Отговори
# 660
  • Мнения: 82
, ама Тринити кажи, че прилича и на Никол  Joy Joy

Бютка, айде сега познай кой кой е:)

Скрит текст:

3_who_is_who by bg_trinity, on Flickr


2Who_is_who by bg_trinity, on Flickr


1Who_is_who by bg_trinity, on Flickr

# 661
  • Мнения: 130
Хайде и от мен - честита Баба Марта Simple Smile Да са ни здрави бебоците, да хапват лакомо и да слушаааттттт!
Набързо и от мен - купих обувки, на вид са като тези на Блонди, т.е като ботичка, да обхващат крачето. Естествена кожа и според мен прекрасни. Имат си връзки, грайфер... Не мога да намеря линк обаче. 18 номер, идеални до лятото. Тези с меките подметки не стават за вече подскачащи деца, гледайте на тях като аксесоар докато напр. се возят в количката.
Иначе Явор е ненаситен на твърда храна. Като ме види с чашката и започва да трепери. Изяжда всичко за норматив и дори иска още. Няма по-голяма радост за злоядата му майка, честно  Crazy
За бънджито - приятелка ми даде назаем тяхното, от онези тип патета. Хич не ми е удобно, докато го сложа вътре и съм го разплакала. И той не знае какво му се случва и стои като гипсиран. Иначе не спира да подскача, когато някой го хване под мишниците. И исках да споделя съвет на ортопед от Г. Баня - който е против проходилките, но ако майката толкова държи да не се слага преди детето да е започнало да се изправя само хващайки се за упора. Препоръча Уолкърите, които децата бутат, но това много пъти сме го обсъждали. Не съм решила какво да вземем още, но ми се вижда рано и за 2-та варианта.
Извинявайте, че така набързо, но бързам, а не исках да ви пропускам в този мартенски ден Simple Smile Слънце и разходки през уикенда  Hug

# 662
  • Мнения: 27
Честита Баба Марта ! Да сте живи и здрави, усмихнати и щастливи!

 Честито на бебчетата със зъбки. И  Борис  се присъединява с 2 броя. Показа ми какво може да върши с тях докато суче ooooh!

Големи сънища hahaha
 
Судокрема ни действа добре- не сме се подсичали досега.

Борко яде по 190-200мл пюре на обяд- да не съм избързала със заместването на хранене? И без това едва му смогвам през 2 часа да кърмя. Намалява ми кърмата- сутрин и вечер е зле положението, през деня е ок. Проблема е , че е скаран с бибероните и не знам как ще му давам АМ. Като му дам шише само дъвче биберона и толкова. Преди пиеше , но от 1,5 месеца отказва всичко що е с биберон.  Вода му давам по малко в капачката от шишето Embarassed Embarassed Embarassed Той  има нощни хранения и ..........трябва да го слагам на стола и да му давам с лъжичка или от чашка ooooh!, или ако е гладен ще яде и от шишето newsm78. Вече 2 вечери през 30 минути на гърда- явно не му стига или от тези зъби е неспокоен ConfusedОх, дано не се налага PraynigОт безсъние ми зацикли мозъка Tired
Да оздравяват болните веднага!
Верно е мацка Сами  Simple Smile Още като бяхме бременни и чакахме за прегледи в АГ, тя и още 1 мама изпъкваха сред тълпата от хипопотамчета Heart Eyes
Приятен уикенд Hug


 

# 663
  • Мнения: 41
Честита Баба Марта! Simple Smile))))

Да сте живи и здрави, бели и засмени, весели и дечицата ви мнооого да ви радват Simple Smile))

и какво хубаво време за първи март! Simple Smile аз този ден си избрах от месеца, а вие Simple Smile?

Честит рожден ден на тарантулката! Simple Smile или май беше вчера, малко ми се смесват дните  Embarassed

шушулката ни спи блаженно и след малко и аз ще се хоризонтирам Simple Smile утре ще ходим на гости на прабаба! Simple Smile от толкова отдавна не сме ходили някъде (цели 2 месеца!) че вече изперколясах! Simple Smile

много красиви обувки показвате Simple Smile аз бях взела едни маратонки от джъмбо, пълен болклук, спарваха му крачетата и бяха мокри само след два часа носене  Crossing Arms купих и едни от уайкики, многоо якиии Simple Smile) но още не съм купувала такива за прохождане Simple Smile май и аз ще се ориентирам към кларкс, ако им намеря магазин някъде, не ми се поръчва от интернет, искам да му я пробвам обувката преди да я купя, понеже нашите крачета са едно дундави и широки Simple Smile))
а и прохождането така като го гледам колко е активен и как всичко му се прави... май май ще е през лятото, така че трябва да търся сандалки за прохождане... хехе Simple Smile

ние пък още си нямаме зъбче, за сметка на това сме едни нервни нервни..... постоянно ми яде брадичката или носа и умира от кеф, когато му дам да ги хапне! Simple Smile

лека нощ от мен, отивам и аз да сънувам разни откачени сънища със съфорумки Simple Smile

# 664
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Тринити:
Маги
Ти като бебе
Никол като бебе

Познах ли?  Grinning

# 665
  • Мнения: 6 743
Кашпииии, къде сииии, наред ли е всичко?  Hug
Heart Eyes Блонди Grinning
Оф, дори компа не ми се пуска, закопах се в моята депресия и нещо не мога да изляза сама Tired В понеделник съм при хомеопата да видим какво ще ме прави Tired

Иначе децата са ОК, Ники се оправи напълно, а Ивайлето вече проявява характер Crazy
На Ивайла сега й излязоха едни пъпчици около нослето и под очичките Rolling Eyes идната седмица пак ще я водим на педи.

Чао, милички Hug

# 666
  • София
  • Мнения: 35
Месечинке на мен първите ми харесват  Peace Аз специално търся обувки за Емма за лятото като прохожда.Сега по-скоро гледам моделите,за да може като стане време да съм се ориентирала към нещо вече,а не тепърва да се чудя и да скоча на първите  Mr. Green
Ние цял ден бяхме навън днес.Толков хубаво време  Heart Eyes Беше пълно с майки с бебешки колички и дечица на всякакви възрасти.Все едно не беше 1 март ами 1 юни  Mr. Green
Днес Емма за първи път изяде цяло пюре от 190гр.  Heart Eyes Пораства това диване  Hug
Всички бебочета са големи сладурковци  Heart Eyes Hug
Бюти аз давам всеки ден каша на малката,понеже след плодово пюре иначе не иска и да чува за мляко поне 2-3 часа и така си става заместено хранене,а плодове педи ми е казал да не ги оставям чисти,ами винаги или каша или мляко,понеже не са за наяждане.Понякога просто не давам плодово пюре,за да направи поне 1-2 дена почивка от каша и така и ще я караме явно занапред.Сега като въведа и попарата и плодовото пюре се измества и не знам изобщо как ще процедирам със всичко  ooooh!
Толкова запомних  Blush

# 667
  • Мнения: 356
Нахълтвам да ви чета и питам един  спешен въпрос. Преди 3 дена дадох манго и банан приготвени на пара. Прибавих малко към оризова каша. Следващите 2-3 дена сме с разтройство - цветът е жълт, но след всяко хранене следва изхождане, което е доста рядко. Нищо друго не съм добавяла като ново в менюто. Лошото е, че съвпадна и с последните ваксини, но все пак започна преди приема им.
Въпросът ми е мангото разхлабва ли?  И възможно ли е вече 3 дена червата да не нормализират. Трябва ли да се приготвя по специален начин?

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Добро утро момичета,със закъснение Честита Баба Марта Heart Eyes

Вчера бяхме на контролен преглед и както съм излезнала сутринта в 8.00 се прибрахме чак в 18.00-не съм ви чела Embarassed,сигурно няма и  да мога да наваксам  Hug

Надявам се че болничките вече се оправят,Ивето е много по добре за щастие,още 2 дена ще правим инхалации обаче.
Изцяло на кърма сме 2-3 дена,днес ще я пробвам с картофче,че докато не оздравее нищо ново не мога да въведа.

Много слънчев и усмихнат ден от нас Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 02 мар 2013, 10:49 от Princess Leia

# 669
  • Мнения: 2 052
s.koycheva, и Ина е така. От шише не иска да пие, взех и преходна чаша, в началото пиеше от нея, явно и беше интересна, сега пак не иска, дъвче я. Декември отсъствах и си пиеше мляко от шише, сега изведнъж какво и стана не знам. Като ходих на изпити и свеки и даваше млякото с лъжицата  ooooh! Вода давам с лъжичка, след пюрето по 5-6 лъжички, то нищо не е  Crazy Трябва да пробвам с капачката от шишето  Thinking

Абе хора, как ги достигате тези 190-200гр.  ooooh! Ние за месец и половина сме достигнали 80-100гр., само няколко пъти се е случвало да изяде цяло бурканче от 125гр. Въсщност при мен 2 пъти се е случвало, и 2 пъти при свеки, защото ме е нямало и не е имало мляко, а както казах с шишето сме скарани  Mr. Green

Блонди, ти като сгъстяваш с оризова каша, топлиш ли пюрето  newsm78 Аз до сега давах на стайна температура, но вчера като сложих кашата вътре и то стана все едно на бучки  newsm78 Стоплих го и се оправи.

# 670
  • Мнения: 27 524
Добро утро,банда  Hug

на малкото пюре от круши на Хип не пише захар, а на голямото пише, че е с добавена захар. newsm78

И в Германия е така, т.е. захар няма и в двете, но малкото е само круши, а голямото е и с ориз. Явно малките бурканчета си ги броят само за малки бебенца и за захранване и са по-внимателни с тях, а в големите вече може повечко екстри  Laughing

Тефски, честити ви обущенца, снимай ги и ги покажи, като няма линк  Hug

Тайра, с какво ще я правиш тази попара, като за масло и сирене е рано  Thinking

Кашпи, ти пък какви дупки, толкова ведър, жизнерадстен и слънчев човек като теб, бързо изпълзявай  Hug

ВГ, и аз зяпах за сандалки за прохождане, но само един модел намерих, който ми изглежда подходящ, такива  Thinking

Кам яде в 21ч и след това чак в 7 и 30. Което не попречи на хахавата й майка да се блещи от 2 до 5  Rolling Eyes

Дафи, и с каша, и без каша го топля, защото тя така го предпочита  Crazy иначе не ще да го яде. Понякога става на бучки, да, ама не е проблем, те са мекички. Сипваш по малко и веднага бъркаш енергично в кръг, така почти не стават.  Peace

# 671
  • София
  • Мнения: 29
Тринити, според мен, са така: Никол, ти, Маги Rolling Eyes Но и двете много приличат на теб, като и друг път сме коментирали Hug
Много сладки Ачо и Теа Heart Eyes
Принцеске, радвам се, че сте по-добре Hug
Мариа, ти кога вкара тези неща и кога бяха ваксините, хубаво е като се въвежда нещо ново да има няколко дни интервал. Мангото го дават нормализиращо в детските пюрета. Банан и ориза затягат, дали е от това или са само предположения Rolling Eyes Нещо друго даваш ли? А трети ден мисля, че трябваше да му мине. Остави го само на картоф и следобяд - чиста оризова каша според мен, а ако не мине - само на кърма Hug
Кашпи, излизай бързо от тази депресия, а Ивайлето бързо да се оправя

# 672
  • Варна
  • Мнения: 25 351
Блонди,
много са сладки тези обувки, и аз искам нещо такова, максимално отворено за лятото. Засега тези на Капчица, дето вчера ги открих са ми фаворит, но до лятото има време. А днес ще пристигнат мокасинките, ще ги видя наживо какво представляват, но така или иначе за в количката ще стават.

Кашпи,
надявам се сега като се стопли, като пече повече слънчице бързо да излезеш от всякакви дупки Hug

Койчева,
може зъби да го мъчат. И Борко се буди поне по 3 пъти на нощ, но заспива за отрицателно време като го гушна - явно не се буди от глад Confused

Тринити,
много си приличате, но кой кой е не мога да различа Laughing

Борко вчера и онзи ден беше основно на картоф, с малко пащърнак. И вчера не е акал. Единствените му пропуснати дни откак започнахме захранването бяха, докато ядеше картоф. Днес ще яде мешана манджа - картоф, тиква и пащърнак.
Момичета,
вие след боледуване кога извеждате децата? Мен ме е страх да излизаме, Бобо още се сополиви леко. Струва ми се, че този вирус много кофти хрема причинява, и аз още не мога да се оправя, носът ми е пълен, но някак назад. Само веднъж в живота си съм имала такова чудо, цяла седмица и не минава напълно Crossing Arms

# 673
  • Мнения: 370
Добро утро милички Simple Smile

Много хубави обувчици показвате, отивам и аз да търся, че сега скачаме с меките, а явно не трябва ...

Тринити, не знам кой кой е ама сте много хубави и трите!  Heart Eyes

Кашпи,  Hug

Трета безсънна нощ и вече главата ми ще се пръсне, вирус ли е, зъби ли се не знам но да минава вече че е кошмар. ММ избяга на дивана Sad

Имам и един върпос, на Ева оченцата са малко подути, това дали е от леката хрема, която има или е получила алергия?

много хубава събота на всички Simple Smile

# 674
  • Враца
  • Мнения: 800
Привет!  Hug
На Криско още му е зачервена едната бузка, ама е по-бледа от снощи и не посмях пак да му дам пащърнак, въпреки, че се съмнявам да е от храна. Яде тиква и картоф днес.  Grinning И преди са му били червени бузките, особено когато е на много топло място, но сега ме озадачава, че е само едната, пък и вчера цял ден, а и днес пак розовее.  newsm78 Странна работа. Като му мине пак ще му дам пащърнак да видим дали пак ще стане същото.  Twisted Evil

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт