СЪСЕДИТЕ НАД НАС

  • 17 902
  • 316
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 195
just_you, ти нямаш ли друго, по - весело занимание от подслушването на комшиите и разнасянето им тук? Пишеш, пишеш все едно излиза, безсмислено заяждане , от което половината е сама със себе си.


Нямам...донесоха ми от чужбинско /нали съм и връзкарка...освен това, че съм кореняк бургазлийка!/
едно устройство! Увеличава слуха ти десетократно и чуваш не само какво се говори отгоре, отдолу и встрани, ами чуваш всичко де що шава през девет планини...чак в десета! hahaha

Хоби ми е да подслушвам хората! И не само това...занимавам се и с доноси! Така, че...внимателската, когато комуникирате с мен! Laughing

# 241
  • Бургас
  • Мнения: 195
just_you, потърси съвет с темата си, не букет от съчувствия, нали? Е, кой съвет ще последваш?

Който си избера!   bouquet

А дотогава ще заглаждаш нервите си във форума със словесни излияния ли?

Нищо подобно! Навивам на масурче нервите на такива, като теб! Wink

# 242
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Цитат
Нерви по друг начин успокоявам, не правейки се на интересна по форуми.А ако тръгна да броя овце...предполагам се сещаш откъде ще започна... Mr. Green

От себе си разбира се.......

Виждам как си си успокоила нервите..

# 243
  • Мнения: 10 547
just_you, потърси съвет с темата си, не букет от съчувствия, нали? Е, кой съвет ще последваш?

Който си избера!   bouquet

А дотогава ще заглаждаш нервите си във форума със словесни излияния ли?

Нищо подобно! Навивам на масурче нервите на такива, като теб! Wink

Ако на смехът му казват нерви- добре. Сега тропат ли?

# 244
  • Мнения: 1 464
Цитат
Нерви по друг начин успокоявам, не правейки се на интересна по форуми.А ако тръгна да броя овце...предполагам се сещаш откъде ще започна... Mr. Green

От себе си разбира се.......

Виждам как си си успокоила нервите..

 smile3505
Скрит текст:
Убий простака с мълчание!

# 245
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 599


Виж как знаеш само...с теб сме израстнали от малки и не само това, ами се храним на една маса, че и споделяме едно легло...аз, ти и благоверният ми...

Много селяния има наоколо...ужасТ Cry


Малииии  Joy  hahaha не си добре - честно! След малко очаквам да започнеш и да кълнеш  Sick

ПП. Опитай да се успокоиш по някакъв начин,(разходки по плажа, спа, хоби) защото започваш да звучиш инфантилно!

# 246
  • в рока
  • Мнения: 1 119
 newsm03
Скрит текст:
"Простак "ти е любимата дума,а WinkИначе, за мълчанието трябваше да се сетиш още преди2,3 твои поста

# 247
# 248
  • Мнения: 10 547
smile3505 smile3505 smile3505

Защо продължавате да подхранвате лудостта на тази жена?

Защото модераторите вероятно вечерят.

# 249
  • Мнения: 1 464
 smile3502
Скрит текст:
Думата никак не ми е любима, но пък тук изказана, всеки път си е на мястото  Laughing

# 250
  • Бургас
  • Мнения: 195
just_you, потърси съвет с темата си, не букет от съчувствия, нали? Е, кой съвет ще последваш?

Който си избера!   bouquet

А дотогава ще заглаждаш нервите си във форума със словесни излияния ли?

Нищо подобно! Навивам на масурче нервите на такива, като теб! Wink

Ако на смехът му казват нерви- добре. Сега тропат ли?

Благодаря, че попита, мила!

Не...и без устройството за подслушване чувам, че не се тропа...
Може би от полицията са им напомнили за правата и задължения на гражданите с деца! А може пък да са си взели бележка от собствените си инсценировки на тормоз и пускане на жалби...Хора разни, свят шарен Wink

# 251
  • в рока
  • Мнения: 1 119
 smile3521
Скрит текст:
Мхм,блажени са вярващите (си) Sunglasses

# 252
  • Мнения: 1 464
orchid , добре.Би ли ми обяснила без да се отклоняваме грам от темата, на теб дали ще ти бъде приятно някой да ти тропа и вика и каквото се сетиш след 22ч.?Независимо дали са деца, баби, кучета или котки?Абстрахирай се от това кой с деца, кой без деца, дали ти е антипатична авторката на темата и всичко останало.Аз във всеки неин пост чета, че на нея никой не й пречи през деня, рано сутринта.Кажи, наистина ли ти си толкова голям непукист и който каквото да прави на теб ти е все тая?И не виждам защо трябва да я обиждаш като не си съгласна с терзанията й.

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 195


Виж как знаеш само...с теб сме израстнали от малки и не само това, ами се храним на една маса, че и споделяме едно легло...аз, ти и благоверният ми...

Много селяния има наоколо...ужасТ Cry


Малииии  Joy  hahaha не си добре - честно! След малко очаквам да започнеш и да кълнеш  Sick

ПП. Опитай да се успокоиш по някакъв начин,(разходки по плажа, спа, хоби) защото започваш да звучиш инфантилно!


ПП Чудя се   дали пък благоверния ти не го е нарекъл "селянин"- май във вашето семейство думата е често употребявана....

Това са твои думи, миличка! Така си го написала, че аудиторията ще остане с впечатлението, че познаваш доста отблизо семейството ми!
И понеже усещам, че нищо не си разбрала от шеговитият ми пост или...
просто явно не си падаш по тънкия хумУр! Laughing   Laughing Laughing

# 254
  • София
  • Мнения: 2 180
 smile3505 smile3505 smile3505

Моля модераторите да си свършат работата.  newsm17

Общи условия

Активация на акаунт