Професионални серии за коса - 25

  • 48 362
  • 699
  •   2
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 282
sladurka, прочети последните няколко страници от темата, има много изписано за продуктите на Aphogee. Излишно е да пишем мнения наново.  Hug  На някои са харесаха, на други не.

Tinkatink, радвам се, че са ти харесали продуктите.  Peace

# 226
  • Мнения: 1 569
Dusty wind нещо се обърках. как си се напротеинчила от циментов продукт? и как хем си се уплашила от резултата с циметовата ампула, хем точно от този продукт си най-доволна? Или имаш предвид в кобинация с буустера, че си доволна?

Момичета, извинявам се, ако досаждам , но забелязвам че не става ли дума за Афоджий или друг модерен продукт въпросите или поне моите, се пропускат. Може ли мнение/съвет за продукти за уплътняване, в частност циментовитев? Благодаря!  Simple Smile

# 227
  • Мнения: 1 282
Циментовата серия на Керастаз си е вид протеинова терапия. Заради това се получава и напротеинчване. Или поне аз така съм запомнила.  Rolling Eyes

А друга циментова терапия освен тази на Керастаз има ли? Аз само за нея се сещам.  Rolling Eyes

# 228
  • Мнения: 2 110
Как точно се използва този бустер , самата капачка ли се върти и вътре ли е всичко което се смесва 
http://zlatnaribka.com/buster-omega-zapylvane-s-materiq-kerastas … -ml-295-3348.html
 и после изсипвам в шише с пулверизатор ли ?

# 229
  • Мнения: 371
Панда, правилно си разбрала- ампулата ми хареса с буустер, иначе ми идва много

# 230
  • Мнения: 67
Привет от мен  Hug Отдавна не съм наминавала,липса на време,не на желание Confused

Предлагат ми една маска на Екс,съответно се обръщам към вас- най-добрите консултанти за мен  Hug

http://-spam083-/Vazstanoviavashta-maska-za-boiadisani-kosi-Arga … 79eks-p-2845.html


Това е маската,някой ползвал ли я е,отзиви?

# 231
  • Мнения: 67
Сега виждам ,че има рекламен спам и неможе да се отвори страницата от тук,но иначе маската се казва Възстановяваща маска за сухи и изтощени коси с aрган -Elixir 79 EKS

# 232
  • Мнения: 3 436
sladurka, прочети последните няколко страници от темата, има много изписано за продуктите на Aphogee. Излишно е да пишем мнения наново.  Hug  На някои са харесаха, на други не.
Ама аз съм изчела всичко разбира се,нито пък мога да се оплача от липса на ванимание и съвети Hug По-скоро исках съвет,защото хидратиращия балсам пише,че е след първата стъпка на р-ра,а аз искам да го ползвам след 2 мин-тния Wink

# 233
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 457
вземи си дозичка - тестер и ще си сигурна дали ти харесва или не  Peace количеството не е малко  Peace

# 234
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 457
 ♥МамаНаПанда♥  Mr. Green след 2 ампули вита цимент и бях получила такъв ултра ефект, че просто не мога да ти опиша  Mr. Green (Афоджий-то ряпа да яде Wink)))

но много зависи от състоянието на косата  Peace

ако в бустера е имало масла - вероятно това е причината за ефекта, който тя описва или междувременно е хидратирала косата и поради това има друг ефект (не помня дискусията  Peace)

# 235
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 457
sladurka, прочети последните няколко страници от темата, има много изписано за продуктите на Aphogee. Излишно е да пишем мнения наново.  Hug  На някои са харесаха, на други не.
Ама аз съм изчела всичко разбира се,нито пък мога да се оплача от липса на ванимание и съвети Hug По-скоро исках съвет,защото хидратиращия балсам пише,че е след първата стъпка на р-ра,а аз искам да го ползвам след 2 мин-тния Wink

според мен едва ли ще има нужда  Peace 2 минутният не ми се видя много силен  newsm78

# 236
  • Мнения: 3 436
вземи си дозичка - тестер и ще си сигурна дали ти харесва или не  Peace количеството не е малко  Peace
Да,ама тестерите са за 2-те стъпки,т.е. по-силния протеин Peace А пък моята коса бързо се "напротеинчва" и не смея с него,затова 2 мин мисля,че е по-подходящ за мен.
А благодарения на Анч и на Дачита,ако не бъркам успях да определя косъма си като не много тънък,както си мислех,защото при тях протеините омекотяват. При мен точно обратното-просто супер твърдо.
МамаНаПанда и според мен цимента е вид протеин,ако да не е даже същото. Например аз си бях взела на Керастаз Ciment Anti Usure и косата ми ставаше камък,иначе уплътняваше-да.

# 237
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 457
на мен също не ми омекотяват  Peace без да ми е плътен косъмът  Peace

според мен - никак не зависи само от диаметъра  Peace

# 238
  • София
  • Мнения: 941
@ddicted_to_ ,и аз мисля, че за къдрички не е много подходящо, по-скоро, ако искате да ги няма. И моята коса доста се отпусна, но при мен е желано

Feeling, ето това имах в предвид..Къдриците ми се отпуснаха.Ако не бях сложила една шепа фиксатор за къдрици, щях да се разхождам като метла в главата Sad  Стана ми мека, а аз очаквах да се втвърди косъма и да го уплътни.Просто ми се поизправиха къдричките и за това се притеснявам да не се изправи,ако продължа да го ползвам.

П.С.*dreamer* , Ч.Р.Д! Да си жива и здрава! Аз утре съм рожденничка Flutter

Последна редакция: нд, 27 ное 2011, 19:28 от @ddicted_to_

# 239
  • Мнения: 1 282
По-скоро исках съвет,защото хидратиращия балсам пише,че е след първата стъпка на р-ра,а аз искам да го ползвам след 2 мин-тния Wink
вземи си дозичка - тестер и ще си сигурна дали ти харесва или не  Peace количеството не е малко  Peace
Да,ама тестерите са за 2-те стъпки,т.е. по-силния протеин Peace А пък моята коса бързо се "напротеинчва" и не смея с него,затова 2 мин мисля,че е по-подходящ за мен.
В тестера са двете стъпки- силния протеин и хидратиращия балсам. Хидратиращият балсам в голяма разфасовка и в тестера е един и същи.
Мисълта на Алена по- скоро беше да вземеш тестера не заради протеина, а заради балсама, за да видиш как ще ти понесе той и дали изобщо имаш нужда от него след 2-мин. реконструктор.

Общи условия

Активация на акаунт