The Vampire Diaries - Ваканцията започна,да разплетем големите загадки.(Тема 26)

  • 39 867
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 6 219
о, шгу туря! като намеря нещо подходящо... което да ме грабне Simple Smile


Мокка, верно е. Тия кубинки ли са, обувки ли са не ги сваля...

# 676
  • Мнения: 2 934
Абе, жена, защо си с ново име  Shocked Аз чак сега видях!

Пол за сп. Remix

Иън за сп. Home Essential

# 677
  • София
  • Мнения: 6 219
Четвъртък в Британската... изчерпва всички обяснения Simple Smile

# 678
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А второто име както виждаш е Умопомрачен РАДИОАКТИВ Mr. Green Joy Joy Joy,та не бива да се учудваш  Naughty Joy Joy Joy

# 679
# 680
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Скрит текст:
Типично за Деймън. Ако не го направи просто няма да е той, тоест , щеше да е OOC / Out of character/  Mr. Green

# 681
  • Варна
  • Мнения: 2 392
Здравейте!
Приемате ли нови фенове.Изгледах сериала преди месеци а темата следя от няколко седмици и реших да се запиша.

Ето и слайдери за 4 епизод http://vampirediariesbg.wordpress.com/2012/08/21/%D1%81%D0%BF%D0 … 0-%D0%B5%D0%BF-4/

Последна редакция: нд, 26 авг 2012, 21:43 от ·٠• Hrisi•٠·

# 682
  • София
  • Мнения: 3 581
Ех, как няма някоя нова Стеленка в редиците hahaha

# 683
  • Варна
  • Мнения: 2 392
Опитах се да бъда фен на Стелена но този лош Деймън ме хипнотизира а и аз не се съпротивлявах много  Joy

# 684
  • София
  • Мнения: 6 219
Много, много лош Деймън  hahaha

# 685
  • Мнения: 1 166
Лош беше едно време, сега вече е Мека Мара  Crazy

# 686
  • София
  • Мнения: 3 581
Дам, забелязвам, че всичките ми любимци ( Деймън, Ерик и даже Дийн с неговия Сам) заради една патка се превръщат в мекотела hahaha. Ако не се стегнат, ги зарезавам и тва е Whistling

# 687
# 688
  • Мнения: 2 934
Допълнителни материали от Blue Ray изданието на сезон 3 - http://series.twifun-bg.com/?p=6874

# 689
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Дам, забелязвам, че всичките ми любимци ( Деймън, Ерик и даже Дийн с неговия Сам) заради една патка се превръщат в мекотела hahaha. Ако не се стегнат, ги зарезавам и тва е Whistling

Що бе, Нели ? Какво им е на Сам и Дийн ? В Супернечъръл никога не е имало любовна истрия. Аз  и затова много го уважавам този сериал. Не е имало случай братята сериозно да си загубят акъла по някоя голяма бяла птица.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт