Бебешката количка - цяла наука за второ висше №12

  • 64 308
  • 737
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 493
Пфу, така ме е яд че не съм видяла това по -рано:

http://www.icandyuk.com/products_detail.php?id=apple_pear_upgrade

и
http://www.icandyuk.com/products_detail.php?id=peach_blossom

Сега нямаше да се мъча като грешен дявол  Tired

# 406
  • София
  • Мнения: 44 421
Да, днес ги видхме. Просто в магазина си я предлагаха и мислих, че искат да си продадат по-скъпата количка. В смисъл, че като попитах за аргументи не можаха да ми отговорят. Не можеха да кажат предимствата на Муцито освен, че е по-лека (даже има недостатък, че не се върти летния кош).

теглото не е малък плюс, а за мен не върнетено на лентият кош не е никакъв минус, никакъв смусал не виждам да се върти. Но дори като изработка, материали и т.н. Муцито е по-добро.

# 407
  • Мнения: 493
И сега да питам някой ползвал ли е iCandy  Mr. Green Peach  е с 7,5 кг шаси и 4 кг седалка, с помпащи гуми...

Последна редакция: сб, 10 сеп 2011, 12:46 от Бебешондел

# 408
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 763
След дълго гледане по сайтове и на живо, като че ли в крайна сметка надделя желанието за Авио на Инглесина, някой да сподели за някакви недостатъци на този модел?

Иначе и Муцито гледах, но ми Авиото ми идва една идея по-компактна и прибрана, само малките колелета ме притесняват.

# 409
  • Мнения: 42
Препоръчвам на мамите които имат повече време да разгледат какво се предлага в www.ebay.co.uk  Peace Ние доста разглеждахме и накрая си купихме количка от там, чисто нова с доставката от там ни излезе 500лв всичко. Количката е 3в1 и е с хубави големи гуми, на каишна система. Ако някоя мама се интересува за фирмата да пише на ЛС  Hug В България ги няма за жалост ...

# 410
  • Мнения: 74
Бебешондел, тоя iCandy ми изглежда точно като Joolz

# 411
  • Мнения: 493
Бебешондел, тоя iCandy ми изглежда точно като Joolz


Сега го разгледах, много ми е ръбато,колелата не ми харесват... абе влюбих се в icandy peach. Сега остава да скокне някое от ибей на смешна цена  Laughing Само трябва да продам примейта и карерата Simple Smile)))

# 412
  • Мнения: 2 559
с хубави големи гуми, на каишна система.
това какво ще рече  newsm78 Blush

# 413
  • Мнения: 42
с хубави големи гуми, на каишна система.
това какво ще рече  newsm78 Blush

Това Simple Smile Гумите не знам дали може да прецениш колко са големи от тази снимка Simple Smile

# 414
  • Мнения: 1
Здравейте,
Искам да попитам някой ползвал ли е Чиполино Мона?
http://chipolino.com/#/bg/products_use/01.195/01.195.196/m.438/
На външен вид много ми хареса, но пише, че тежи 17.9кг. Това ми се струва невъзможно - количката не изглежда така голяма.
Ако имате мнение за тази количка моля да го споделите. Simple Smile

# 415
  • Мнения: 307
Е много е тежка тази количка. Няма смисъл да се мъчиш с толкова кила. Като дори чиполино имат доста по-леки и сполучливи модели. 12-13 кила е максимума и е добре. Ако държиш на големи гуми виж там Еспиро и Х лендър те са с подобен модел и цена само че на кила 12-13.

# 416
  • Мнения: 493


Някой имаше тази количка,въроса ми е гумите като на първата ли са или като на последната?  Thinking

# 417
  • Мнения: 1 889
И сега да питам някой ползвал ли е iCandy  Mr. Green Peach  е с 7,5 кг шаси и 4 кг седалка, с помпащи гуми...

Виктория Бекъм  Mr. Green

# 418
  • Мнения: 8
Здравейте, виждам че обсъждате мутси. Аз в момента се колебая между:
1.Мутси транспортер
2.Мутси 4rider
3.Jane Nomad
Плюсовете и минусите горе-долу им ги видях, но и трите ми се струват добър избор спрямо критериите ми. Моля, помагайте с мнения   bouquet.

# 419
  • Мнения: 2 369
интересуващите се от макларън,аз открих един минус,освен труднодостъпния багажник,а това е сгъването.на демонстрацията в интернет е показано как с едно краче леко натискаш едно педалче и с ръце буташ съвсем лесно напред и след това е готово,но при мен нещо не става така.клякам си и с екахъря,бая си бутам оттук-оттам докато я сгъна,но де да знам...може и да е,защото е нова и не е разработена още,но не залагам много на това.
има и плюс-бута се с една ръка без проблем....поне с не повече проблеми от количка с една цяла дръжка.

Общи условия

Активация на акаунт