Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 27 ~

  • 39 290
  • 752
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 6 105
Неви  Hug

Тъкмо прочетох и аз,казала също,че преди била изпаднала в депресия,но сега била по-добре.



# 616
  • Мнения: 22
Рени, ми то май така излиза, глей ква гадина, обаче и фактите са налице. Но да не пропускаме факта, че Чаги почна да се дъни от лятото с Кашкавала Беррак, а Селин туитна пак, че м/у тях имало електричество/ тая да не ел. инженерка някаква или недоказана физичка/, т.е. по мое скромно мнение, причината за "падението" му е друга хихихи сещай се  Joy

# 617
  • Мнения: 22
Романтичка - ъхъ, излязла вече, много важно пък... #2gunfire

# 618
  • Мнения: 180
Неви  bouquet
Романтичка Hug  bouquet

# 619
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
 За пътят на Емир,каквото и да направят без нея просто не им се получава филма,да и аз съм съгласна че я изживяха любовта,много са ми хубави и двамата.Аз без нея не искам да го гледам с друга до него  Wink

# 620
  • Мнения: 22
Йори84, погледни Анадолски орли, май самият Чаги не се отпуска като има други жени до него Joy

# 621
  • Мнения: 180
Сещам се и аз каква е причината за "падението му",ама нейсе Laughing Peace

# 622
  • Мнения: 10



От днес е и е съпроводено с текст...Х.иЧ.var...Един пост ми пропадна...отказа да се публикува...

# 623
  • Някъде там
  • Мнения: 886
 Добър вечер на всички  newsm51. Аз категорично се заканих че сериала няма да го гледам по Бтв-тоо  Twisted Evil с това накъсване и с тези реклами по сто минути му се губи чара на сериала  smile3515

Рени, ми то май така излиза, глей ква гадина, обаче и фактите са налице. Но да не пропускаме факта, че Чаги почна да се дъни от лятото с Кашкавала Беррак, а Селин туитна пак, че м/у тях имало електричество/ тая да не ел. инженерка някаква или недоказана физичка/, т.е. по мое скромно мнение, причината за "падението" му е друга хихихи сещай се  Joy

 Joy  Joy  Joy Много ме разсмя  Joy. Ами може да има някой скрит талант момичето  Grinning

За да те успокоя ще ти кажа, че миналата година на една среща с фенове продуцентът официално обяви, че ни чака щастлив финал, но после реши до си донапълни гушата, ама сметката му беше без кръчмаря и без феновете от целия свят. Това е.

Е може ли пък да си правят такава гавра с феновете  #Cussing out. Ами много се радвам, че им излязоха доооста накриво сметките  Twisted Evil

# 624
  • Мнения: 10
Йори84, погледни Анадолски орли, май самият Чаги не се отпуска като има други жени до него Joy

+1  newsm10 И за Селинката съм съгласна напълно...гняс...бррр...Четах го вчера,ама я ненавиждам и не й вярвам...Дааа...надеждата умира последна,ама аз имам такава...Незнам на каква позиция е мама/на Х./?Тя е водеща ?

# 625
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=4_q7M5ZeiJg&feature=player_embedded
От днес е и е съпроводено с текст...Х.иЧ.var...Един пост ми пропадна...отказа да се публикува...
Вар ама Хазал вика йок Laughing

Капризче Hug

# 626
  • Мнения: 22
Мис Каприз привет. Ми то продължението за мен си беше предизвестена смърт. Феновете ясно бяха казали, че ако ще и Адриана Лима да вкарат в сериала, друга за Емир освен Фериха - няма. Не че Гизем има нещо общо с Адриана Лима де..... Joy

# 627
  • Мнения: 727
горкото момче
Гачиииииииииииииии Heart Eyes

# 628
  • Мнения: 6 105
Неви и Рени като се съберете двете-равни нямате Simple Smile

Обичам да ви чета  Hug

# 629

Общи условия

Активация на акаунт