Лято в Албена 2012г. - (Тема 2)

  • 61 824
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1
svetlanakk, категорично НЕ на Добротица. За Сенди не знам как е.
   
[/quote]

Little wingels,
Много благодаря за бързия и супер актуален отговор. Все пак се надявам, че не са ви развалили почивката и сте изкарали що-годе добре.
Лек път!

# 676
  • Мнения: 115
Аз предната година като писах че храната в Нона е лошо приготвена, имаше подмятания от сорта че съм проявила каприз.Не съм капризна, просто храната като е приготвена зле, колкото и да си непретенциозен оставаш гладен  Mr. Green Little wingels как хубаво си описала....

# 677
  • Мнения: 36
здравейте и аз имам нужда от отговор-Панорама/Компас много ли е зле положението-с дете на 3 години съм, направила съм от промоционалните резервации-по 55 лв на човек,но се опасявам да не е ад

# 678
  • Мнения: 169
Здравейте, а аз чакам отзиви за Боряна. Малко се разколебах, а според резервацията ми до 2 седмици преди настаняването мога да се откажа...та сега е момента ако ще сменям да сменям.

# 679
  • Мнения: 3 993
Аз предната година като писах че храната в Нона е лошо приготвена, имаше подмятания от сорта че съм проявила каприз.Не съм капризна, просто храната като е приготвена зле, колкото и да си непретенциозен оставаш гладен  Mr. Green Little wingels как хубаво си описала....

Е, това е истината!  Peace
В Добротица не могат да готвят и това е. Не може да ми поднасят миш-маш кафяв на цвят и с консистенция на боза.  Mr. Green Не може да поднасят пържени картофи на вид като от реклама, а на вкус твърди и полусурови.  Mr. Green Моето дете, което е генетично влюбено в пържените картофи, ги опита веднъж и отказа повече. 
Според мен в провинцията като цяло не могат да готвят, рядко съм попадала на добри готвачи. Българската кухня се поднася най-рафинирано в София - говоря за ресторантите, разбира се.  Peace И в тази връзка да кажа, че снощи вечеряхме в ресторант БМ в Балчик (веригата на варненските Тим-аджии) и кухнята там е все така добра както от години. Ресторантът е специализиран в мидени специалитети и такива с морски дарове.

Сериозно съм се замислила къде ще почиваме другото лято и единствения вариант, който засега  ми е приемлив е Турция. Последните дни това си говорихме с Ели - къде ще почиваме догодина... 

# 680
  • Мнения: 115
ММММ пак ми взе думите от устата.Въпроса е че на мен в Албена ми харесва, но след такива манджи за не малко пари мъжа ми категорично каза повече там няма да си дам парите....Рече и отсече...Не зная твоя мъж как реагира когато се чудиш какво да дадеш да хапнат децата....това е най кофти.Ние можем да минем с квот бъде, ама те по цял ден в водата и на плажа силите им се изпиват и като няма свястна храна на човека направо му кипна...и с право!

# 681
  • Мнения: 169
Само да кажа, че навсякъде има свободни места на първа линия...стига да говориш с подходящия човек Wink

# 682
  • София
  • Мнения: 2 271
Само да кажа, че навсякъде има свободни места на първа линия...стига да говориш с подходящия човек Wink
И кой е той  Simple Smile?

Аз да кажа - понеже разпитвах познати за различните хотели на Албена, казаха ми, че в Боряна храната не е добра и нещо хигиената не била наред. Същите сега са в една от Лагуните и са доволни.

Според вас има ли разлика между Лагуните, освен отдалечеността от плажа?

# 683
  • В.Търново
  • Мнения: 6 754
Само да кажа, че навсякъде има свободни места на първа линия...стига да говориш с подходящия човек Wink
Ами естествено,че ще има свободни места,той курорта като цяло е много зле тази година. Peace

# 684
  • Мнения: 145
Момичета някакви пресни впечатления от хоте Гергана. Досега винаги сме почивали в Лагуните, тази година решихме да разнообразим, та поканихме с нас и още две фамилии. Поне да съм подготвена какво да очаквам Crazy

Гергана за нас е номер 1
Споко ще ви хареса Simple Smile

# 685
  • Мнения: 9 155
здравейте и аз имам нужда от отговор-Панорама/Компас много ли е зле положението-с дете на 3 години съм, направила съм от промоционалните резервации-по 55 лв на човек,но се опасявам да не е ад
Миналата година почивахме в Компас - много подробно бях писала за всичко, сега със сигурност не бих могла да пресъздам впечатленията си, но с две думи - бяхме доволни, по шестобалната система бих оценила за 5. Храна, база, персонал, детски басейни - всичко беше добре. Сещам се, че единствено стаята ни беше с кофти изглед и подовата настилка беше старичка, но сме улучили от старите стаи, затова е било така. наши приятели, с които бяхме, бяха в много хубава стая.
Ако имаш конкретни въпроси - питай Hug

# 686
  • Мнения: 2
 Весело лято на всички  Heart Eyes

 Новият летен хит ....

http://www.albena.bg/bg/news/view/id/408

# 687
  • Мнения: 29
Само да кажа, че навсякъде има свободни места на първа линия...стига да говориш с подходящия човек Wink
И кой е той  Simple Smile?

Аз да кажа - понеже разпитвах познати за различните хотели на Албена, казаха ми, че в Боряна храната не е добра и нещо хигиената не била наред.


Хигиената в хотел Боряна действително не е на ниво (стаите са със старо обзавеждане, баните имат нужда от основен ремонт, но за сметка на това всяка има балкон, климатик и обикновен телевизор). Ресторантът и басейнът, обаче, са безупречни като хигиена и обслужване.
Храната беше супер - вкусна и разнообразна, което приятно ме изненада, защото хотелът все пак е 3 звезди. Освен това хотелът работи само на база ол инклузив и храна има нон-стоп.
Персоналът е много мил, отидохме без резервация, настаниха ни веднага, без да чакаме часа за настаняване (14.00 часа). На първа линия до плажа е, със собствена ивица. Плюс това цените им са съвсем сносни, бяхме с 2 деца. Като цяло бих препоръчала хотела.

# 688
  • Мнения: 3 291
Само да кажа, че навсякъде има свободни места на първа линия...стига да говориш с подходящия човек Wink
И кой е той  Simple Smile?

Аз да кажа - понеже разпитвах познати за различните хотели на Албена, казаха ми, че в Боряна храната не е добра и нещо хигиената не била наред.

А как е настаняването в стая с 2деца.Имали достатъчно място.Във визит гледах че настаняват максимално 2+1

Хигиената в хотел Боряна действително не е на ниво (стаите са със старо обзавеждане, баните имат нужда от основен ремонт, но за сметка на това всяка има балкон, климатик и обикновен телевизор). Ресторантът и басейнът, обаче, са безупречни като хигиена и обслужване.
Храната беше супер - вкусна и разнообразна, което приятно ме изненада, защото хотелът все пак е 3 звезди. Освен това хотелът работи само на база ол инклузив и храна има нон-стоп.
Персоналът е много мил, отидохме без резервация, настаниха ни веднага, без да чакаме часа за настаняване (14.00 часа). На първа линия до плажа е, със собствена ивица. Плюс това цените им са съвсем сносни, бяхме с 2 деца. Като цяло бих препоръчала хотела.

# 689
  • Мнения: 29
Предоставиха ни стая с 2 единични легла и 1 двуетажно легло. Тесничко беше, но ние стаята я ползвахме само за душче и сън.

Общи условия

Активация на акаунт