ти,че си моя.


  bouquet   bouquet   bouquet

# 641
  • Мнения: 20
Мехмет:Инджи, почакай.Изслушай ме, дори и осъденият на смърт има право на последно желание.....
Инджи:И какво е последното ти желание?

***
Онур вижда Дафне, когато я довеждат от Америка ...
Онур: Колко сте бързи! За една нощ ли я направихте?
Мехмет: Не говори глупости....

***
Дефне към Мехмед:Вуйчо,мама и Онур постоянно се целуват.
Мехмед:Да,това е нормално,добрите приятели се целуват.
Дефне:Ама те не така,те се целуват като теб и Инджи.

***

Мехмед: От тук нататък мисли преди да действаш.
Инджи: Преди да дойда тук, също не мислих много господине, напомням ви го.

***

Преди сватбата. Инджи забелязва , че Мехмет започва да се оглежда.
Инджи:Какво се оглеждаш, Мехмет?
Мехмет: Докато имам още време гледам от къде да се измъкна...  

***
Мехмет, Инджи, Пънар, Берк и Бахар се промъкват покрай стаята на Шереф, за да слязат "на съвещание" за Дафне.
Мехмет:... Това е най-трудната част....Шшшт! ... Ако някой бъде заловен от Шереф го изоставяме...









Последна редакция: нд, 24 юли 2011, 21:30 от pkaneva

# 642
  • Мнения: 36 800
pkaneva много благодаря за разказаното за Uğur Aslan Възхищавам се на такива хора, които тръгват от нищото и намират с много труд своето място в живота. Той не е галеник на съдбата, но таланта му не е останал незабелязан. Това е любимата ми песен от Перла, а eti 80 е направила клип със същата песен и за Son Bahar Поздрав за момичетата от темата с песента от Перла и с очарователната Айча Варлъер  Hug Hug Hug Hug

# 643
# 644
  • Мнения: 20
MAMA-AN, благодарим  Hug
Спокойно  публикувай информацията за  Uğur Aslan  и при вас, ако ви е интересно. Още повече, че музиката му звучи и във "вашите" клипчета.

За него още четох, че съвместно с художници и поети  правят различни "културни вечери" в различни части на страната си. Синтез на музика, слово и образ. Пишеше / в един турски сайт се препъвах да разбира  Laughing/, до колкото разбрах, че от години по време на Рамадана им правел с колегите си поети подобни концерти с благотворителна цел. Явно не  е забравил бедността и лишенията и най-важното - не се е самозабравил от успеха и "подредения" си вече живот.
Друго инфо нямам за него. Всъщност в този тр. сайт има, но с чичко ми Гугъл нещо не сме на едно мнение в превода и не се решавам да пусна подвеждаща информация ....  Wink

Общи условия

Активация на акаунт