Седем часа разлика сезон 2 - "Ти да видиш" (Тема 9)

  • 44 518
  • 730
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 931
аз се притесних, Иванов нали няма нови кадри в новото промо, да не би да му видят сметката  Sad

Е, Вергилия, ако трябва Таня с голи ръце ще се втурне, за да го измъкне от азотната вана, но ще оцелее. Сигурна съм, но ми е много интересно как. Дали ще успее да изработи Чавдар, или ще успеят да го намерят своевременно?

# 526
  • Мнения: 1 525
Хм ...  newsm78
Леко скучновата серия.
В началото Боян казва на Нина за Милото. Тя плаче ... и до там.
Алеся учи език.
Мая и Тео май не знаят какво искат.
Распутин иска да е единствен приятел на Нина.
В хоремага какво става, те си знаят. Двама мъже и една жена.
Тео и Васко - ще си ходят. Ама някой няма документи...и не иска да оставя Мая.
Мая иска да я оставят.
Стефанакови - защо изобщо са във филма  newsm78
Оля... newsm78 Майката на момчето, което отдавна не сме виждали. Ама нали било в Суходол.
Колко дена всъщност са минали от изчезването на Иванов? Никой не го търси.
И тоя Чавдар ... противно. Иванов пък как не събра сили нещо да направи?
Добре, че е Таня, Гончев, тренера и разбира се Милото.


# 527
  • Мнения: 4 529
аз се притесних, Иванов нали няма нови кадри в новото промо, да не би да му видят сметката  Sad

И аз се притесних доста за Иванов, като гледам какво му е замислил Чавдар  Twisted Evil ,но не вярвам  да ни го причинят   - на нас, и най- вече на Таня ,защото аз все още вярвам в светлото бъдеще на тяхната любов  Heart Eyes А и тя много го мисли!

Мислите ли, че Стоицев повярва на Таня, че не познава добре Миро....

 Доколкото си спомням , никой не трябваше да знае къде е Мая...то остана ли човек вече, който да не знае ?  #Crazy

# 528
  • Мнения: 0
http://www.btv.bg/seriali/7chasa/videos/video/628351572-V_sledva … hasa_razlika.html

Този път се забързиха с трейлъра.... ще го спасят Иванката и такова сдобряване с Таня ще падне.....  Heart Eyes

# 529
  • Мнения: 2 545
Скучно?  Shocked  Момичета, може би трябва да си потърсите друг сериал и да не си губите времето с този, "скучния".  Може би просто сюжетът не ви допада... Въпрос на вкус Hug

Според мен действието беше интригуващо. Имаше логично развитие по всички сюжетни линии.
В повече ми дойдоха само сцените с Иванов и психаря.  Там очаквам бързо действие от страна на полицията и спецчастите. Дано не се забавят много, защото ще бъде фатално Peace Усещам как Иванов отново ще дължи живота си на Танчето. Laughing
Таня - отново вярна на своя стил направи каквото трябва. С Главния не беше чак толкова намахана... дори се наложи да бъде "напълно откровена". Щото няма избор, естествено Laughing
А иначе Главния - бе, голям мърляч тоя човек. Sad  Неприятен тип. И с това оранжево - стои като клоун, а усмивката му.... гнусна, направо отврат. Този човек зъболекар няма ли си? А иначе се сеща да се възползва от възможността да хване Танчето под ръка  Wink Щото е на зор жената... При други условия тя не би го допуснала толкова близо до себе си. Това го прави още по-отвратителен за мен. Peace Неделчев определено по-добре ще стои на неговия пост. Ха, дано!
Таня да помисли и по този въпрос... като й остане малко време  Wink

# 530
  • España
  • Мнения: 1 319
Главният прокурор и той........ мераклия!!!! newsm53

# 531
  • Мнения: 74
Главният прокурор и той........ мераклия!!!! newsm53
Много лесно си даде личния номер, че й каза да звани винаги когато има нужда.
 Алесия нещо започна да хвърля погледи на Боян.

# 532
  • Мнения: 4 529
Скучно?  Shocked  Момичета, може би трябва да си потърсите друг сериал и да не си губите времето с този, "скучния".  Може би просто сюжетът не ви допада... Въпрос на вкус Hug


И аз съм на това мнение,но не посмях да го кажа!  Втори сезон започва да набира инерция  и се надявам , че няма да сме разочаровани.

# 533
  • Мнения: 3 405
Пропуснах половината серия, сега ще наваксвам по нета, но реших да прочета коментарите тук.
извинявайте за въпроса, но аз ли нещо се обърках или когато Неделчев питаше Таня дали знае нещо за случай на Иванов с момиченце, тя нещо каза за случай, в който е бил обвинен Милото?

Може и аз да съм се омоталал, защото този психар Чавдар говореше за някакъв банкер , който бил убил детенцето  newsm78

# 534
  • Мнения: 0
Втори сезон започва да набира инерция  и се надявам , че няма да сме разочаровани.

Поне вече се поразбра за момиченцето, на това му бях най-мераклийка да разбера за какво иде реч.
А следващия епизод голям екшън ще падне по освобождаването на Иван.

# 535
  • Мнения: 931
А иначе Главния - бе, голям мърляч тоя човек. Sad  Неприятен тип. И с това оранжево - стои като клоун, а усмивката му.... гнусна, направо отврат. Този човек зъболекар няма ли си? А иначе се сеща да се възползва от възможността да хване Танчето под ръка  Wink Щото е на зор жената... При други условия тя не би го допуснала толкова близо до себе си. Това го прави още по-отвратителен за мен. Peace Неделчев определено по-добре ще стои на неговия пост. Ха, дано!
Таня да помисли и по този въпрос... като й остане малко време  Wink

Е, и аз това им се чудя защо избраха такъв образ за него. Белчев... А толкова харесвах Велчев, навремето съм ходила на негови лекции само за да го гледам в захлас Simple Smile Simple Smile Simple Smile И сега да ми представят подобен образ...

# 536
  • Мнения: 2 545
Скучно?  Shocked  Момичета, може би трябва да си потърсите друг сериал и да не си губите времето с този, "скучния".  Може би просто сюжетът не ви допада... Въпрос на вкус Hug


И аз съм на това мнение,но не посмях да го кажа!  Втори сезон започва да набира инерция  и се надявам , че няма да сме разочаровани.

Съвсем добронамерено го казах. Simple Smile На мен сериалът ми харесва.
Подкрепям мнението ти, Дани. "Нали мога да те наричам Дани?" hahaha Това беше малко в стила на Главния. Wink  Нещо много ме дразни с това мазно поведение ... Дори Чавдар ми идва по-симпатичен от него, въпреки психичните си проблеми.
А забелязахте ли Таня с какво нежелание тръгна на среща с Главния? Дори не облече нещо по-така... Дадоха в кадър и изсъхналата роза на Иванов във вазата й... Любовта иска жертви, няма как. Оказва се, че тя наистина ще свидетелства против Милото и ще остане вярна на закона. Шъ видим!

# 537
  • Мнения: 7
Това бяха серии с поне средна динамичност на действието, освен това в тях се изясниха доста неща, друг път толкова не се изяснява за 5-6 епизода. На когото тая вечер сериалът се е сторил скучен, явно наистина няма смисъл да се мъчи.
Моите лични догадки направо се разбиха на пух и прах, но това не ми намалява удоволствието ни най-малко.
Сцените с Иванов, Чавдар и Ани - много добре направени, докарват го на филм на ужасите. Нямате ли чувството, че всеки момент момиченцето ще се обърне?

# 538
  • Мнения: 931
Пропуснах половината серия, сега ще наваксвам по нета, но реших да прочета коментарите тук.
извинявайте за въпроса, но аз ли нещо се обърках или когато Неделчев питаше Таня дали знае нещо за случай на Иванов с момиченце, тя нещо каза за случай, в който е бил обвинен Милото?

Може и аз да съм се омоталал, защото този психар Чавдар говореше за някакъв банкер , който бил убил детенцето  newsm78

slayer, според мен там остава най-голямата загадка. От това, което аз разбрах, убиецът на детето е някакъв банкер, който е бил заловен явно по друг случай, за който е нямало доказателства, пуснат е по тази причина, след което е отвлякъл и убил детето. Въпросният банкер Иванов по-късно е успял да хване за други и го убиват в пазарджишкия затвор.
Таня не знаеше нищо от това. Тя цитираше някакъв случай, но не е казвала Милото да е замесен.
Обаче - откъде накъде тогава този психопат ще събира информация и за Милото и за Таня? На пръв поглед става въпрос за някаква история някъде из провинцията, с която те няма как да имат каквато и да била връзка? Тук още нещо липсва.

А забелязахте ли Таня с какво нежелание тръгна на среща с Главния? Дори не облече нещо по-така... Дадоха в кадър и изсъхналата роза на Иванов във вазата й... Любовта иска жертви, няма как. Оказва се, че тя наистина ще свидетелства против Милото и ще остане вярна на закона. Шъ видим!
Чак заподозрях, че не отива на среща с него, като я видях как е облечена Simple Smile Ама си наблюдателна, аз се чудих в какво толкова се взираше Simple Smile Има надежда...

Сцените с Иванов, Чавдар и Ани - много добре направени, докарват го на филм на ужасите. Нямате ли чувството, че всеки момент момиченцето ще се обърне?
Много ми харесаха. Малко декламираше актьорът на Чавдар на моменти, но въпреки това кадрите бяха направени перфектно, много въздействащи.

# 539
  • Мнения: 0

Сцените с Иванов, Чавдар и Ани - много добре направени, докарват го на филм на ужасите. Нямате ли чувството, че всеки момент момиченцето ще се обърне?

Да, във всеки един момент го очаквах и очаквах, че лицето ѝ ще е обезобразено  Confused

От това, което аз разбрах, убиецът на детето е някакъв банкер, който е бил заловен явно по друг случай, за който е нямало доказателства, пуснат е по тази причина, след което е отвлякъл и убил детето. Въпросният банкер Иванов по-късно е успял да хване за други и го убиват в пазарджишкия затвор.


Аз пък останах с впечатление, че те веднъж са го заловили за тоя случай с Ани, ама са го пуснали за липса на доказателства и оня пак ѝ е посегнал


А между другото от толкоз Чавдаровци и прочие....съвсем забравихме оня пич на бара в Избата...мисля, че не беше случаен  newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт