Вече усещаме леки ритничета от нашите ЮЛСКИ мъничета! - тема 11

  • 20 090
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 709
verabel  какъв БХС прави късен ли? Че аз правих ранен и имам много неща написани не е просто един резултат newsm78

# 631
  • Мнения: 11
Така са лъвовете за жалост съдя по баща ми хахахах. Иначе коалицията може би ще е баща дъщеря. Момиченцата са слабост на татковците.

# 632
  • Мнения: 11
http://problem.framar.bg/%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0 … %D1%86%D0%B8.html
 
Ето едно сайтче в което може да видите какво прави бебето в различните седмици.

# 633
  • София
  • Мнения: 1 832
verabel  какъв БХС прави късен ли? Че аз правих ранен и имам много неща написани не е просто един резултат newsm78
късен, но другите резултати са ми добри, само този показател не е в нормата.

# 634
  • София
  • Мнения: 188
verabel, само този ли резултат ти излезна?  Thinking
Bemol за първи път го чувам това... не знам как стоят нещата  ooooh!
А ние какво да кажем... Аз съм телец, а мъжът ми е овне  Mr. Green как спорим понякога, понякога гушите ще си извадим  Grinning миналият месец при жесток спор, спечелих 200лв  Laughing хем се разбираме много, но понякога и се държим все едно сме най - големите врагове заради ината ми и търпението ми  Mr. Green
Мисти, голям инат съм ... По-голям и от магарето. А за търпението ми зависи какво е ... На моменти съм, ако видя, че се налага да се чака дълго, се зареждам без проблем с търпение и не си давам грам зор, ама няма защо така да се чака... ела и ме виж  Mr. Green Обаче, лошото е, че съм адски агресивна, когато се ядосам... Просто никой да не ми е насреща, защото съм в състояние да го срина на земята. Добре че рядко се стига дотам.  Mr. Green
Интересно ми е вие как седите по гръб.. При мен е абсурд да легна така.. Застана ли една - две минути се започва болежките и адски дискомфорт ... Последно време кръвното все варира така 90-60 това е...

# 635
  • Мнения: 11
Ох, мен също от вчера ме боли доста кръста. И сега като стоя както нищо не ме боли изведнъж ме заболява в лявата страна нещо не знам какво е все едно ме боцкат с нещо отвътре. Хахахаха като взех да говоря за тези неща и кръста си помислих дали има сайт за баби бг баба хахахах.

# 636
  • София
  • Мнения: 1 832
Гери, само този не е в норма, другите са добри, но са ми долу в колата.

# 637
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Ох, мен също от вчера ме боли доста кръста. И сега като стоя както нищо не ме боли изведнъж ме заболява в лявата страна нещо не знам какво е все едно ме боцкат с нещо отвътре. Хахахаха като взех да говоря за тези неща и кръста си помислих дали има сайт за баби бг баба хахахах.


Аз от днес съм така. Резки пробождания в ляво и сутринта дори не можех да стоя права. Много ми е дискомфортен този ден...За сайта бг-баба не знам, ама дали има сайт мрън-мрън  Flutter

# 638
  • Мнения: 4 709
verabel има и други мами, които правиха амниото, сандалка, таничка за тях се сещам, така че спокойно, стискаме палци всичко ще е наред
 сайт бг-баба няма обаче има тук някъде клуб на готините баби  Joy може да наминеш да ги видиш. А пък един съвет и от мен, сигурна съм, че ако устискаш до лятото, през август вече всичко ще ти е минало. Така че стискай зъби още малко  Rolling Eyes

# 639
  • София
  • Мнения: 1 832
mysterious, благодаря за куража, питах сандалка  на лични и ми разясни разни неща.

# 640
  • Мнения: 11
Хахаха Кате забравих да ти кажа какво каза мъжът ми за следваща тема. " юлски бебета дрън - дрън студено е навън"хах.

# 641
  • Мнения: 54
Кати,радвам се за твоята майка,че всичко е наред!  Hug
Росито,мерси за разяснението.Намерих едни таблички в интернет и видях,че нашия случай не е опасен.Пуста паника,пък и никога не съм се интересувала от кръвни групи.Отбелязвам го като голям пропуск  Embarassed
Ииии да,има сайт за мрънкане-нарича се бг.мамма  Mr. Green
Ох за зодиите ние с мъжо на моменти сме като огън и лед.Идвало ми е да му издера очите,а после не мога да го пусна от гушкане и целуване.Той е същия към мен.Теле,близначе и раче... купона ще е пълен.

# 642
  • София
  • Мнения: 2 348
Ако не сте забелязали, пишете скорострелно, да ви кажа. Нямаше ме няколко дена, а сте изписали три теми, като се включвам в края на четвъртата. В първата ми отчетна тема всичко следях до точката, представям си сега да се върна и да изчета 4 теми  Laughing

# 643
  • Мнения: 425
О много пишете, не мога да смогна  Mr. Green
Нашата комбинация е аз Козирог/01.01/ а мъжът ми Овен/01.04/, за сега се разбираме. Днес на БХС-то лекаря се бъзика с мен понеже последна менструация ми е 01.10 и той вика "ееее ама много единици при вас бе, сега остава и бебето да се роди на 01.07! "  Mr. Green
Иначе да кажа, ние пък чакаме МЪЖ  stork-boy
Наложи се да правя пак БХС, някакъв хормон ми бил висок (бета-нещо си) все едно съм имала близнаци  newsm78 Сега ще видим резултатите и ако не амниоцентеза. Това е от мен...

# 644
  • София
  • Мнения: 188
oceanlab, хайде бе време беше да пишеш, че заради теб не съм излезнала от темата  Mr. Green
Честито мъжле  Hug
Е, цял ден се чудя какво пропускам в поста, а то било прекрасната новина на Катенцето  ooooh! Извинявай, душицо  Hug , мойте поздравления за прекрасните резултати! Предполагам какво ви е било, но най - важното е,че е вече зад гърба ви.  Grinning
skrech, големи спамерки сме, а newsm65

Общи условия

Активация на акаунт