По-бърз растеж на косата (2) ????

  • 160 581
  • 748
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 48
Момичета, аз просто обожавам всичко свързано с кокос! Искам да попитам кокосовото масло подходящо ли е за мазна коса  Simple Smile

# 661
  • Мнения: 789
Оceanborn, успокои ме относно биотина и вчера го започнах с чиста съвест,  Laughing че на такива ужасни отзиви попаднах в някои форуми, при това след като вече го бях купила...не е за разправяне. Моят също е 5000 мкг. Не знам след колко време мога да очаквам резултат...

Стига сте ги чели тея форуми, четете реални неща. Какви глупости вчера прочетох в един форум за фитнес, направо щях да се гръмна. Биотина е ок до 10 000 мкг, според мен и до повече, но както казах, няма смисъл. Пий го спокойно и после направи почивка. Не си пресилвай организма.

# 662
  • Мнения: 789
Момичета, аз просто обожавам всичко свързано с кокос! Искам да попитам кокосовото масло подходящо ли е за мазна коса  Simple Smile

Естествено, просто го слагай само по краищата, а не в корените.

# 663
  • Мнения: 0
Здравейте! Искам да попитам какви марки бадемово масло ползвате и как по точно се нанася върху косата?

# 664
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 371
След няколко дена ми свършва Геритамин-а. Пия го точно два месеца. Предложете ми биотин, който има ефект за растежа на косата.

# 665
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 371
Здравейте! Искам да попитам какви марки бадемово масло ползвате и как по точно се нанася върху косата?

Ползвала съм само на Икаров.
Може да го нанасяш в краищата или да го смесваш с други продукти в маска за коса.

# 666
  • София
  • Мнения: 36 203
След няколко дена ми свършва Геритамин-а. Пия го точно два месеца. Предложете ми биотин, който има ефект за растежа на косата.
Ето Биотин

# 667
  • Мнения: 23
Гледайки, че коментирате витамините, какво ще кажете за Геритамин?

Хубав продукт  Peace, но с него трябва да се внимава - има опасност от Хипервитаминоза А

Здравейте, момичета!
За много години! Пожелавам ви тази година да бъде по-благополучна и успешна от изминалата!
Имам няколко въпросчета и те са:
*първо да се обърна към denis_d какво точно представлява Хипервитаминоза А ,ясно ми е,че е витамин,но какви са страничните ефекти и тнт..
*На скоро си купих тривитаминол и за сега само 2ва пъти го ползвах,та въпросът ми е-колко време трябва да го ползвам и колко време трябва да се почива?
*а междувременно ,мисля да си взема Хининовата вода и шампоана ,но какви резултати да очаквам-растеж или сгъстяване? А вредно ли е да ги ползвам,като си правя и маската с тривитаминол?
Благодаря ви,спокойна вечер!  Hug

# 668
  • Мнения: 4 569
Изгорих си косата с 12%ов блондор  ooooh! Опадаха две шепи коса, а тя и без това е малко. Въпроса ми е дали газ и/или рициново масло в готова маска ще имат ефект? Сгъстяване търся.
Все пак постигнах желания цвят.  Flutter

# 669
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
До колкото зная - газ - само за блясък, по-добре рициново масло  Peace

Ако имаш възможност - ще ти е от полза и 1 ампула ботокс за коса  Peace но нея - преди маската  Peace

# 670
  • Мнения: 4 569
Колко струва тази ампула ботокс?
Няма да е сега, но поне да знам. Peace

# 671
  • София
  • Мнения: 36 203
Гледайки, че коментирате витамините, какво ще кажете за Геритамин?

Хубав продукт  Peace, но с него трябва да се внимава - има опасност от Хипервитаминоза А

Здравейте, момичета!
За много години! Пожелавам ви тази година да бъде по-благополучна и успешна от изминалата!
Имам няколко въпросчета и те са:
*първо да се обърна към denis_d какво точно представлява Хипервитаминоза А ,ясно ми е,че е витамин,но какви са страничните ефекти и тнт..
*На скоро си купих тривитаминол и за сега само 2ва пъти го ползвах,та въпросът ми е-колко време трябва да го ползвам и колко време трябва да се почива?
*а междувременно ,мисля да си взема Хининовата вода и шампоана ,но какви резултати да очаквам-растеж или сгъстяване? А вредно ли е да ги ползвам,като си правя и маската с тривитаминол?
Благодаря ви,спокойна вечер!  Hug

Вит. А е мастноразтворим витамин и като такъв може да е опасен.
Хипервитаминоза А е нарушение, дължащо се на повишен  прием на вит. А 
Има 2 форми: остра и хронична.
Острата - при прием на голямо количество вит. А за кратък период от време.
Хроничната -   когато вит. А постъпва в организма продължително време дори във малки, физиологични дози.
Клиничната картина при различните форми на хипервитаминоза А е различна.
Острата форма - безапетитие, гадене, повръщане, раздразнителност, сънливост, размазано виждане, главоболие, коремна болка, болка и слабост в мускулите /скованост на мускулите/, повишено вътречерепно налягане.
Хроничната форма - безапетитие, сухота на лигавиците, сърбеж, кожни проблеми, опадане на косата, цепнатини по устните, температура, главоболие, умора, безсъние, загуба на тегло, костни фрактури, анемия,   костно - ставни болки, диария, менструални нарушения.
Диференциална диагноза -  интоксикация.

# 672
  • Мнения: X
На мен ми е интересно дали на по-голямата или поне на някаква част от редовно мажещите се с тривитаминол им се е случило някое от изброените.  newsm78 Засега съм чела,че на някои косопада им се засилвал, други не виждали никакъв ефект,а има и възхитени и доволни от използването му. А би било добре ако някой наистина е имал предозиране с вит.А да сподели в темите, за да знаят останалите,че не е шега работа.  Peace

# 673
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 344
Тривитаминол съм използвала един курс от два месеца, почивка от един и после още един месец употреба.Това коеъто се получи при мене е че косата ми започна да се омазнява много бързо.Преди я миех един път в седмицата и изглеждаше ок до 5-ти ден.А сега усещам омазняване на корените още на втория ден.Отедлно имам и костно - ставни болки, което не означава, че се дължи на него, но е факт, че ми се засилиха именно след употребата му.Затова бих ви посъветвала да давате повечко пари за качествена козметика отколкото да се мажете с такива неща.Всеки сам си решава.

# 674
  • Мнения: 1 384
Преди години правех редовно маската с тривитаминола и ми се отрази добре ,мисля да я започна отново.
Момичета много искам да достигна бързо тази дължина и да си правя точно такава прическа  Mr. Green   http://prikachi.com/images/796/6735796c.jpg   .Последното ми подстригване беше преди месец ето така -------- (аз съм в дясно) и вече ми е пообрасла .Пробвах биотина (цинк+биотин на абофарма) не ми допада -много ям от него  Tired Дайте други съвети за по бърз растеж .Колко време според вас ще е нужно да достигна желаната дължина?

Последна редакция: сб, 04 яну 2014, 11:30 от Marry Djane

Общи условия

Активация на акаунт