Първокласници - набор 2005 - 8

  • 32 543
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
С фолио ми се струва малко играчка,макар на клипчето,което гледах да изглежда лесно.
Може ли линк, пропуснала съм го  Laughing
...

клипче, как се подвързва с фолиото
Сложих го и на първа страница.

И Пепи ще получи часовник за първия учебен ден. Още се колебая дали с циферблат или електронен... ще мисля.

voltage13, ние имаме бяла дъска в стаята. Хем рисува на нея, пишем си съобщения и с магнит може всичко да се закачи.
Пепи си има в стаята малък часовник, който го буди сутрин. Много се кефи. Това не пречи като звънне часовника да се донесе и намърда при мен да си доспива де  Joy

# 61
  • Мнения: 2 471
Тоалетът го купихме в началото на юли, заедно с раницата. Почти всичко сме набавили. Малката няма търпение да тръгне на училище, а на мен ми е едно свито.

# 62
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 308
voltage13, подсети ме как големия си беше поръчал точно такъв будилник на Дядо Коледа в годината, когато беше първи клас. голямо навиване вечер и дрънчене сутрин беше  Laughing

# 63
  • Мнения: 583
по отношение на ваксината - питах личната, каза че още било рано, правила се по набори, но след навършване на 7 г. та ние явно няма да я направим преди 15 септември, че ще сме на 6 г и 8 месеца.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
по отношение на ваксината - питах личната, каза че още било рано, правила се по набори, но след навършване на 7 г. та ние явно няма да я направим преди 15 септември, че ще сме на 6 г и 8 месеца.

Moят син става на 7г през октомври. Личната ми каза обаче да отидем в началото на септември, преди да е тръгнал на у-ще и преди да са почнали вирусите и т.н. Не знам правилно ли е да се прави 1 месец по-рано. Ако има някой по-запознат, нека разясни.

# 65
  • Варна, България
  • Мнения: 742
voltage13, подсети ме как големия си беше поръчал точно такъв будилник на Дядо Коледа в годината, когато беше първи клас. голямо навиване вечер и дрънчене сутрин беше  Laughing
уауууууууууу, тези са доста брутални за събуждане  Laughing

Хм, сетих се, че той има стенен в стаята с кукувичка и ромолене на поточе, никак не е зле...  Wink

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
... а на мен ми е едно свито.

Не ми говори ... и на мен ми е така, но избягвам да мисля за това  Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 2 164
На дъщеря ми й бяха подарили будилник миналата година. Отначало много му се радваше, но после започна да се оплаква, че много й тиктака нощем и го изхвърлихме  Laughing.

Чавето си се радва на ваканцията и още не й се ходи на училище, че знае какво я чака  Mr. Green. само за приятелките й е мъчно.

Паола, много ми хареса роклята  Heart Eyes.

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 4 552
Както писах сутринта, че ще ходим за Херлиц, днес спонтанно се отнесох до Меркари и вече сме с раница Лего. Благодаря ви, че споделихте!!! Има само 3 модела за момченце, бяха по 2 бройки от модел, сега от "нашата" остана една. За 59лв. пълен комплект  Peace
Бях се навила за Херлиц, парите ги преглътнахме, но тази като я видях, не се замислих. Може би ммалко по-малко ми харесва от Херлиц-а, но за 1/3 от цената си е направо РАЗКОШ!!!
Който има момченце, да бърза да купи и отново благодаря, че писахте  Hug
BTW снимах ги, ако някой се интересува  Peace

# 69
  • Мнения: 1 546
Ще купувате ли телефон и ще ограничавате ли разговорите?
Къде е това МЕРКАРИ и имат ли сайт?

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 4 552
Ще купувате ли телефон и ще ограничавате ли разговорите?
Къде е това МЕРКАРИ и имат ли сайт?

На бул.Стамболийски 25, но е някаква Пловдивска фирма. Продават намлени немски стоки като магазините ТСМ.

Аз писах в миналата тема за тел. - има отдавна, може да ползва всякакви - смартфони, с копчета, всичко. Не се отпуска да говори - знае, че е скъпо, а и хората си имат работа, та винаги пита "можеш ли да говориш". Във фирмената група е засега. Всъщност ние никога не сме го ограничавали от нищо - компютри, телевизори, каквото и да е. Изобщо не се вманиачава да стои на компа с часове - поиграе, затвори го и си извади да рисува или излезе да играе. В резултат се справя с някои неща по-добре и от мен, а вече на фонетик си търси в гугъл информация за животни, дракони и т.н. (все разнася едни енциклопедии и чете).
Да чукам на дърво, не се налага нищо да ограничавам и нищо не налагам.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 10 838
Паола,много хубава рокличка.Направо ми останаха очите.
Нашите мерки са 123см-23,5-24 кг.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Телефон - за начало няма да носи. Има подарен от баба си и дядо си, но стои у дома и си говори само с тях по него.
Часовник има от по-миналата Коледа, със стрелки е - още става за носене, с него ще си бъде  Mr. Green.
Пари - към момента събирахме по 20лв. за освежаване на стаята и щори за прозорците (стаята е много слънчева). За помагала ще събираме на 10.09. доколкото разбрах. Г-жата категорично даде да се разбере, че с пари не се занимава - класа си има касиер и всичко се дава на него. Така беше и в ПГ - всеки разход се доказваше с касов бон. Това с нацупените засегнати г-жи не го разбирам. Парите са си наши и е редно да се знае за кое и колко са дадени.

Относно помагалата - смятам, че има нужда от тях, дори от такива по музика и изобразително. Против съм часовете по физическо да се провеждат в класната стая, както беше в ПГ - пълна пародия  ooooh!.

Раница вече има - с голямо желание си я избра. На следващия ден след покупката искаше с нея да ходи на курса си по китара  Crazy
Трудно намерих раница, която да му е удобна - все му прерязваха презрамките врата Sad.Радвам се, че не поръчах раница по интернет, както си бях намислила.

Последна редакция: ср, 22 авг 2012, 16:19 от Solar Wind

# 73
  • София
  • Мнения: 6 171
Ето ме и мен. Hug  Има ли вече официална информация кога ще е първият учебен ден?

# 74
  • Китна Тракия
  • Мнения: 180
Привет и от мен в новата тема - не мога да ви стигна  Mr. Green

Телефон за сега НЯМА да му предоставяме. Той мрънка, но не мисля, че му е необходим, пък и поредната "играчка" няма да получи  Naughty Не му трябва, защото ще го водя и вземам аз, няма да е на занималня, та така.

Часовник има - "стария" на баща му, но той изобщо не е стар, хубав, скъпичък, електронен. От известно време си го носи с желание, но се чудя дали да му го оставя за у-ще или да купим някой по-евтин. Ще ме е яд да го загуби.

Тоалет за първия учебен ден не съм купувала и няма да му трябва - ще е с униформа  Laughing и каква радост само - така ми се спестява дилемата какво да купим, пък и изобщо не ми се обикаля по магазините с бебе под мишница ooooh! По-натам вече ще напазаруваме есенни дрешки като всеки сезон и така....

Първият учебен ден ще си е на 17-ти - нашата г-жа се беше объркала и на списъка отдолу беше написала 15-ти, еди колко си часа, но като се видяхме се изяснихме, че е 17-ти  Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт