Гей-парад 2013

  • 30 471
  • 1 169
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 0
Цитат
Връзката между хомосексуализма и педофилията не е оповестена публично, но е факт, че навскяъде, където се проведе гей парад, където почне да се говори за права на хомосексуалистите и т.н. рано или късно почва да се говори и за права на педофилите.

Това,е тотална глупост!!! Tired
И ми стига,за това няма да дочета и останалата част... Stop
Както и да спра да пиша в тази тема... Rolling Eyes Peace
Просто кажи, че съм хомофоб и съм обвзет от омраза и да се приключи...

# 571
  • Мнения: 0

Миличките те. Толкова са загрижени за това, какво се случва с децата в Норвегия и с децата в хомосексуалните семейства, че нямат време да погледнат какво се случва с хетеросексуалните семейства в собствената им родина. 20% от децата са спирани от училище и се женят на 13 год. възраст, с тенденция при следващото поколение това да са 50 %. Защо тук няма протести, няма призиви тези деца да бъдат спасени? Отговорът е ясен: лицемерие!
Знаете заради кой етнос статистиките са толкова мрачни. Масовата педофилия е изключително типична за циганите. Не ми казвайте, че и българите изнасилват други българи. Да така е, но при циганите процентът е изключително висок. За 20 години ние националистите сме единствените, които протестират и говорят за циганския въпрос. Защото такъв има, колкото и да отричат същите тия, които се борят и за правата на гейовете.

# 572
  • Мнения: 12 701
И идиотското писане на Лоана - неизменно.

# 573
  • Мнения: 682
Devorah, понеже въпросът е към мен,
а не мога да го разбера, може ли да
обясниш? (ясно, подозренията за нис-
ка интелигентност направо се обос-
новават с този ми въпрос Simple Smile )

Не, пускаш топката към мен, за да можеш да ми отговориш на висота Simple Smile. Или да подминеш. Както и да е.

# 574
  • Мнения: 682

Просто кажи, че съм хомофоб и съм обвзет от омраза и да се приключи...

Е - колко пъти да се каже?

# 575
  • Мнения: 682

Знаете заради кой етнос статистиките са толкова мрачни. Масовата педофилия е изключително типична за циганите.

И тази масова педофилия каква е по сексуалност?

# 576
  • n/a
  • Мнения: 3 341
И идиотското писане на Лоана - неизменно.

Благодаря за проявеното отношение.

Не, пускаш топката към мен, за да можеш да ми отговориш на висота Simple Smile. Или да подминеш. Както и да е.

Съжалявам, не съм имала намерение
нито за едното, нито за другото.

Не, сериозно, толкова ли е трудно да
се разговоря, без да се употребяват
тези похвати, достойни за възрастта
на детето ми.

# 577
  • Мнения: 482
Цитат
Връзката между хомосексуализма и педофилията не е оповестена публично, но е факт, че навскяъде, където се проведе гей парад, където почне да се говори за права на хомосексуалистите и т.н. рано или късно почва да се говори и за права на педофилите.

Това,е тотална глупост!!! Tired
И ми стига,за това няма да дочета и останалата част... Stop
Както и да спра да пиша в тази тема... Rolling Eyes Peace
Просто кажи, че съм хомофоб и съм обвзет от омраза и да се приключи...

Основно пишеш глупости ... и мен ме загуби да го чета, достатъчно прочетох ....

# 578
  • Мнения: 682

Съжалявам, не съм имала намерение
нито за едното, нито за другото.

Не, сериозно, толкова ли е трудно да
се разговоря, без да се употребяват
тези похвати, достойни за възрастта
на детето ми.

Мда, не подмина Simple Smile.

# 579
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Не, сериозно, толкова ли е трудно да
се разговоря, без да се употребяват
тези похвати, достойни за възрастта
на детето ми.
Мда, не подмина Simple Smile.

Това, Devorah, не беше реплика към теб.
Съжалявам, ако е прозвучало така. Беше
към всички участници.

# 580
  • Мнения: 0

Знаете заради кой етнос статистиките са толкова мрачни. Масовата педофилия е изключително типична за циганите.

И тази масова педофилия каква е по сексуалност?
Не знам какво значение има. Бива хетеро и хомо. Може би единствените хора на тая планета, при които педофилията към противоположния пол е по-разпространена. Наистина не намирам смисъла във въпроса.

# 581
  • София
  • Мнения: 2 488

Миличките те. Толкова са загрижени за това, какво се случва с децата в Норвегия и с децата в хомосексуалните семейства, че нямат време да погледнат какво се случва с хетеросексуалните семейства в собствената им родина. 20% от децата са спирани от училище и се женят на 13 год. възраст, с тенденция при следващото поколение това да са 50 %. Защо тук няма протести, няма призиви тези деца да бъдат спасени? Отговорът е ясен: лицемерие!
Защото е ясно от какъв етнос са 99% са тези деца и всеки протест ще бъде обявен за дискриминационен...т.к.това са културни и етнически особености, с които всеки европеец трябва да се съобрази.

# 582
  • Мнения: 1
в събота, когато темата беше още 8 страници отложих намесата си в дискусията... и днес вече е почти 40 стр. грешка! четох, четох, стигнах до 28-а и видях как циклично се повтарят въпроси и твърдения, които нямат нищо общо с истината и доказаните факти.
все пак ми направи впечатление една тенденция: подкрепящите смисъла и провеждането на гей прайда излагат спокойно и аргументирано тезите си, не нападат, не обиждат отрицателите на събитието, не ползват непристоен език. и като цяло са по-запознати с (научната) обосновка на тезите си.
докато с противниците на гей прайда е точно обратното: нападателност, обидно-саркастични подмятания, вулгарен език на места, намеса на теми-плашила (градски легенди, а не факти), боравене с непотвърдени твърдения, като цяло - непознаване на темата, липса на подкрепа на тезите с валидни професионални аргументи, а с наложили се у нас клишета, далеч от реалността, ирационалност при обясненията.

мисля, че трябва да започна с изясняване някои базови термини за да разсеем мъглата.

хомосексуализъм/ хомосексуалисти ≠ хомосексуалност/ хомосексуални

терминът "хомосексуализъм" е заемка от руски от времето на ссср. там терминът е създаден поначало да носи негативно отношение, предвид на това, че както частната собственост в капитализма (мръсните империалисти!), религията (опиум за народа!) и патриотизма (интернационализъм в действие!), така и хомосексуалността е трябвало да изглеждат отблъскващи за руския трудов човек, за истинския комунист. със същата негативна конотация терминът се заема и в българия. фактът, че за сексуалност се създава дума, завършваща на -изъм подсказва, че с термина иска да се изведе сексуалността на индивида на челно място, едва ли не най-определящата черта на тази личност. "-изъм" е наставка за образуване на думи със значение "състояние", "употреба", "учение" (социализъм, дарвинизъм, остракизъм, расизъм, мистицизъм, плурализъм), вкл. за някои болестни състояния (хипотиреоидизъм).
да определиш хомосексуален човек като "хомосексуалист" това означава, че зачеркваш останалата част от личността му и пльосваш най-отпред това, с кого харесва той да е в леглото.

всъщност това е основния похват на антигей активистите - да прекарват дебата през призмата на сексуалността, и въобще на секса, тъй като това все още е тема конфузна, притеснява ни, когато се говори публично за това и директно може да се "закачи" за куп консервативни (религиозни) светини: морал, семейство, деца и с това да се спекулира свободно след това.

в заключение: когато говорим за сексуалност коректните термини са хетеросексуалност, асексуалност, бисексуалност, хомосексуалност, интерсексуалност, пансексуалност.
когато определяме човек, ползваме прилагателно: бисексуален, хетеросексуален, хомосексуален и т.н. в определени случаи можем да ползваме тези прилагателни като съществителни, тъй както: червените /депутати/; испаноезичните /граждани/; младите /хора/; хомосексуалните /протестиращи/ и т. н.

следва:

що е хомосексуалност?
що е педофилия?
каква е разликата между сексуална ориентация и сексуална активност (практики)?
що е гей прайд парад и какви са целите му.
"смучат" ли (евро) пари българските гей организации и има ли ги изобщо?
какво е да израснеш като гей във враждебна среда и какви са последствията?
какво казва конституцията и законите на българия за обществените събирания?
и още...

това разбира се за тези, които искат да е образоват, за да дискутират от позицията на запознати с темата хора. инак, чрез невежество се манипулира далеч по-лесно. Wink

# 583
  • Мнения: 682
Не, сериозно, толкова ли е трудно да
се разговоря, без да се употребяват
тези похвати, достойни за възрастта
на детето ми.
Мда, не подмина Simple Smile.

Това, Devorah, не беше реплика към теб.
Съжалявам, ако е прозвучало така. Беше
към всички участници.

От които ти не си част. Всички участници, без теб.Simple Smile Ще ме подминеш ли този път?

Все пак да се върнем на темата за гей парада и на кого защо това му пречи.

# 584
  • Мнения: 5 710
Наскоро гледах една ТЕД лекция, която описах като hilarious през смях и сълзи, на директора на природонаучния музей в Ротердам мисля ( няма значение). Той е описал поведение на хомосексуална некрофилия сред патици населяващи околността на музея, за което е получил нещо като хумористична ( но реална) научна награда, защото на всичко отгоре е описал наблюденията ти с в научна публикация. Ако искате да се посмеете и може би да се позамислите дори я гледайте. Освен, че ти разбива илюзията че при животните  'всичко е както трябва' ( всички знаем че не е, има палитра сексуални поведения и при тях) е и показателна за това до каква степен сме си внушили, че сексът е морален въпрос. С което не искам да кажа, че одобрявам некрофилия, или педофилия. Не че имат нещо общо с хомосексуализма , пази Боже.

Общи условия

Активация на акаунт