Кафене на езиколюбителите - 6

  • 17 537
  • 712
  •   1
Отговори
# 690
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Скрит текст:
чревеугодник, е*ач и пиеница


И аз! И аааз!  hahaha hahaha hahaha

# 691
  • Мнения: 3 736
ПЕС е Партия на Европейските Социалисти. Чакаме ЧЕП-а.  Laughing Аз си чакам и месечната прогноза, когато мадам Лоана успее да се откъсне от разгорещената Й-дискусия.

# 692
  • n/a
  • Мнения: 3 341

Много, ама много ми хареса това обяснение. Мерси, Жаве!   bouquet Ужасно се дразнех да пиша 'й' вместо 'ѝ' и когато си открих второто, празнувах. При мен е  Shift+ клавиша X/Й.
 Mr. Green

Пуци, от другата тема е, но ... това "Х/Й" ми е много симпатично, чисто визуално  Joy Joy Joy

Прогноза за какво, любезна?  Mr. Green

Последна редакция: вт, 02 окт 2012, 11:05 от Лоана

# 693
  • Мнения: 3 736
За живота ми и творческите ми планове.  Flutter

Ей, тоя клавиш, да не съм го турила аз там?  hahaha

# 694
  • гр. София
  • Мнения: 2 543
ПЕС е Партия на Европейските Социалисти. Чакаме ЧЕП-а.

Аз пък винаги съм си го знаела като право на Европейския съюз (така се казваше предметът, който учехме, та затова  Laughing)

Колкото до ЧЕП-а, аз, бидейки част от С ФУСТА И ГАЩИ, вече дадох становището си  Mr. Green

# 695
  • Мнения: 3 818
Пък аз ви нося това и отивам да кажа "Буа!" за белите мечки в плен. Толкова да мразя прясно мляко!
А, аз като ви обяснявах преди десетина дни за потреса ми от заглавието на книгата хюман дизайн, не ме отразихте и си викам - брее, тук начетени люде, нищо не мож ги стресна. А то - чукчи-писатели hahaha Mr. Green

ЧЕП да е нещо като член на европейския парламент примерно? newsm78 Laughing

# 696
  • Мнения: 3 736
 Blush Изобщо не съм те отразила, вярно е. прости ми, не знам що така. Тъй де, ясно що, ти си го казала.  hahaha

ЧЕП да е нещо като член на европейския парламент примерно? newsm78 Laughing

А! Сигурно. Върви с ПЕС. hahaha ЧЕП от ПЕС.

# 697
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689

# 698
  • гр. София
  • Мнения: 2 543
Ох, бреееее, Пуцииии, оплюх монитора....  Joy Joy Joy
ЧЕП от ПЕС  Joy Joy Joy

# 699
  • Мнения: 3 818

А! Сигурно. Върви с ПЕС. hahaha ЧЕП от ПЕС.
Joy Дааа, просто няма какво друго да е Laughing

Простено ти е. Само защото мразолюбителите са ми кът и поради това си ги къткам Laughing

# 700
  • n/a
  • Мнения: 3 341
За живота - може, за творческите планове - звездите ми мълчат, ИрПуц.  Mr. Green
Та, в живота те очакват понижаващи се температури, а за компенсация - повишаващи се Монито, във всеки възможен (добър) смисъл. Наздраве! И само да не ми сбъднеш прогнозата, мисли му!

# 701
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
...за компенсация - повишаващи се Монито

 bowuu bowuu bowuu

# 702
  • Мнения: 3 736
Я, че хитра била тя, каквото ѝ изнася, това прогнозира. Ми как да кажа, че не си права, както си?  Mr. Green Наздраве!

Що се хилите, не мога да разбера, съвсем логична последователност от абревиатури, съвсем невинни.  Crossing Arms

Кът сме, Фейче, качествените хора винаги са кът.  Flutter

# 703
  • гр. София
  • Мнения: 2 543
И аз душа нося, и аз искам Монито пъъъък...  Sad Подсмрък...

# 704
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ей ти.

Общи условия

Активация на акаунт