да го питам ли

  • 15 196
  • 150
  •   1
Отговори
# 90
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Благоверния не иска ли да прави такъв различен секс?

# 91
  • Мнения: 75
исках да кажа с различен мъж(мъже, от време на време де, не постоянно.
е при това положение как ще отговорите на първоначалния ми въпрос?
 по същия начин или обади се, не си губи времето?
 Макар, че изгуби актуалност въпроса, но ми направи впечатление категоричността на съфорумките. Имаше отговори дори като <за нищо на света не бих питала мъж за намеренията му към мен>!!!!

# 92
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ако толкова държиш неговия орган да те разнообрази обади се. Кой знае може и стане.
Но иначе съфорумките не биха се обадили, тъй като им е под достойнството им сякш....

# 93
  • Мнения: 2 448
E много ясно, че никой не пита директно за такива намерения.  Simple Smile Предполага се, че в процеса на свалката , флирт или каквото и да е там се разбира за какво иде реч - дали ще стане работата или не.
В случая ти нали е нямало как да се обадиш по простата причина, че му нямаш телефона.
Може би поне това подлежи на поправка за в бъдещи случаи. Искаш телефон, без да даваш своя с презумпцията, че не е удобно да ти звънят по всяко време, все пак ти си ангажираната. И ще се обадиш, когато на теб ти е удобно. Лишаваш се от възможността да чакаш с телефон в ръка.  Simple Smile

# 94
  • Мнения: 2 592
Моето мнение не се е променило. Не виждам защо жена да търси мъж, който е обещал, че ще я потърси, а не го е направил. И после дава крайно глупаво обяснение. Според мен не е проявил достатъчно интерес (причините може и да са в обвързаността на авторката)
Щом не проявява интерес, най-добре е жената да не се занимава с него, а с някой, който проявява интерес и не използва оправдания, за да не й се обади. Продължавам да смятам, че ако един мъж харесва/желае една жена, ще намери начин да й се обади

# 95
  • Мнения: 571
Ама авторке аз не разбрах.Той върпосния обект на желан мръснишки секс наясно ли е,че от него искат това и само това?Да не е решил,че може би очакваш нещо сериозно и да иде коньо У рЯката.Та за това да е бегал овреме newsm78
Ако ти е само за едното......като ти се обади иди начеши крастата и повече ич не му и говори Peace След време ще има да тича сам.Проверено е Peace
Някои питат,Паси.Или поне директно си го казват.Щом единя или и двамата са семейни е добре още в началото да са наясно за какво аджеба се търсят.Да не остане някой с погрешни впечатления впоследствие.Ама това е моето мнение,не ми скачайте моля

# 96
  • Мнения: 2 457
Искаш телефон, без да даваш своя с презумпцията, че не е удобно да ти звънят по всяко време, все пак ти си ангажираната. И ще се обадиш, когато на теб ти е удобно. Лишаваш се от възможността да чакаш с телефон в ръка.  Simple Smile
Да, така мисля и аз. Щом нещата при теб са такива, това горе е най-правилният начин.

# 97
  • Мнения: 2 448

Някои питат,Паси.Или поне директно си го казват.
Не знам, грубичко ми звучи жена да каже, звънни ми довечера да се изчукаме.  Crazy  Има хиляди начин да подскажеш заинтересованост ( желание ) без да се изложиш в случай, че не си сигурен какво ти мислят остреща. 

А това с предварителните уговорки какво точно ми е леко смешно, защото в такива отношения никога нищо не се знае. Остава и нотариален договор да подпишат, за да не би после някой да си промени исканията.  Laughing

# 98
  • Мнения: 571
То преди самото чукване със сигурност е имало и нещо друго-някоя заигравка нейде.На фирмено парти,дискотека,общо събиране.Принципно е напълно изключено,който и да е човек да среще някого на улицата и да му каже "ето ти номера ми,обади се довечера за секс" Ако се познават вече е съвсем друго.Особено ако някога,някъде прехвърчала искри.
А колкото до разбирането-тя авторката все пак си го каза,че не търси постоянен любовник.Т.е. след едното ..... едва ли ще се влюби Peace Не винаги можем да поставим граници или по-точно да ги спазим,но усетиш ли се че залиташ вазираш и толкова Peace
Колкото до телефона-наистина вземай го ти следващия път.Не са малко жените,които са си патили след като са си дали номера и вечерта лежейки със съпружеското тяло започне едно звънене.Тогава да се чудиш де да се денеш и какви пандели да връзваш.Пък и си оставяш вратичка-може и да размислиш за въпросния.И при всички пложения звъниш само когато ти можеш да осъществиеш срещата

Последна редакция: нд, 12 фев 2012, 19:20 от *Мира*

# 99
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Колкото до телефона-наистина вземай го ти следващия път.Не са малко жените,които са си патили след като са си дали номера и вечерта лежейки със съпружеското тяло започне едно звънене.Тогава да се чудиш де да се денеш и какви пандели да връзваш.Пък и си оставяш вратичка-може и да размислиш за въпросния.И при всички пложения звъниш само когато ти можеш да осъществиеш срещата
rotfImbo Само кат си представих картинката, и не мога да си събера устата от хилеж.  Joy
Добре де, тя кат вземе неговия телефон и после кат му звънне, нали пак така или иначе той ще научи нейния.  Rolling Eyes Та кво пречи тя пак да се озове в гореописаната ситуация?

# 100
  • Мнения: 571
Сомбре,аз в такива случаи си крия номера-да ми е мирна главата Laughing

# 101
  • Мнения: 75
Мира, голяма лимонка си била ти, браво бе... пандели ще връзвам. Срам ме беше да кажа, че за товаси държах телефона 45 минути, викам си по-добре да си мислят, че от страст съм го стискала толкоз... ама истината е, че това означава, че уговорките трябва още по-стриктно да се спазват, никакви уморен съм, звъниш точно и си казваш- мога, не мога. Мира,  Joy пандели Joy

# 102
  • Мнения: 2 070
с риск да те  обидя, ама ти за какво още питаш другите

# 103
  • Мнения: 60
Но иначе съфорумките не биха се обадили, тъй като им е под достойнството им сякш....

щом не си е дал номера , значи не иска да бъде  обезпокояван изневиделица , явно не е сингъл - още тук работата е ясна ... -  по-точно - сингъл или не , иска нашата съфорумка да е по-надалеч от него

# 104
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
вечерта или е излязла по-добра оферта, или го е мързяло, но щом не се е обадил с някакво извинение - очевидно не му пука особено ....

което обаче не пречи, като му скимне да се обади ни лук ял ... и забравил  Laughing особено - ако очаква там да му се отвори по всяко едно време  Whistling



и ако му се зададе въпроса:"Ти защо не ми се обади?" - ако каже истината:"Ми излезе ми по-добра оферта ...." ....или ...."Стоеше ми се на топло..." - все ще е кофти за другия да чуе

ако измисли глупаво оправдание - пак е тъпо

в цялата ситуация - не държи достатъчно на обекта, за да отдели 30 секунди и да се извини, че отпада ....

Общи условия

Активация на акаунт