Изпитани сайтове за парфюми-3

  • 125 031
  • 714
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 87
Новембър рейн, много те ценя и затова бих искала да си с истинската орхидея, а не с някой блед и безцветен дубайски брат.

Където 200, там и 254 лв(строъбъри), или 234 лв ( хародс).

За доставката , комбинирате се, делите си доставката, а при строъбъри има и прогресивно процентно намаление.


# 646
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Не използвайте Ягодката Naughty Както писах преди време,от банката ми блокираха кредитната карта/от мерки за сигурност/ поради пробиване на сайта Confused

# 647
  • MJF
  • Мнения: 335
Въпреки че никога не получавам отговор на въпросите си тук,ще опитам отново.
Има ли някой поглед над трайността на дамските аромати Versace,поръчвани от българските сайтове?Поръчах скоро Yellow Diamond,аромата му е такъв какъвто трябва,но сякаш не е от най-дълготрайните.
Чела съм в тези теми от запознати,че на Versace не били много трайни парфюмите..

# 648
  • Мнения: 720
Зависи за кой конкретно. Versace като цяло са ок с трайността Peace

# 649
  • Мнения: 101
Има ли някой поглед над трайността на дамските аромати Versace,поръчвани от българските сайтове?
Аз съм поръчвала Crystal Noir от бг сайт, но беше невероятно траен, дори след пране с прах и ароматизатор, дрехите продължаваха да носят парфюмния аромат.

# 650
  • MJF
  • Мнения: 335
Става дума за Yellow Diamond Versace от 1001-bg

# 651
  • Мнения: 116
За този съм чувала,че не е от най-трайните,но лични наблюдения нямам.

# 652
  • Мнения: 31 430
Става дума за Yellow Diamond Versace от 1001-bg
Аромата като цяло наистина не е траен, както и Брайт Кристал. Но Кристал Ноар е вековище. Crazy

# 653
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
За този съм чувала,че не е от най-трайните,но лични наблюдения нямам.

Така е. Купих го на дъщеря ми. Изобщо не е траен.

# 654
  • Мнения: 46
Истината е, че нетрайността не винаги означава, че е менте. Просто след многото преформулировки на по-класически парфюми, непрекъснато ги скопяват и скопяват. Политиката е такава на производителите.

Иначе по темата: човек обикновено тръгва да търси от български сайтове и търсенето му естествено го отвежда до чуждестранните. Каква е разликата, щом ще пазаруваш от нета? Защо трябва да е от български сайт, където, ако се съди по всичко в държавата ни - е второ и третокачествено, да губиш време в разследване, раздвоение и т.н., щом може да е от чуждестранен сайт?? Спестява ми съмнения и излишен тормоз.

# 655
  • Мнения: 474
отново включване от мен с реален, пресен опит - преди няколко дни поръчах мъжки парфюм за близък от megashop.bg - Ferrari Extreme - 125мл тестер - дойде на същият ден, напълно оригинален - едно към едно с бройка, която съм купувал по-рано enzo.bg. Разликата бе, че от ензо.бг го поръчах в оригиналната кутия, докато от мегашоп взех тестер - дойде без капачка и в бяла кутия, точно така, както е снимано в ензо.бг

http://www.enzo.bg/FotoCache/view/12/FERBLEM_BEDT.jpg

чудесен парюфм, между другото  Grinning
или иначе казано, има сайтове, на които може да имате доверие - просто прочетете по-внимателно тази тема назад... thumbsup

не се лъжете по сайтове, които дават прекалано добри цени или пък големи намаляния за всички продукти.  Simple Smile


От Мегашоп преди две години купих тестер Ланвин мъжки,една година след това поръчах от там отново същия тестер, но на по-висока цена и той се различаваше от предишния на цвят и мирис.

# 656
  • София
  • Мнения: 1 983
Първо на питането на FugeeLa за версачетата.
усещането за трайност зависи от доста фактори - тип кожа, промяна във формулировката на парфюма от производителя, от сезона и тн и тн
Конкретно за Версаче - преди време подарих на сестра ми - Vanitas Versace for women - първата версия от началото 2011г - EDP - взех го от parfumi.net - няма оплаквания за нетрайност.

колкото до мегашоп - поръчвал съм доста от там, дори съм повтариял - мъжки Lanvin - Oxygene Homme - никаква разлика в бройките.
Ако някъде възникат разлики в едни и същи прафюми, то те не се дължат на он-лайн сайтовете - сигурен съм, че повечето от тях не държат парфюми на склад.
Чел съм за не един и два мъжки парфюми, които са променени от самите производители и то умишлено - знам със сигурност за Yves Saint Laurent  "M7", както някои модели на Лагерфелд и Долче и Габана, и тн.

# 657
  • Плевен
  • Мнения: 239
Аз пък да кажа за моят казус от http://parfumite.eu.
Бях си поръчала от там тестер Elixir Des Merveilles за 145 лв. След като го получих силно се усъмних дали е истински и поисках да им го върна. Тук поне излязоха коректни и ми казаха, че няма проблем, даже да им го пратя за тяхна сметка с наложен платеж. И така ми върнаха парите.
След това си го поръчах от enzo.bg за 177 лв. Е, дойде си с оригинална опаковка, напълно оригинален и прекрасен.
В крайна сметка не бих се доверила втори път на http://parfumite.eu.
Бих искала да помоля момичетата, които го имат... може ли да видите какво е написано на дъното на бутилката, т.е. стикер или надпис е.

# 658
  • Мнения: 474
На мен пък от enzo.bg ми изпратиха парфюм абсолютно менте.Нито опаковката оригинална-със смачкан капак,нито целофан имаше,нито цвета на парфюма беше като на този,който купих на дъщеря ми от "Дъглас".

# 659
  • Плевен
  • Мнения: 239
На мен пък от enzo.bg ми изпратиха парфюм абсолютно менте.Нито опаковката оригинална-със смачкан капак,нито целофан имаше,нито цвета на парфюма беше като на този,който купих на дъщеря ми от "Дъглас".
Наистина ли?! Shocked
А аз си мислех, че са сериозен сайт, но нека и други с поръчки от там се включат. Все пак цените им не са ниски, бих казала нормални. А за кой парфюм става дума? Върнахте ли го?

Общи условия

Активация на акаунт