Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 33

  • 42 341
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 733
Big Ups  Big Ups  Big Ups  Big Ups

Ивче, е това е ТВОЯТ цвят! Уникално ти седи, просто нямам думи!

Ооо, от твоята уста значи много за мен! Благодаря.  Hug

# 76
# 77
  • Мнения: 1 282
Тази девойка има много красиви гримове!

Ивче, абсолютно подкрепям Жаки!

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 733
Тази девойка има много красиви гримове!

Ивче, абсолютно подкрепям Жаки!

Много ми хареса грима й и на мен, но тя самата е толкова хубава, че всичко й отива.  Heart Eyes
 Hug

# 79
  • Мнения: 1 449
Adri, много шик леля! Моите снимки са от още по-отминали времена, но от диска който имам у нас не мога да сваля нито една снимка Shocked незнам защо...

# 80
  • Перник
  • Мнения: 195
Ихаааа току-що направих змията,като и мъжът ми има големи заслуги тук  Laughing хайдеее издадох тайната,ама ми трябваше малко помощ  Wink Обаче снимки след малко ще гледам,избирам и пращам,защото сега нямам търпение да се измияяя  Grinning
kopche ,и аз много се радвам като грейне слънчице на терасата...та да станат снимки  Heart Eyes ,нищо че почти до рев го докарвам от светлината в очите.

# 81
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 456
densi как те гримираха в МАС?

Hope  Hug няма  Cry все още  Blush

# 82
  • Мнения: 31 438
densi как те гримираха в МАС?
Hope  Hug няма  Cry все още  Blush
Писала съм в другата тема. Hug

# 83
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 410
Добро утро. Открих крем, който да мирише на Метеорити  Twisted Evil -



Снощи се намазах, червен е на цвят, нали е от домати  Laughing Мъжът ми ме помириса и ме пита защо мириша на виолетки. Миризмата е точно като на метеоритите.

# 84
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 456
densi как те гримираха в МАС?
Hope  Hug няма  Cry все още  Blush
Писала съм в другата тема. Hug

добре, благодаря, ще погледна там  Peace



Аз, днес, подсетена от коментарите на Веси - реших да пробвам Naked Basics  цвят W.O.S (светлото в средата), а за костта вече ползваното YDK от Naked 2, искаше ми се да е по-тъмно и мат, но реших да пробвам така, а за очната линия, един ситен кафеникав глитър на GOSH, искаше ми се този път да е кафяво  newsm78

Ето цветовете:





Ето какво стана:





Утре е крайно време да пробвам и Naked  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 331
Добро утро, красавици!

Аз от няколко дни съм тотално влюбена в тази песен, и в тази жена!  Heart Eyes
Мнооого искам да успея да допкарам такава кожа някога  Rolling Eyes , уви такива устни нямам шанс, абе много е хубава!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

С пожелание за хубав ден, поздравче от мен :

# 86
  • Мнения: 2 809
Момчиета, търся твърд молив за очи - взех си на севънтийн, който е дълготрайния и бях чела, че е твърд, ами не е ...не е това, което искам

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Аз ползвам на Lancome , един в мини размер, мнооого е твърд. Simple Smile

# 88
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 456
Момчиета, търся твърд молив за очи - взех си на севънтийн, който е дълготрайния и бях чела, че е твърд, ами не е ...не е това, което искам

повечето се "втвърдяват", ако останат отворени  Confused

иначе от моя опит - твърди са на ГР  Rolling Eyes може би не всички  Rolling Eyes

# 89
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 410
Алена много ти отиват нюд цветове на очите. Може би съм пристрастна, защото не си падам по розово, но определено с Нейкид си супер  Peace

Общи условия

Активация на акаунт