Новите ни козметични похождения 36

  • 45 840
  • 692
  •   1
Отговори
# 630
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Момичета, някой пазарувал ли е от този сайт:

http://www.parfumi-market.net/privacy.php

моля за мнение?

# 631
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
storyteller,да...много се прашат-аз слагам база отдолу,и с четката къвсем леко потупвам върху клепача Confused

# 632
# 633
  • София
  • Мнения: 1 596

Последните две, но току що поръчах и останалите. Изключително добри четки за без пари  Crazy
Който няма желание да дава $70+ за синтетичния сет на Сигма, може спокойно да мине с тези за общо $10

# 634
  • Мнения: 443
Адри, пробвала ли си ги- и аз им се чудих преди време, но ми се сториха прекалено евтини за да са хубави  Thinking

# 635
  • Мнения: 1 055
Каква марка е това, от къде и може ли някой да ми ги сравни с четките на Саманта?

# 636
  • София
  • Мнения: 1 596
Да, вече изсъхнаха и ги тествах. Перфектни са. Много добра изработка, страхотни синтетични косми. Нито един не е паднал, въпреки изтезанията (къпах ги много грубо с много гореща вода) Имам F80 на Сигма и тази плоската е почти идентична с нея, само маалко по-мекичка. По-близка е всъщност до тази на Real Techniques. А скосената е перфектна за контуриране и с прахообразни, и с кремообразни продукти (малко по-малки са отколкото изглеждат на снимки и много удобни).

От ибей ги взех. На търг излизат около $2-3, а на "купи сега" са по $7. Има и пълния сет от 4, който на търг свършва около $10. Нямат марка. Моите нямат никакви надписи по тях.

# 637
  • Мнения: 3 248

Моля, сподели впечатления като я пробваш.  Peace

# 638
  • Мнения: 443
Това исках да чуя  Hug От известно време се чудя как да се сдобия с такава Сигма, но не мога да си го позволя на този етап.Благодаря  Wink

# 639
  • София
  • Мнения: 1 596
Сега ще направя сравнителни снимки със сигмата и ще ги кача в темата за четките  Peace

# 640
  • Мнения: 3 675

Последните две, но току що поръчах и останалите. Изключително добри четки за без пари  Crazy
Който няма желание да дава $70+ за синтетичния сет на Сигма, може спокойно да мине с тези за общо $10
А как да ги намерим в ибей?  Blush

# 641
  • Мнения: 443
Аз написах flat brush и се показаха стотици  Peace

# 642
  • София
  • Мнения: 1 596
http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=flat+round+oblique++top+brus … t=0&_from=R40 - ето. В момента няма хубави търгове обаче. Аз като попаднах на тях имаше поне 10-ина търга на по $1-2 с безплатна доставка. Едната ми излезе $2,65, а другата $3.10  Peace

# 643
  • Мнения: 1 282
Скрит текст:

Скрит текст:
No.5

Основа за сенки, от която съм приятно изненадана

# 644
  • Мнения: 372

Скрит текст:
No.5
Ще чакам да споделиш. Много се радвам, че си го намерила!     Hug

Общи условия

Активация на акаунт