Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 63

  • 40 498
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 11
.....малко превод от руските ни прятели на статия, която сме помествали по-рано..... (момичета не съм ви забравила, но последно време успявам да следя само събитията в темата)

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/benim_gizli_bir_sevdigim_var.htm

За  последний  период  Энгин  Акьюрек стал одним из  самых  известных  молодых  актёров  
19.11.2011 17:30:00

За  последний  период  Энгин  Акьюрек стал одним из  самых  известных  молодых  актёров .Его  карьера   с  прошлого  сезона сериала  "  В  чём вина  Фатмагюль?"  за короткое время  достигла  пика.   Поклонники сериала начали  задаваться вопросом  о  личной  жизни  актёра. Но  до  сих  пор   не  представлялось возможности  увидеть  его   рядом   ни   только     с возлюбленной,    но  и ни  с    одной  подружкой. Таким образом  о молодом актёре  стали     делать   различные предположения.   Начавший  успешную    карьеру  на  экране,  актёр  Акьюрек  по-прежнему  продолжает    привлекать    внимание,  и   его    личная  жизнь  вызывает  интерес,  но  знаменитость не собирается  раскрывать  секрет.


В последно време Енгин Айкюрек стана един от най-популярните млади актьори.
В последно време Енгин Айкюрек стана един от най-популярните млади актьори.Неговата кариера от миналият сезон на сериала "Каква е вината на Фатмагюл" за кратко време достигна своя връх. Феновете на сериала започнаха да задават въпроси за личния живот на актьора. Но до сега не се удала възможност да го видим заедно както с любимата му, така и с нито една приятелка. Това стана причина за младия актьор да се правят различни предположения. Започналият успешна кариера на екрана, актьорът Айкюрек все още продължава да привлича внимание, както и неговият личен живот, но той няма намерение да разкрива тайната.

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Благодаря и аз за фрагмана и превода   bouquetЛили,съжалява Ердоан иоще как,затова  че си е провалил живота за нищо  Peace Защото в неговите очи тази гадост е едно нищо  ooooh! Тези самовлюбени богаташчета никога не биха могли да приемат,че те ще си понесат заслуженото,те винаги са били безнаказани. И сега му идва байгън,но аз мисля че и  двамата ще получат заслужената си  присъда  Peace Вярно,че при тях жената не е водещата роля в обществото,дори не е на равно с мъжете,но ако им се размине какъв е смисълът от целия филм  newsm78 къде остава подкрепата за жените,тръгнали по пътя на Фатма . Фатма ще спечели,но аз лично не съм много сигурна в щастливият край на самата история на Фатма и Керим,не за друго,а  просто защото е филм на Ай Япъм  Thinking Имат ли те изобщо филм с хубав край  newsm78

# 662
  • Мнения: 2 229
Морски очи,с Фатма няма да се случи това(като в стихотворението).И аз като теб твърдо вярвам във навременното възмездие!Да не забравяме,че филма е направен с цел-да подтикне всички жертви на насилие да говорят!Не напразно са включени неправителствени организации.Харесва ми,че показват и трудностите-отлагане,негативни коментари в медиите....Така е по-реалистично,иначе би било много захаросано Whistling Но пък вместо да им извадят очите,ще им изпишат веждите на сладурите Laughing

# 663
  • Мнения: 10
  Ето още едно от същата поетеса, което сякаш е писано за Фатма и смятам, че носи позитивен заряд. /За днес повече, обещавам, няма да прекалявам./

                    Мъжество

Искам да защитя правото да си тъжен.
Който казва, че трябва винаги да си весел-
лъже.
Не за сватба на тази земя сме калесани.
Може
като стара селянка да оплакваш своите мъртви.
Да пъшкаш, когато с длани премазани
зидовете във себе си къртиш.
Да те тресе от люта любов или люта омраза.
Да извикаш горестно като елен,
когато най- близкият те предава.
Да скърцаш със зъби, от зло повален.
Понякога да си сам.
Да си болен.
Забравен.

Но да поемеш върху си света такъв,
какъвто е-
и слънчев, и нощен.
Когато се биеш за него-
да плюеш солена кръв,
да плачеш от болка, но да се биеш още!
Тъгувай! Тъгата те прави човек,
тя дава цена
на победата,
на ласката.
Денят ти е пълен- затова не е лек.
А вечно се смеят само маските...


Кой в този сериал се смее доста често???? Един образ, който ми е безкрайно неприятен като изнасилвачите.


Благодарности и от мен на екипа, превел поредната серия, както и трейлър.

# 664
  • Мнения: 0


Заповядайте трейлъра към 52 серия на български. Превод от английски riviera. Приятно гледане.



# 665
  • Добруджа
  • Мнения: 216
Здравейте момичета  Hug Благодарности за трейлъра и за превода.   bouquet
Много неприятно - Фатма пак е разплакана  Cry но пък слухчетата за 53 епизод са обнадеждаващи.  Heart Eyes

Lilims   202uu подкрепям напълно. И аз не вярвам, че Ердоан има такова нещо наречено съвест.  Naughty Според мен дори не е влюбен в Нил, а просто реши, че иска да я има и това е. Каза и, че един ден ще се оженят, сякаш нарежда нещо на някой от подчинените във фирмата.  Sick

# 666
  • Мнения: 12 009


Ердоан в очакване на....снега Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 667
  • Мнения: 23 384
Морски очи моите адмирации за двете стихотворения - вярно, точно, отиващо  направо в сърцето.

# 668
  • Мнения: 1 280
Благодаря за фрагмана и преводите!

Въпреки гадния трейлър, ще си чакаме невинната целувка м/у Ф и К (момиченцето от снимката наистина е Ф, защото е със същото колие  Laughing ):







# 669
  • Мнения: 12 009
campanula  hahaha Joy Joy Joy oткъде ги изрови тези пирати Joy

# 670
  • Мнения: 2 229
Кампанулка,като фокусник си-все вадиш по някой заек от шапката Laughing
Аз пък не мисля,че Фатма ще посегне да целуне Керим-по-скоро очаквам милувка или сгушване от нейна страна,но и това е прогрес.Това е начин да му покаже,че е преодоляла бариерата в себе си Embarassed Предвид обстоятелствата никак не е малко-оттам нататък ще е по-свободна в държанието си спрямо него.След признанията пред психоложката той няма да посмее нещо по-така,ако тя не направи първата крачка.То и да посмее,все някой се намира да ги секне  #Cussing out

# 671
  • Мнения: 1 280
Кампанулка,като фокусник си-все вадиш по някой заек от шапката Laughing

Затова ми е толкова голяма шапката, защото има доста зайци в нея  Joy

# 672
  • Мнения: 0
gery_dobreva, благодаря за трейлъра и превода!   Hug
Благодаря и на riviera и mariana51 за видеото!   bouquet
Очакваше се и това. Веднъж огласена тази история няма начин да не стане сензация. И това ще мине. Както казват в турските сериали – „дано е за добро”. Ще пошумят около тях, но ние вече знаем, че всяка трудност ги сближава все повече.
Аз съм се отдала на повторения. kurkuma познай колко пъти гледах сцената с Керим като инструктор!?  #Crazy Със слушалки! На мен да ми говореха така нямаше да имам книжка. Много му е различен гласа точно тук. Лее се някак безгрижно и звънти. А нейния смях? Май не сме я чували да се смее така!? Обсъждали сме надълго неговите „тамам”, да кажа и за нейните. Много сладки, игриви, като на дете! И поведението на Фатмагюл в скъперническо редките моменти на близост – като коте! Имам предвид сцените с погалването на косата и изтриването на сълзите. Нали се сещате как се отъркват котетата… Аз като Керим ще чакам. Инициативата трябва да дойде от Фатмагюл. После да му мисли как ще го озаптява! Ще има – „Керииииииим”! (като в сцената с телефонния разговор)
campanula, много сладки колажи. Двете зомбита (М и Е) малко развалят доброто впечатление.  Mr. Green

# 673
  • Мнения: 82
Сладурани! Обичам ви всичките СОООК!  love001

# 674
  • София
  • Мнения: 11
..... ето още един превод по повод статии свързани с Берен.......... заради този вид статии  съчувствам на Берен и липсата и на свободно лично пространство.



http://www.haberler.com/azra-39-yi-cildirtan-soru-3120256-haberi/
http://www.gecce.com/yazi/beren-kivanc-yine-sarmas-dolas-178130.html

12 ноября 2011
Вопрос, который выводит Азру из себя!

В последние дни этот вопрос выводит из себя Азру Акын, которая якобы готовится к свадьбе с Кыванчем Татлытуг. "Почему Берен Саат при каждой своей встрече со своим напарником по сериалу Татлытугом так горячо с ним обнимается и позирует вместе с ним при виде журналистов. "
 Бывшая мисс мира, новый член жюри проекта Азра Акын, которая одно время встречалась и после некоторого времени рассталась с Кыванчем Татлытугом, возобновила свои отношения с Кыванчем. Пара старается не давать никаких комментарий по поводу своих отношений журналистам, однако их близкие друзья утверждают, что Кыванч и Азра готовят для всех сюрприз, что они поженятся в скором времени.
 СЛУХИ О ТОМ, ЧТО ОНИ ПОУЖИНАЛИ НАЕДИНЕ.
 Азра Акын, которая сейчас находится на пике популярности, выходит из себя при вопросе «Который час», который часто задается ей в виртуальном мире ( фамилия Берен - Саат, что значит часы). Так как Берен Саат, которая была партнершей Кыванча Татлытуг в сериале «Запретная Любовь», при каждой их общей встречи «бросается ему на шею» и старается это сделать публично, так чтобы журналисты запечатлели и опубликовали их жаркие встречи в СМИ. Видя их совместные фотографии в журнале, Азра начинает злиться и выходить из себя. Также Азру Акын, помимо этих фотографий расстраивают и слухи о том, что Кыванч и Берен провели наедине романтический ужин в Килиосе. Кыванч Татлытуг и Берен Саат никак не прокомментировали данные слухи. Азра Акын как всегда предпочитает хранить молчание.
Я никогда не буду говорить о своей личной жизни.
 Кыванч Татлытуг вчера вечером был очень рассержен на вопрос об отношениях с Азрой Акын, которые были заданы ему журналистами при выходе из ресторана. На что Татлытуг ответил: «Друзья я никогда не говорил и не рассказывал о своей личной жизни ни до этого момента, ни потом. Это мой принцип. Пожалуйста, поймите меня.»


"ВЪПРОСЪТ, КОЙТО СИ ЗАДАВА АЗРА!"
В последните дни си задава този въпрос Азра Акън, която се готви за сватба с Къванч "Защо Берен Саат при всяка една среща с партньора си от сериала Къванч толкова горещо се прегръща и позира с него пред очите на журналистите."
Бившата Мис Свят и  член на журито на новият проект Азра, която по едно време се срещаше и след известно време се раздели  с Къванч, сега отново възобнови своите отношения с него. Двойката се опитва да не прави никакви коментари пред журналистите свързани с техните взаимоотношения, но близки техни приятели казват, че Азра и Къванч готвят изненада и ще се оженят скоро.
"СЛУХОВЕТЕ СА, ЧЕ ТЕ СА ВЕЧЕРЯЛИ НАСАМЕ!"
Азра Акън, която сега е на върха на своята популярност, губи самообладание при въпроса "Колко е часът?", който често и се задава във виртуалният свят(фамилията на Берен - "СААТ" означава "ЧАС"). Така както Берен Саат, която е бивш партньор на Къванч в сериала "Забранена любов" , при всяка тяхна обща среща му се "хвърля на вратът" и се старае да го прави публично, така че жУрналистите да отрязят тези горещи срещи. Виждайки ги на снимки по списанията Азра се нервира и губи самообладание. В допълнение към тези снимки, Азра била разтроена и от слухове за това че Берен и Къванч били провели романтична вечеря насаме в  Kilyos. Берен и Къванч никак не коментирали тези слухове.Азра както винаги предпочита да запази мълчание.
"АЗ НИКОГА НЯМА ДА ГОВОРЯ ЗА ЛИЧНИЯТ СИ ЖИВОТ!"
Къванч снощи бил много ядосан на въпрос за отношенията му с Азра Акън, които му били зададени от журналистите на излизане от ресторант. Ето какво отговорил " Приятели аз никога не съм казвал или говорил за личния си живот до сега няма да го направя и занапред. Това е мой принцип. Моля не ме разбирайте погрешно."

Общи условия

Активация на акаунт