Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 25

  • 73 980
  • 744
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 978
Имам омекотител от 4-5 години, не му се е променил, нито цвета, нито консистенцията, нито аромата - добре, че не всички са като мен, иначе производителите на омекотители да са фалирали Laughing

И аз ще го ползвам след срока на годност особено както са два ваучера. Но въпросът е, че не са коректни и пробутват стока с изтичащ срок, която ще се ползва няколко месеца след това.

# 511
  • Мнения: 10
Имаме кафявата рокличка,но на редовната цена  я купих миналата седмица и е страхотна. Дъщерята не искаше да я сваля :
http://www.dalavera.bg/1737/50-otstapka-za-roklya-ili-tunika-ot- … malkite-printsesi

# 512
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Взех си два ваучера за омекотител Сано от Селектор. Днес взех единия, НО... СРОКЪТ НА ГОДНОСТ на продукта изтича на 11.05. Валидността на ваучерите е до 30.04. Ако някои от вас има - да отиде да си го вземе сега, че после няма да има време да го ползва. Едва ли 2 литра омекотител се хабят за 2 седмици.
Елита, твоят пълен ли беше? Моят - не, за съжаление.
А що се отнася до срока, не вярвам да прокисне  Joy

# 513
  • Мнения: 11
Biboni,   bouquet  bouquet  bouquet
Май няма проблем да взема оферта за Бургас? Просто ще си платя доставката?

 Simple Smile

# 514
  • Мнения: 377
Взех си два ваучера за омекотител Сано от Селектор. Днес взех единия, НО... СРОКЪТ НА ГОДНОСТ на продукта изтича на 11.05. Валидността на ваучерите е до 30.04. Ако някои от вас има - да отиде да си го вземе сега, че после няма да има време да го ползва. Едва ли 2 литра омекотител се хабят за 2 седмици.
Елита, твоят пълен ли беше? Моят - не, за съжаление.
А що се отнася до срока, не вярвам да прокисне  Joy
Нощна птица, няма да прокисне, но изглежда точно като прокиснало прясно мляко. Част от омекотителя е с консистенцията на боза и стои на дъното на шишето и трябва да се разбива енергично преди да се сипе в пералнята. И пак не става съвсем нормален на външен вид. Аз си взех от предишната им оферта преди Нова година и съм разочарована!

# 515
  • Мнения: 21
Пък за кола-маската какво лошо може да бъде? Да взема да пробвам, а? Фотоепилацията е по-деликатна работа - там и цените са доста по-високи, и ефектът се усеща доста по-късно, пък и гаранция - никаква, тъй че взимам ваучер и после ще напиша отзиви. Може пък да им измия срама от лошите мнения, писани преди... Thinking


P.s. Някой знае ли защо aktivnite.com не ме пуска нито с регистрацията ми, нито ми прави нова? Какво става с този сайт?
Май не си ходила на кофти кола маска... Simple Smile)) Бях ходила на интим при едно младо момиче, защото моята я нямаше и бях като бита. За болката няма да говоря, ама имах такива кръвоизливи, че си купих бански боксерки Simple Smile))))

# 516
  • Мнения: 21
Мами, аз много искам някой да препоръча Power Plate ili LPG. Къде сте ходили, дали сте доволни. И само за оферти от колективите, защото иначе е скъпо Sad Моето диваче вчера стана на 2 месеца и вече е крайно време да започна да правя нещо. Килограмите ги свалих, но корема висииии Simple Smile))

# 517
  • София
  • Мнения: 1 121
Мами, аз много искам някой да препоръча Power Plate ili LPG. Къде сте ходили, дали сте доволни. И само за оферти от колективите, защото иначе е скъпо Sad Моето диваче вчера стана на 2 месеца и вече е крайно време да започна да правя нещо. Килограмите ги свалих, но корема висииии Simple Smile))

Ако кърмиш ти е рано и за двете - ако не се лъжа е противопоказание. Аз ходя в Германи - 55 лв. е карта за 6 посещения - на място се плаща, не пускат ваучери. Ако търсиш ваучери внимавай дали е Power Plate или нещо друго всъщност, защото вибрациите при останалите не са 3D. И ако намериш нещо свирни Simple Smile

# 518
  • Мнения: 21
Мами, аз много искам някой да препоръча Power Plate ili LPG. Къде сте ходили, дали сте доволни. И само за оферти от колективите, защото иначе е скъпо Sad Моето диваче вчера стана на 2 месеца и вече е крайно време да започна да правя нещо. Килограмите ги свалих, но корема висииии Simple Smile))

Ако кърмиш ти е рано и за двете - ако не се лъжа е противопоказание. Аз ходя в Германи - 55 лв. е карта за 6 посещения - на място се плаща, не пускат ваучери. Ако търсиш ваучери внимавай дали е Power Plate или нещо друго всъщност, защото вибрациите при останалите не са 3D. И ако намериш нещо свирни Simple Smile
Да, да аз изчетох май почти всичко и че имало какво ли не Вибро Плейт, Фит плейт. И ще търся ПП Simple Smile Четох, че има много мами, които са ходили и на двете докато кърмят и не са имали проблем. Тук до нас, Редута, видях, че има някакъв салон, и пише, че има ПП. Тези дни ще видя дали е ПП или дрън дрън Simple Smile)

# 519
  • Мнения: 21


Иее, Германи е супер. Но цените не са каквито казваш, видях ценовата листа. 10 процедури ПП са 160 лв Sad

# 520
  • Мнения: 2 774
Имате ли впечатления, за това отдавна ми се ходи в Белоградчик
http://www.dalavera.bg/1715/74-lv-za-2-noshtuvki-za-dvama-sas-za … 48-lv-50-otstapka

# 521
  • София
  • Мнения: 978
Взех си два ваучера за омекотител Сано от Селектор. Днес взех единия, НО... СРОКЪТ НА ГОДНОСТ на продукта изтича на 11.05. Валидността на ваучерите е до 30.04. Ако някои от вас има - да отиде да си го вземе сега, че после няма да има време да го ползва. Едва ли 2 литра омекотител се хабят за 2 седмици.
Елита, твоят пълен ли беше? Моят - не, за съжаление.
А що се отнася до срока, не вярвам да прокисне  Joy
Нощна птица, няма да прокисне, но изглежда точно като прокиснало прясно мляко. Част от омекотителя е с консистенцията на боза и стои на дъното на шишето и трябва да се разбива енергично преди да се сипе в пералнята. И пак не става съвсем нормален на външен вид. Аз си взех от предишната им оферта преди Нова година и съм разочарована!

Не е пълен, 3-4 пръста отгоре са празни.
Абе няма да прокисне, но защо трябва да продават нещо с изтичащ срок. Ако е в магазина, ще го видя и ще реша дали да го взема или не. А така ме поставят пред свършен факт, защото съм го платила предварително.

# 522
  • София
  • Мнения: 1 121
Иее, Германи е супер. Но цените не са каквито казваш, видях ценовата листа. 10 процедури ПП са 160 лв Sad

Кой знае откога не са си обновявали ценовата листа в нета, обади се и питай. Аз картата си я купих преди две седмици, а и не са ми сини очите, за да е по-евтино само за мен  Sunglasses Ако пуснат ваучери първа ще си взема  Peace

# 523
  • София
  • Мнения: 5 551
Взех си два ваучера за подстригване и маникюр с две декорации.Понеделник ще се разкрасявам и ще докладвам Laughing
http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=2395

http://www.lapni.bg/offer/2600/%D0%9B%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%BE-%D … D0%99%D0%A0%D0%90

# 524
  • Мнения: 383
Взех си два ваучера за подстригване и маникюр с две декорации.Понеделник ще се разкрасявам и ще докладвам Laughing

Bubble, чéте ли отзиви за маникюра в Мадейра, преди да купиш ваучера или ще рискуваш? Офертата ще изтече до понеделник, а се чудя дали да си купя и аз, че ми е на удобно място салонът... newsm78. Всъщност колко дни е срокът за плащане на Лапни през изипей?

Общи условия

Активация на акаунт