Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 104-тa тема

  • 189 335
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 110

Fervor - идеята за чийз кейк в чашка е страхотна. И аз ще опитам само, че в дураклесови купички за крем-карамел. В моята рецепта сместа се запича, преди сладкото и заради това.  Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 402
Мими 0585, може ли рецептата за палачинките - много обичам.

и за да не е без нищо ,една позакъсняла снимка на коледните ми сладчици.

                               

всички направени по рецепти на прекрасните момичета тук ! bowuu  bouquet

# 707
  • Мнения: 3 291
fio моята рецепта за палачинки е много простичка понеже децата не ги обичат с мляко ги правя с вода.1-2 яйца 1чаена лъж.захар щипка сол.2 1/2чаени чаши вода и 1 1/2чаени чаши брашно.Това е.

# 708
  • София
  • Мнения: 15 521
Простичко и вкусничко!

# 709
  • Мнения: 82
Здравейте, тук когато и да надникна винаги огладнявам момичета! Нищо, че преди малко ядох  Simple Smile
Джемма, ditsan, mimi, fervor, много вкусни неща сте показали!

Аз приготвих вкусна паста Путанеска:



Заповядайте и рецептата за нея: http://vkusnoteka.blogspot.com/2013/01/blog-post_9.html

  bouquet  bouquet  bouquet

# 710
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Джемма, може ли рецептата за ореховата разядка?

Рецептата е на TheNMaster

Орехите се смилат в блендер или робот(около 300-400 гр),добавя се чесъна(на вкус) и се налива олио около 1/2 ч.ч...Ако е много гъста консистенцията се налива малко водичка(за да е като пастет и да може да се маже).След това се добавя малко оцет и сол на вкус.Това е!
Става ужасна вкусотия и много върви с топлата питка.

Аз не млях орехите много ситно и го оставих по-гъстичко.

# 711
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Страхотни ястия показвате.  bouquet
Да се включа и аз с една питка, която преди седмица.

# 712
  • Мнения: 148
Геновеф,не съм се замисляла колко дебела.Може би не повече от 1 см.Да ти е удобно да си ги режеш със формичките.Със същата дебелина като меденките.

# 713
  • Мнения: 4 864
Пак да се разпиша за днес Wink

Кока-кола крилца

# 714
  • Благоевград
  • Мнения: 2 878
Здравейте!
От мен мусака с гъби, с малки изменения  Grinning

# 715
  • Мнения: 22 867

Тая тема си е жива кулинарна вакханалия! Crazy  Heart EyesТъкмо съгледам нещо и реша, че това е върхът, следва нещо още по-върховно. Поздравления, момичета!  bouquet  chef  bouquet  chef  bouquet

У нас гуакамоле, мусака и печена тиква с орехи и мед.






# 716
  • София
  • Мнения: 15 521
  Пържолки с картофи на фурна, печени само с морска сол и олио.Извинявам се,че направо от тавата, но след сервирането, нямаше да има какво да снимам. Embarassed

# 717
  • DE
  • Мнения: 971
От мен: Ригатони с разни работи



Манджа


# 718
  • Мнения: 0
От вчера у нас имаше питка /по рецепта на Зиче/ няма много вид, но пък на вкус моите хора много я харесаха, свински пържоли в зелев лист и едни мини пълнени чушки с кайма и ориз.

# 719
  • Мнения: 22
Здравейте, момичета и за много години! Тук, както обикновено е пълно с много изкушаващи вкусотийки, на които не може да се устои.

От мен едно обикновено ябълково сладкишче Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт