С две чертички се похвали - чакаш ЮЛСКО бебе ти! - 2

  • 22 766
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 14
Роси, колко хубаво! Честито и от мен!   bouquet

Аз пия Фолацид по едно на ден. Вчера ми направи впечатление, че на опаковката пише да не се превишава препоръчителната дневна доза (1 таблетка), което ми се стори странно.  Laughing

# 676
  • Мнения: 0
Честито, Роси! Начето сърчице го хванахме още на първия преглед тази събота, макар че съм в 6-еста седмица. От третия опит ма стана Simple Smile Беше вълшебно...

# 677
  • Мнения: 2 237
Браво Роси  Hug Ти ми вдъхна надежда че и аз може да се оправя......До сега ревах на милото колко съм подтисната и как няма да се справя с това бебе.... Tired

# 678
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Браво Роси  Hug Ти ми вдъхна надежда че и аз може да се оправя......До сега ревах на милото колко съм подтисната и как няма да се справя с това бебе.... Tired

Стига бе, жена  #2gunfire Точно ти ли няма да се оправиш  Hug

Момичета, а вие от краища на България сте? Аз съм от София  Peace

# 679
  • София
  • Мнения: 973
Близначе, специално за теб ще цитирам извадка от една книга за Бъдещата Майка, която в момента чета и там пише следното: "И нещо напълно обяснимо: вие, която толкова силно желаехте това бебе изведнъж сте обзета от мрачни мисли. Малко остана да започнете да съжалявате. Не се безпокойте - това са пак тези ужасни хормони. Оставете организма спокойно да привикне към новото си състояние, към промените, които трябва да направи в организацията си, и всички тези моментни неблагополучия ще останат само неприятен спомен. Гледайте напред. Представете си, че бебето е вече при вас."
Дано да съм била полезна  Hug

# 680
  • Мнения: 54
Аз изпих една опаковка неофолик мета и сега пия само неофолик.По едничко на ден,такава е дозировката.Освен в случаи,когато при предишни раждания детето е имало спина бифида.
А за тия системи просто думи нямам.Изписала ми е глюкоза за лекуване на бактерии.Представяте ли си  #Cussing out Повече при тази няма да отида.Утре ще ходя на частно да я видим тая работа с бактериите и сухите лигавици.Докторицата е Нина Вакарелска,просто съм потресена.Писахме с Весето и тя се хвана за главата от това,което й разказах.А най-ме е яд че аз,тъпото добиче,седя и слушам въпросната докторка,без изобщо да се усъмня в думите й.

# 681
  • Мнения: 14
Момичета, аз..... дължа ви извинение!....

Държах се грубо и егоистично, а по принцип не съм такава...
Явно тези хормони пак ме побъркват. Най-сърдечно моля за извинение!
Благодаря на всички онези от вас, които бяха съпричастни към моя пристъп на лудост!
Та, връщам се от преглед. Доктора каза, че макар и рядко се случвало жените да изпитват чувството, че нещо ги подпира отдолу и че щяло да отмине с времето. Предписа ми: Утрогестан /2х1/, Но-шпа при болки и Стопацид за прословутите киселини. Иначе продължавам да си пия Неофолик /2х1/ , както и Аспирин протект, тъй като съм с тромбофлебит.
Та, имам си снимка Simple Smile 13 мм, каза, че отговарям на 5с.и 2 дни. Виждам, че при Роси за тези размери са казали 7-8 седм.... Обърках се ...
Предния път, бях с предполагаем термин 07.07.13, а сега пък ми каза 21.07.13, но -когато -тогава Simple Smile
Още веднъж се извинявам на всички ви , че полудях снощи и днес сутринта.
Ако ми простите и приемете отново при вас, с радост ще споделям и чета Simple Smile
А сега изчезвам, че стана много дълъг пост , а и Симона /дъщеря ми на 5,5 год/ иска да гледа Маккуин светкавицата на лаптопа Simple Smile

ПП:Относно имената, за момче- Петър /на свекъра ми , който е златен човек/ , ако е момиче, таткото има за задача да мисли име Simple Smile

Поздрави !

# 682
  • Мнения: 61
nestorowa при теб това е размер на плоден сак, а при мен на ембриона. От там идва разликата в седмиците

# 683
  • Мнения: 11 747
nestorowa, чудесни новини!
Всички те разбираме, нали сме на един хал, еднакви хормони ни тресат.

# 684
  • Мнения: 2 237
nestorowa, ама няма за какво да ти прощаваме  Hug Видя ли че всичко е наред Simple Smile

illusion__, много ме успокои това !!!   Hug Поне ми вдъхва кураж че е нормално състояние а не съм луда. Между другото като се прибра дребната и живнах. Голяма опора ми е тя  Heart Eyes

Лично аз съм от Панагюрище. На 18 години станах студентка в Благоевград, а след това се преселих в София при бившият ми вече мъж. От 1997 г съм софиянка  newsm08 А иначе съм израстнала в едно малко селце на 10 км от Панагюрище, при моята любима баба. Ех, какво детство беше ! (кое дете сега ходи с овце, кози и по цял ден шляпа в реката....)
И още нещо: За протокола, който не знае, съм blizna4e защото имам сестра-близначка.  Simple Smile

# 685
  • София
  • Мнения: 973
nestorowa радвам се, че прегледа е минал добре и вече си по спокойна   bouquet
А на мен ми мирише на нова тема, някой трбва да се заеме с правенето и, и поне малко да я поуформи на 1ва страница а не ей така написано - ходи разбери кое какво е  Peace

# 686
  • Мнения: 109
blizna4e - аз също съм близначка.  Laughing  newsm04
Четох някъде че гена го носи момичето, но дали е така... Thinking

# 687
  • Мнения: 54
 Близначе,имам чувството,че сме се засичали по други теми  newsm78 много си ми позната

# 688
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Ако искате мога да си поиграя с първа страница, но ми дайте паролата на july2013 или да пускам от моя профил  Simple Smile

# 689
  • Мнения: 2 237
Achillea millefolium, ако се познаваме дано да е с добро  Mr. Green Обаче сега ми стана любопитно, така че казвай веднага  Naughty Аз пишех предимно в "Искам бебе" и "Любители на котки".

Що се отнася до гена с близнаците, искрено се надявам да не съм го наследила защото две вече ще ме довършат  Whistling
Навремето майка ми като е забременяла с нас, е изпаднала в същата депресия като аз сега. По цял ден ревала на баща ми как сега ще се справи с още едно дете (къде ти тогава ехографи да знае че сме две....) Брат ми е бил вече на 5, пораснал и на нея хич не и се занимавало с още едно дете. Много тежко понесла новината за бременността си....После сме се родили, един куп баби и дядовци са и помагали, записала се да учи......И май всичко се е наредило. Но казва, че когато сме се родили две, е изпаднала в още по-тежка депресия. Та....май съм я наследила.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт