Дила ханъм и Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~стари участия и нови проекти тема72

  • 32 673
  • 737
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 36 800
Абе, къде да гледам..сега..аз, изтрито..всичко, качено що е..??? ooooh! ooooh! ooooh!
Ами в понеделник изтриват клиповете. Само събота и неделя могат да се гледат.
Аз гледам на страницата на сериала в Стар тв....Епизода го качват в 5 части. Качеството е перфектно.

http://www.startv.com.tr/dizi/dila-hanim

# 436
  • Мнения: 4 381
Абе, къде да гледам..сега..аз, изтрито..всичко, качено що е..??? ooooh! ooooh! ooooh!

Ако не намериш на друго място къде да гледаш виж тук, но ще трябва да си направиш регистрация.
http://vk.com/video-1657033_165031442
Както..винаги, Ваня е..насреща! bowuu
Благодаря, скъпа.... Hug Hug Hug
Аз, само..обещавам, някога се надявам...и да ..успея...да намеря времето, обещаното...за при вас, вашата тема!
Неудобно ми е вече...но, това е ...положението...

# 437
  • Мнения: 4 381
Абе, къде да гледам..сега..аз, изтрито..всичко, качено що е..??? ooooh! ooooh! ooooh!
Ами в понеделник изтриват клиповете. Само събота и неделя могат да се гледат.
Аз гледам на страницата на сериала в Стар тв....Епизода го качват в 5 части. Качеството е перфектно.

http://www.startv.com.tr/dizi/dila-hanim

Благодаря, Мамче.... Naughty
На всички..благодаря..  bouquet  bouquet  bouquet

# 438
  • Мнения: 4 381
Фатма...след като излезе от полицейското, като си оттегли...показанията, чак...тогава ..май, "включи"..какво, направи....или, още..не...само, направи...това, което й заповяда...сърцето..още, неосъзната...просто, облекчена...само, вървеше..
Сети се, нещо....да сподели...набра, Дила....на кого ли друг, можеше да го каже...на никой!
Имаш ли време...да се видим, сега...питаше Я..Фатма!
...къде си, ти....да, знам го мястото....идвам!-отговори й..Дила!
Срещат се...Фатма, веднага...й каза....Преди, малко....оттеглих, обвинението си...
Как, така....как, можа..Фатма...какво си направила?
Защо?...Ами, брат ти....Той, той ще....е така...разочарован....Това, беше....заради това, се предаде...сега, какво ще стане.....
Моля те, моля те...изслушай ме, незнам как го направих...и защо...как, можах да сторя ...това на брат си, аз.....помогни ми, Дила.....аз, толкова неща..преживях....объркана съм, помогни ми....моля те!
.....добре, добре....чакай, сега.....разбирам, успокой се...
...виж, какво ще направим...ти, още на никого не казвай....за това...разбра ли, дай ми малко време...да помисля, да видим....какво...следва..и можем да сторим...само, това...разбра ли?
...Ще те потърся, ще се чуем....
Отива..при Джанан, Дила....за съвет... newsm78

# 439
  • Мнения: 4 381


Лека нощ  newsm46...утре, надявам се...отново да продължим... newsm78

# 440
  • Мнения: 36 800
Кралице, много ми е интересно какво щеше да прави Дила, ако Азер не обърна делото  newsm78
Този въпрос много ме терзае....Какъв съвет й даде Джанан...Който и адвокат да бъде в този случай едва ли би могъл да направи много. Не подценявам Дила, напротив едва ли друг адвокат би направил каквото е възможно, за да излезе Ръза от затвора....Дила не можеше да бъде купена от Селчук....Както казва Дила на свиждането ще направи всичко възможно за да го освободи, но Фатма направо й върза ръцете....Единственото, което ми идваше на ума, въпреки предупреждението на Ръза Дила ще моли Азер да отрече....Затова снощи направих онзи колаж, когато Дила тръгна към стаята на Азер, но след това се отказа...
Ти как мислиш.... newsm78

# 441
# 442
  • Мнения: 4 381
Кралице, много ми е интересно какво щеше да прави Дила, ако Азер не обърна делото  newsm78
Този въпрос много ме терзае....Какъв съвет й даде Джанан...Който и адвокат да бъде в този случай едва ли би могъл да направи много. Не подценявам Дила, напротив едва ли друг адвокат би направил каквото е възможно, за да излезе Ръза от затвора....Дила не можеше да бъде купена от Селчук....Както казва Дила на свиждането ще направи всичко възможно за да го освободи, но Фатма направо й върза ръцете....Единственото, което ми идваше на ума, въпреки предупреждението на Ръза Дила ще моли Азер да отрече....Затова снощи направих онзи колаж, когато Дила тръгна към стаята на Азер, но след това се отказа...
Ти как мислиш.... newsm78

...незнам, какво ..е мислила, като ..помоли Фатма да й обещае, че още на никого ..да не казва за това..
Но, Селчук...обаче, веднага ..научи...
Протежето му...му се обади, кога бе отишъл...да види, Меликето....и Арзу, покрай....нея...
...да научи и ...за намеренията на мелике, да изкопчи от Арзу...истината, кой е този......дето я е заплашил...ако, проговори..демек...дето, ще я убива...
Тя, каза ..сподели с Джанан, какво е направила Фатма...
Джанан, също бе изненадана...сега, остава....Азер да го обвини и ...тогава, нищо неможем да направим..тъжно, заключи..тя! Но, има...една възможност...понеже Азер, така и в показанията си...не го е споменавал..още, остава...да го убедиш..някак, да не го прави....посъветва я, Джанан!
Беше открила...истината за отношенията на адвоката от Анкара и Селчук...че се познават, отдавна...
...всичките му дела, които Селчук е завеждал....през цялата си кариера, въобще...все този прокурор ги е...водел, разглеждал...
Не си обяснявам..обаче, защо...иска да навреди на Ръза...знаеш ли някаква друга...например, вражда...някаква история от преди...СЪС Селчук, Ръза нали са ..израстнали заедно?-питаше Дила, още Джанан...
Така, че...Дила, наистина...оставаше с вързани ръце...особено, когато Ръза ще разбере..сестра му, че е направила...това...след, реакцията му...първоначалната...ще й изкрещи и другото...навярно, събрал..две и две, че единствената възможност да излезе....наистина, е волята...на Азер...от него, че зависи...и предугадил, навярно...предупреждаваше Дила, наистина да не го направи...да моли , Азер...за помощ!
Е, каза му го...Дила...не искаме нищо от теб, аз и Ръза..не желаем..помощтта ти..
Но, обещаното...от мен, ще го направя..Азер, ще си получиш...твоята, на сина ти...дето е..часття от наследството+развода ти...поемам, да уредя...със Султан....
Азер, нямаше възможност...каквото и да било да..отговори...Дила си отиде, казвайки го...прибра се...
Затова, казвам...че Азер отдавна е решил...да го направи....още, след срещата с Фатма...в болницата...
Което, спомнете си....е преди да го арестуват....преди Фатма да го обвини, отпосле....
..преди, Дила...да няма избор..сега!
Постъпването от страна на Фатма, така....вероятно, прекрасно Азер...разбираше...положението за всички...
Както, Фатма..още в болницата му каза...оставям, всичко на съвестта ти...Азер! ooooh!
Е, оказа се..Адер, че има съвест....тя, проговори....направи, най-доброто нещо....не само, за любовтта си...не само, за него и Фатма... newsm78





# 443
  • Мнения: 36 800
Добро утро
Желая ви лек, приятен и спорен ден

Кралице много благодаря за последния пост. Много ми беше интересно, какво каза Джанан за стореното от Фатма - имаше ли друга възможност освен Азер...Ами нямало е Съдбата на Ръза беше в ръцете на Азер С направеното в съда Азер даде заявка за ръката на Фатма.....Доказа любовта си

# 444
# 445
  • Мнения: 36 800
ÜNLÜ OYUNCU NEFRET DOLU MESAJLAR ALIYOR

27 Mayıs 2013 Pazartesi 06:04:22




STAR gazetesinin haberine göre Dila Hanım’da Arzu karakterini canlandıran Didem Balçın “Her set benim için farklı bir deneyim. Bu rol bana çok şey öğretti” dedi.

Sezon finali yaklaşan ‘Dila Hanım’ dizisinde fettan bir kadın olarak seyirci karşısına çıkan Didem Balçın, rolünü ve diziyi anlattı...

-Dizideki karakterinizden biraz bahseder misiniz?

Arzu, Rıza’nın (Erkan Petekkaya) eski nişanlısı. Seyirciyi çok güzel bölümler bekliyor. Sırlar yavaşyavaş çözülmeye başlıyor.

-Daha çok hangi rolleri oynamayı seviyorsunuz?

Ben hep dişi roller oynuyorum. Hep bir uç noktası olan. İnişleri ve çıkışları olan karakterleri oynamayı çok seviyorum.

-Kötü kadın rolleri zor mu?

Kötü insan vardır ama kime göre. Herkese göre değişir. Sana kötü biri görünen bana iyi görünebilir. Her şeyin yapılma sebebi vardır. Arzu’nun da kendine göre haklı tarafları var. Geçmişte kaybettiği aşkı yeniden kazanmaya çalışıyor.

-Peki bu rol size neler kattı?

Bir oyuncu için bazen rol bir şey katar, bazen partneri, bazen de yönetmen. Bu dizide de beni tatmin eden birçok şey oldu. Her set ortamı benim için farklı bir deneyim. Oynadığım her karakter bana bir şeyler öğretiyor.

-Geçen yıl sinemada çok şanslı bir dönem geçirdiniz...

İki filmim birden vizyona girdi. Çakallarla Dans’ta komedi oynadım. Açlığa Doymak filminde ağır bir drama oynadım. İkisi de aynı gün vizyona girdi.

-Tiyatro devam ediyor mu?

Ablamla ‘Doda Sanat’ isminde bir atölye açtık. Workshoplar ve okuma gruplarının bulunduğu çok şirin bir yer. Dizi çekimleri için Adana’dayım tiyatro için İstanbul’da. Bu gitmeler gelmeler yüzünden uçakta çok türbülansta kaldım ve uçağa binmeye korkar oldum.

Gelen mesajlara inanamazsınız

Bana öyle mesajlar geliyor ki inanamazsınız “Çık git senden nefret ediyoruz” yazan oluyor. Ama bazen yazılanlar hoşuma gidiyor demek ki inandırıcı olabilmişim.

# 446
# 447
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 448
  • Мнения: 36 800
Малиииииииии...колко сме работни  newsm03 То работа няма, ама ние се пънем.....
Снимките на нашето филмче продължават, но нищо съществено не показват...Още от сега ми липсват фрагманите и снимките...как ще изтраем до другата седмица  ooooh!

# 449
  • Хасково
  • Мнения: 990
"Памуковата принцеса" (Beyaz Gelincik) - нов хитов сериал с Еркан Петтекайа започва от 03 юни по Диема Фемили

http://tvnovellas.blogspot.com/2013/05/beyaz-gelincik-03.html

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт