Отговори
# 720
  • Мнения: 113
Здравейте Simple Smile И от мен добре дошли на новите мами- лека и успешна до края. За болките в кръста и ниско долу в костите и аз ги имам, ама последната седмица не са ми толкова непоносими. Аз имам един друг проблем изтръпват ми краката като спя и после като се събудя ходя като римски пехотинец  Crazy Мноого гадно ме болят. Момичета помня, че някои от вас бяха писали, че има моменти в които бебето е по-спокоино и не мърда толкова динамично. От няколко дни Беб е толкова кротка, че чак ми се струва ненормално.. Усещам, че се върти ама с такива нежни движения ме гали, че дори си въобразявам, че ще е кротушка  Mr. Green
За тези таблици за пола, за които казвате помня, че някой от вас си водеше статистика дали познават. Ами аз да си кажа, че по всички методи и таблици ми излизаше, че Беб е мъж, ама не би Мадама сме (2 пъти потвърдено на 4д). То като излезе ще видим де  pregnant stork-girl

# 721
  • Мнения: 180
Добро утро, коремчета.

Плежър, Кремчо, Дафне, Little_Snow_White, Explanet  (някой може и да съм пропуснала, за което се извинявам), ще ходя на лекцията в МД от 15ч. днес. Може да се чакаме пред МД 15/20 мин. по-рано?

Плежър, и на мен кафявият вариант на количката най-много ми хареса, но нали не избива в златисто? И сребристото е много хубаво, но каква е материята и мислиш ли, че е лесна за поддръжка. Една консултантка на Mutsy правилно каза, че летният вариант за над 6м. не е много удачно а е в светли цветове.

Бебчо тези дни много се движи и ритка, реагира като го побутвам са ръка, понякога така се измества, че имам чувството, че може да си настани дупето в шепата ми... ама може и да са крачета  Heart Eyes. Това е най-хубавото нещо, което съм изживявала досега  Two Hearts. Само се  Praynig онова изоставане от 10 дена на диаметъра на главичката, да е грешка на УЗто или на доктора и всичко да е  наред  Praynig

Дано септември всички да имат хубави новини от прегледите Praynig ! По този повод май от 31 или 32 седмица се записваха тонова и преглед на 2 седмици...

# 722
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Здравейте момичета! Аз днес съм в мамин дом, че мъжът ми е дежурен днес и 24 часа сама като кукувица няма да издържа там. Все още чакаме Виваком да прекарат интернета и телевизията. Уж щеше да е в рамките на миналата седмица, ама нещо се забавиха. Верно че сега имат някаква промоционална оферта и може би затова имат повече заявки, ама и ние се надяваме на нея. Интернет + телевизия за 24,90лв, като след инсталиране се получава подарък Телевизор или ПСП по избор. Естествено и двамата предпочитаме телевизора, но те са ограничено количество и ме притеснява, че може да нямаме право на избор и да ни дадат ненужно ПСП, което да се чудим как да продадем в Продавалника после.

Последните няколко дни и мен са ме налегнали едни болежки я кръстът, я кокалите - дори не съм сигурна ханша ли ме боли, ябълките ли ме  болят, ама ходя като някаква квачка.

През изминалите дни се видях с една позната, която работеше във Веригата за детски стоки Рая, та я поразпитах за количката и кошарата, които си бях набелязала. Зелената светлина е за количката - кенгуру виктория 2011. Каза, че това е най- добрият избор и ако тя трябвало да избира, би се спряла също на нея. Другата ми идея беше за кошара на Бертони Мини Макс. Като чу коя е марката, не ме изчака да кажа модела, каза ми да бягам от тях. Напоследък чувам само отрицателни мнения за Бертони. Съвсем се отказах от този модел.

За секса и тройките. Напоследък нямам никакво желание. По едно време милото пробваше да види дали би минал номера, но вече взе и да не повдига темата. От време на време ме разпалва някакво непреодолимо желание, но след като приключим с начинанието съжалявам доста за това, че  съм се захванала. То я ми стане малко по- хубаво и корема ми се стяга. Не знам при вас дали е така, но когато ми се стегне корема все едно и въздухът ми спира. Естествено карам мъжа ми да ми даде минутка почивка, после я ми понатисне корема, тръгваме да търсим удобна поза, накрая вече всичко приключва (поне за мен) с досада. Последния път даже усетих болка, при самото проникване, което означава, че за напред съвсем ще ограничим палавите нощи.

Тиливанили като ти прочетох поста за пералнята и си спомних как протече нашата покупка на такава. Ние купихме пералнята и хладилника преди изобщо да е започнал ремонта на апартамента. Бяха на промоция и бяха точно това, което ние търсихме. С единствената разлика, че не очаквах да си взема пералня за 7кг пране. Последната седмица само се чудех какво да напълня в пералнята, за да я пусна, защото и двамата останахме без чисто бельо и тениски за спане. Вчера успях да я напълня, почти до половината  Mr. Green и реших я пусна. После си мислех как след 2-3 месеца тая пералня сигурно ще се пълни по два пъти на ден,  тъй както сега се чудя какво да пусна в нея. Laughing

# 723
  • Мнения: 19
Аз пък имам друг проблем - болезнени контракции. АГ ми изписа Диаспорал 2х1. В събота вечерта пропуснах да го изпия и вчера цял ден лежах, защото изпитвах страхотни болки. След нормалния прием вчера, днес съм отново добре. И времето е приятно, въпреки ужасния вятър в Сливница.

# 724
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Добро утро и от мен момичета.
Абе хладина тук няма, а аз така да я чакам.
Имам много домакинска работа, обаче много ме мързи и май ще пропусна днес.
С мъж ми ще ходим на един масаж по-късно, дано почувствам някакво облекчение в кръста най-накрая, че много боли.

Снощи много приятно си изкарахме, аз съм много доволна.
Днес и утре съм си взела почивни дни, та се надявам да си почина, че вече ставам с подути крака, не искат да спадат.
И до вечерта едва ходя, не мога да кача стълбището Laughing
Оказа се, че няма да работя до 31.8, а до малко по-нататък, което хич не ме радва, но някакси ще го преживея. Вече взе хич да не ми се ходи на работа Mr. Green

# 725
  • Мнения: 113
Момичета реших и аз да дойда на лекцията в МД, ама съм много неориентирана там и не зная къде е залата, до колкото разбрах не е нужно предварително записване? Да се чакаме отпред?

# 726
  • Мнения: 2
добро утро коремчета  preggo
daphne13 благодарско за списъците. много ще са ми полезни. за някои от нещата дори не се бях сетила
sinapovaaya имаш стиснати палчета, но мисля, че нямаш нужда от тях. малкият ще слуша, ще видиш
hetera много неприятно това със зъбът. аз също ходя. последния път бях в сряда и ми сложи лекарство. каза да отида след 2 седмици, но вчера половината лекарство изпадна. сега ме е страх да не ме заболи като преди, че бяха нечовешки болки  no
иначе за ритниците моя сладур такива ритници ми раздава, че понякога е усещам нещо като болка, но не точно. не мога да го обясна. рита ме и ниско долу и високо горе точно под гърдите. по средата пак усещам мърдане, но мисля, че там му е дупето или може би краченце. понякога даже ми се деформира корема. става на бабунки. много е приятно. понякога като не съм го усещала много време и се потупвам по тумбака и той се обажда мъника...



# 727
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен. Grinning

Снощи не можах да спя - ставах през час до 00 и за капак по едно време ме заболя ниско долу в дясно. Добре, че беше за няколко минути иначе...  smile3511

И аз напоследък съм като една стара баба - тук ме заболи, там ме схване Simple Smile Даже последните две седмици сутрин като се събудя ръцете ми са изтръпнали, много е гадно все едно съм спала върху тях, но го отдавам като екстра на бременността Thinking

ivaneliq_q, puphi вие ще ходите ли на последна фетална морфология при д-р Славчев?

# 728
  • Мнения: 615
yana_kuncheva това е моята лекарка. Мисля, че си объркала добротата и внимателността й с притеснителност  Wink. Съжалявам, че може би и аз ще те разочаровам, но не мисля че е объркала. Все пак дано да е така и да е момченце.

# 729
  • София
  • Мнения: 140
Здравейте, момичета.

Сутринта ходих до лабораторията за изследванията ми и умрях от студ, ама ми беше голям кеф след непосилните жеги Mr. GreenСега съм си в нас и се почерпих с 2 банички, то пуста лакомия ще ме умори..
Вчера освен, че си залепих врялата тава от питката на корема и имам линия, все едно секцио са ми правили, ревах и виках на мъжът ми единственото хубаво беше, че ходихме към 17 ч. до Бояна на кафенце и разходка.Изчоплих един пакет семки и направо умрях от корем.

iiiv, нормално е бебето да почива и да не шава 24 часа.Не е хубаво да е хипер активно, защото и проблеми могат да възникнат.Аз нали миналата седмица бях на 2-ма лекари за такова акробатично бебе Mr. GreenТа се наслаждавай на спокойната бебонка Hug
snowflakely днес съм на линия за МД и ако не вали ще бъда долу на пейките още в 14.30 ч.  bouquet
puphi, посочените кг. на пералнята са за максимума, който може да се пере накуп.Не е задължително да переш само 7 кг.Аз поне слагам, като максимум само чаршафите и кърпите.Иначе си пера и 3 блузи примерно на бързата програма.
Андреа Селесте почивай и не се разхождай, да не предизвикаш контр. и матката ще се успокои.Тук масово сме на магнезии и имаме контракции, не се притеснявай миличка.
Juleto много са хубави шишетата на Томи Типи и като бр. добре си се спряла, макар че май е добре само 2-3 за начало да се купят.Аз се бях спряла на тях, но майка ми ми взе цял комплект на Авент и 6 бр. Камера та имам шишета за цяла циганска махала, ма май ще купя и едно антиколики на ТТ, че съм влюбена в него Mr. Green Mr. Green
sinapovaaya Peace
hetera, дано бързо се оправи зъбчето и да е последно  Hug

Относно помощите от общината, няма такова нещо.Това са същите помощи отпускани от държавата за новороденно, просто някои общини, като Поморие са гласували да се дават по-големи суми от техният бюджет.Та помоща си е една-250 лв. за първо дете, 600 за второ.Те тука няма да се минат да дадът някой лев на майките, че нали вили и хотели трябва да вдигат.
Секса и при нас е мираж, ама нямам и желание, а и мъжо се притеснява да не удрял медунко по главата Mr. GreenИма други начини да си доставим удоволствие и без стандартият секс.
Някой пита за тоновете-34 седмица се почват и се мерят всяка седмица.За рискови се почват от 32 седмица.Това ми казаха и двамата доктори.
daphne13, абе като яхна метлата съм фурия Mr. GreenЧакаме те днес на лекцията Hug Hug Hug

# 730
  • Мнения: 14
yana_kuncheva това е моята лекарка. Мисля, че си объркала добротата и внимателността й с притеснителност  Wink. Съжалявам, че може би и аз ще те разочаровам, но не мисля че е объркала. Все пак дано да е така и да е момченце.

Аз също съм при Д-р Йорданова от началото на бременността и съм много доволна. И аз като *Цветенце* съжалявам ако те разочароваме и дано да е момченце  Hug

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 231
Еми, явно ще си имаме мома. Моя мъж се настрои за 3 женски, само аз още си мисля, че ще е момче.

# 732
  • София
  • Мнения: 231
explanet, на мен са ми обещали стерилизатор на Avent, който побирал 6 шишета... но ми харесват повече моделите на Tommee Tippee  Crazy Братовчедката на мъжа ми ме увери, че не е необходимо шишетата да са ми на същата марка като стерилизатора...  newsm78

Аз сега се чудя за този комплект:

http://direct.asda.com/tommee-tippee-Closer-to-Nature-Decorated- … t,pd.html?cgid=60

"Гъзарски" е, розАв...  Crazy Laughing Има и син, за момченца. Това milk powder despenser, много не го разбирам за какво е, за съхранение на AM ли?  newsm78 Еее, искрено се надявам да не ми трябва, така се гласим за кърмене, че не ми и идва наум за AM. Та, затова още му се чудя, все пак 60лв...  newsm78

# 733
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
ivaneliq_q, puphi вие ще ходите ли на последна фетална морфология при д-р Славчев?


Последният път, когато ходих забравих да го попитам дали смята, че е добре да си я направя. Попринцип съм си правила само първата. На преглед съм на 14.09 ще го попитам, ако той каже, че е добре да се направи, ще я направя, ако ли не, няма.... естествено стига да не съм закъсняла със седмиците.

explanet от такова горене по корема по време на бременността си, братовчедка ми си роди един Огнян преди близо две години.  Mr. Green

Последна редакция: пн, 27 авг 2012, 11:20 от puphi

# 734
  • Мнения: 615
Juleto я погледни тук - http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=10555&cat=39.
Ти иначе поръча ли си нещо от асдата или некста? Моите неща трябва да дойдат утре, вече нямам търпение  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт