Седем часа разлика - сезон 3 : Любов и война - тема 15

  • 50 956
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 64
Ст. Пищалов- Неделчев ми допада в "Под прикритие".
Дано след ваканцията  "Седем часа разлика" да се излъчва пак
в неделя и по две серии.

# 721
  • Мнения: 2 545
lulu7, много се съмнявам да стане така, както ти искаш. Rolling Eyes
Освен, ако не си изтеглила подобен късмет от новогодишната баница  hahaha

Да споделя само, че и аз харесах новият имидж на "Неделчев" Laughing. Много му отива ролята на улегнал и стилен парламентарист.  Peace

Бих се радвала да видя и Лютаков в друга роля и малко по-добре облечен. Мисля, че има какво да покаже като стил и държане, защото ролята на подчертано провинциален прокурор не може да покаже най-доброто в него.

# 722
  • Мнения: 64
Simpatikonia, изтеглих късмет от баницата. Надписа не се разчиташе,
така че може и това да е.  Laughing

# 723
  • Мнения: 2 545
Simpatikonia, изтеглих късмет от баницата. Надписа не се разчиташе,
така че може и това да е.  Laughing

Само дано не си случила на татуировката " търпение" hahaha

Засега едно е сигурно -  изтеглили сме късметчето "на кукува пролет" (което определено е за предпочитане пред "на кукуво лято")

# 724
  • Мнения: 6
Ето да не забравим добрия стар Боян (Малин)... забравихме му очите на тоя човечец...

# 725
  • Мнения: 931
Можем да се надяваме да го видим единствено в хипотетичното продължение някога някъде...  Confused
А направи толкова добра роля smile3501

Дали ще се сетят към началото на февруари да пуснат някое тийзърче към оставащите епизоди Thinking Или ще останат верни на традицията от войо, според която трейлърът се явяваше излишен аксесоар.

# 726
  • Мнения: 6
Можем да се надяваме да го видим единствено в хипотетичното продължение някога някъде...  Confused
А направи толкова добра роля smile3501

Дали ще се сетят към началото на февруари да пуснат някое тийзърче към оставащите епизоди Thinking Или ще останат верни на традицията от войо, според която трейлърът се явяваше излишен аксесоар.

Миналата година, точно преди старта на 2 сезон, първото тийзърче беше в началото на февруари.. Да се надяваме ,че и сега така ще направят! А колкото до Войо, те така или иначе ще пуснат епизода 1 седмица преди ефир, но от трейлър нямат право да ни лишат!

# 727
  • Мнения: 1
Simpatikonia аз Лютаков си го харесвам и като провинциален прокурор и като фотограф яздещ камила ("Още нещо за любовта"), а и да не забравяме, че Таня Стоева също си го харесва. Така че, на първо време държа да го гледам като Прокурор Иванов възможно по - дълго, но нямам нищо против да го гледам и в други роли в киното, независимо какви. Нямам нищо против да го гледам и на театър, но за съжаление Варна ми е твърде далече за да отскоча за една постановка.Simple Smile

# 728
  • Мнения: 64
Лютаков и на мен ми хареса в "Още нещо за любовта".
Там много приятно си партнираха с Калин Врачански.

# 729
  • Мнения: 2 545
Лютаков и на мен ми хареса в "Още нещо за любовта".
Там много приятно си партнираха с Калин Врачански.

Къде мога да го гледам този филм? Когато са го давали по кината съм го пропуснала.

Колкото до Боян (Малин Кръстев)... струва ми се, че ще потъне безследно в Мексико. Хич няма и да го видим. Много харесвах словесните му престрелки с Алеся Laughing. Ще ми липсва Sad.

Ако ще има трейлър, съмнявам се да е по-рано от средата на февруари, а дотогава има цял месец. newsm78

# 730
  • Мнения: 1
Simpatikonia,

"Още нещо за любовта" го дават все още от време на време в едно малко кино в София - Евросинема. Иначе го пуснаха на DVD с вестник Стандарт на 17.12 и аз си го купих. Ще намеря начин да го кача някъде, за да го изтеглиш.

# 731
  • Мнения: 2 545
Благодаря ти, taxidybouquet

Вече го изгледах. Открих го качен в Замунда.
И го препоръчвам горещо на всички почитатели на любимите ни актьори от СЧР - Лютаков, Статулова, Емил Котев Heart Eyes и Димо Алексиев. Peace

# 732
  • Мнения: 64
Simpatikonia, разбирам, че филмът ти е харесал.
Иска ми се Боян/Малин Кръстев да се върне ва сагата.
Интересува ме как ще продължи животът на Явор, Тео
и семейство Стефанакови.
Според мен Натали даде знак, че тръгва за България.
 

# 733
  • Мнения: 2 545
Според мен Натали даде знак, че тръгва за България.
Ще бъде любопитна гледка срещата й с Таня Стоева, с Милото и особено с "адвоката" му.  Защото до момента Жоро няма изгубено дело в кариерата си. Лесно се справи с Пол, предполагам също тъй лесно ще отстрани и Натали.

Интересно ми е какво си въобразява, че ще постигне Натали с това свое посещение? newsm78
Все си мисля, че ще опита да склони Мая да замине с нея в НЙ. Това е единственият й "полезен" ход на този етап. Освен това Мая е навършила пълнолетие и може да пътува извън БГ без разрешението на родителите си. Остава само някой да й го напомни. А ако и Слав поиска да заминат заедно, Таня ще извинява, но няма шанс да я задържи, дори и чрез горилите на Милото.

Може да се окаже, че именно Натали ще свърши мръсната работа на Тренера. А той както винаги ще излезе сух от ситуацията. Няма да се учудя, ако посети Таня, за да я успокоява.

# 734
  • Мнения: 6
Аз още от самото начало от появата на тази героиня Натали, съм останал с някакво впечатление, да не я подценявам... Де да знам, просто, гледаш я такава една миличка, кротичка, ревнива (както повечето жени), но не знаеш какво чудовище е всъщност... Може и да не се окаже така, но все пак нека си имаме едно наум! Пък и както знаете, в този сериал нищо не е такова каквото изглежда!  Naughty

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт